Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piękny mecz, szkoda tylko, że Ronaldo nie ma bardzo z nim pograć w tej Portugalii.. ale brameczka piękna.. Widać , że ma formę i jego wysoki robią wrażenie... Mam nadzieję , że Hiszpanie dojdą daleko.. bo Portugalia to za długo nie pogra po wyjściu z grupy, chyba że zaczną strzelać inni , bo przecież w pierwszych powiedzmy 25 min mogłoby być już 2-3 do zera.. .. Hiszpanii nie było .. ale jak się nie wykorzystuje to potem taki zespół jak Hiszpania wykorzystuje .. ale i dobrze bo lepszy mecz się zrobił.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
I to jest w porządku?
Mnie czy innego to by odrazu zamknęli.
Ja się pytam,odsetki do zapłaty?
https://sport.onet.pl/mundial-2018/...-przestepstwa-skarbowe-or-pilka-nozna/yr65ztq

Jakim trzeba byc idiota aby zamykac kure zniosaca zlote jajka?

Ronaldo w pierdlu dochod dla panstwa = - 2000euro miesiecznie.
Ronaldo na wolnosci kilka / kilkanascie baniek rocznie.

Po drugie Ronaldo nie oszukal z premedytacja, tylko szukal rozwiazan optymalizujacych podatki a ze urzad skarbowy zrobil na "wlasne" zyczenie inna interpretacje to....

Tez teraz prowadzd sprawe z komornikiem / sadem i Urzedem skarbowym. Firna X kupila w przetargu od komornika inna firme. Komornik wystawil fakture VAT. Firma X zaplacila fakture wraz z vatem, oczywiscie w dalszym etapie odliczyla vat zgodnie z prawem. Gdy panstwo mialo zwrocic vat przyszla kontrola z US.

Uzasadnla ze w tym przypadku Komornik i sad sie pomylil i firma X powinna zaplacic cene netto i podatek PCC 2% od wartosci. Firma X zaplacila ten podatek i wystapila do komornika o zwrot nie slusznie naliczonego VAT (wedlog opinni US)

Na dzien dzisiejszy wyszlo pismo do SADu (bo za komornika odpowiada sad), z nakazem zaplaty. Jak nie to podamy sad do sadu.

Czyli na dzien dzisiejszy firma x zaplacika dwa razy podatek za ta sama rzrcz VAT i PCC co jest nje zgodne z prawem. Ale komornik broni swojego podatku a urzad skarbowy swojego.

I WSZYSTKO TYLKO DLATEGO ZE URZRDNIK MIAL SWOJE ZDANIE NA TEMAT TEGO ZAKUPU.

Wiec nie wieze ze Ronaldo oszukiwal, tylko wina jest jegi ksiegowych ze nie pomysleli o wszystkim a US znalazl jakis paragraf aby udupic ronaldo.
Tak to zapewne wyglada.
Wiec bez sensu jest oskarzac CR7, bo kazdy z nas wdepnalby w takie same g.


a co do meczu.

Bardzo piekny mecz, oby wiecej takich emocji sporo.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo tak jak napisałeś to jest kwestia dosyć złożona, bo na 100% tylko on i jego powiedzmy doradca finansowy/księgowy - nieistotne jaką ten Mistrz pełnił funkcję, wiedzą o tym co się stało i ile w tym winy jest piłkarza, a ile tego Gościa, który na 200% zapewniał Go, że to jest legalne i zgodne z prawem, przez co wysępił od Niego miliony Euro.. za niby fachowe doradztwo. Bo piłkarzowi udowodnili oszustwo, a nie fakt, że to on oszukiwał.. tak jak to było w przypadku Messiego i Jego ojca. Ale oszustwo jest oszustwem, tak jak pisałem kiedyś i trzeba za to ponieść konsekwencję i teraz takowe poniesie zapłaci chyba 25 mln Euro i myślę, że czegoś się nauczył po tym incydencie. Co nie zmienia faktu, że przez te xxx lat pomagał i pomaga biednym ludziom i nikt tego mu nie zabierze.. A piłkarzy mamy wielu co zarabiają kosmiczne pieniądze, a zobaczcie ile z nich udziela się w taki sposób z odpowiednią gotówką.. Bo jak ktoś zarabia miliony euro, a daje 50 tys zł.. .. to wiecie mam na to swoje zdanie.. co nie zmienia faktu, że to też jest pomoc. I tyle w tym temacie.


A wracając do meczu.

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/...acze-komentarz

Jestem przekonany, że będzie płakał, bo piłkarsko drużyna Portugalii nie jest aż tak dobra aby dojść np. do półfinałów.. a i tam jak odpadną to będzie płakał , bo to Gość, który poprzeczkę stawia sobie tam, gdzie inni nawet nie pomyślą w snach aby na tej wysokości ją umieścić. Więc na 150% będzie płacz..
 

werf

Active member
Bez reklam
Jakoś dotąd nie obserwowałem reprezentacji Francji .Teraz taka refleksja mnie naszła jak to możliwe że w reprezentacji cywilizowanego europejskiego kraju na boisku gra tylko trzech białych ?
 

werf

Active member
Bez reklam
Ja wiem że to nie wyobrażalny kibel tylko zastanawiam się jak można było można do czegoś takiego dopuścić .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To w zasadzie powinno już zmienić nazwę na Emiraty Francuskie. Napuścili sobie syfu do kraju i teraz w reprezentacji mają trzech białych:) Mnie osobiście cieszy upadek zachodniej Europy, zrobili sobie kuku na własne życzenie.

Co do Mistrzostw to szkoda ma Crisa, grać samemu przeciwko całej 11 Hiszpanów to nie lada wyzwanie:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mniej jednak dał radę..ale jak inni nie zaczną strzelać, to tyle że wyjdą z grupy i na tym się skończy. Niestety dla Niego.. a propo Francji to na innym forum również jest o tym mowa.. :)
Messi nie strzelił karnego, może niektórzy zrozumieją to co kiedyś pisałem, że poduktowanie karnego to nie jest już strzelona bramka. Patrząc choćby wczoraj jak bramkarz Hiszpanii chciał wkurzyć CR 7.
Marciniak nie skorzystał z powtórki... dla mnie powinien być karny. Wczoraj też przy jednej bramce dla Hiszpanów powinien sędzia zobaczyć, aby być przekonanym o swojej decyzji.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wczoraj był ewidentny faul Costy na Pepe. Wpadł w gościa łokciem, a sędziowie var chyba wtedy poszli po Hamburgery.

Ładna brama Crisa z wolnego i świetny gol Nacho.

Dzisiaj Leoś dał ciała , a Islandczycy są skurczybyki waleczni.

Btw
Mecze w 4k ogląda się fajnie chociaż zdarzają się problemy. Na TVP4K już się unormowało i jakość jest ok, bez HDR. Na Canal+UltraHD od wczoraj mecze wHDR, ale obraz ciemny, muszą jeszcze coś poprawić.
 

Intenso

Banned
Mistrzostwa fajne, teoretycznie słabe drużyny skazane na porażki, stają kantem i się nie dają, jak widać tym mniejszym bardzo się chce biegać, mam nadzieję że w naszym zespole tez będzie taka ochota do gry.
 

fred23

Member
4k super widać na zbliżeniach .
Apropo kurdupla, w eliminacjach gra super, ale już na samych mistrzostwach świata czy tez Copa America niestety Messi jakby nie radził sobie ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekajmy dajmy mu wejść w Mitrzostwa .. bo w następnym meczu cyknie ze dwie bramki i będzie głupio :) O Ronaldo wszyscy piszą bo strzelił, ale jakby nie strzelił pisaliby to samo co teraz o Messim.. Koledzy to są ludzie a nie cyborgi..
 
Do góry