Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem Sergio Ramos znany jest z brutalnej gry i w meczach ligi hiszpańskiej często
otrzymuje czerwoną kartkę i "wylatuje" z boiska . Niemniej jest to doświadczony obrońca i wie
, że w określonych sytuacjach trzeba sfaulować . Tyle , że robi to w sposób brutalny . W tym jest "mistrzem" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie zaprzeczam, że Ramos to rzeźnik, powiem nawet więcej, cieszę się, że idzie za nim taka opinia, jak niegdyś za Pepe( era Mourinho) bo przeciwnicy mają się go bać.

Nie wydaje mi się, że w tej akcji chciał gościa wykluczyć z meczu i być może nawet z MŚ. Była to walka o piłkę, oboje się szarpali, trzymali i Ramos się pewnie bał, że Salah mu odjedzie za chwilę i sprowokował upadek.

Poza tym Liverpool Kloppa ma jedna wadę. Często zaczynają mecze od mega ostrego pressingu przez co w 70 minucie oddychają rękawami. Kilka meczów w tym sezoni zaczynali od wysokiego prowadzenia, by później zremisować lub przegrać.

Btw
Jakość meczyku na Canal+ Ultra HD rewelka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj słyszałem jak jeden jegomość do drugiego stwierdził, Ramos jest również winien, że CHF w RP przez trzy tygodniowe poszedł w górę o ponad 20 groszy.. co jak co, ale tego Ramos frankowicze w Polsce Ci nie wybaczą. A to na pewno nie jest jeszcze wszystko..
 

200473

New member
Mam pytanie odnośnie transmisji na Canal+ Ultra HD. Czy mecz był transmitowany z HDR?
Niestety nie posiadam NC+ i oglądałem na TRT4K który nadaje w 4K jednak bez HDR.


Nie zaprzeczam, że Ramos to rzeźnik, powiem nawet więcej, cieszę się, że idzie za nim taka opinia, jak niegdyś za Pepe( era Mourinho) bo przeciwnicy mają się go bać.

Nie wydaje mi się, że w tej akcji chciał gościa wykluczyć z meczu i być może nawet z MŚ. Była to walka o piłkę, oboje się szarpali, trzymali i Ramos się pewnie bał, że Salah mu odjedzie za chwilę i sprowokował upadek.

Poza tym Liverpool Kloppa ma jedna wadę. Często zaczynają mecze od mega ostrego pressingu przez co w 70 minucie oddychają rękawami. Kilka meczów w tym sezoni zaczynali od wysokiego prowadzenia, by później zremisować lub przegrać.

Btw
Jakość meczyku na Canal+ Ultra HD rewelka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mecz był bez HDR. Ogólnie Canal+ UltraHD nadaje bez HDR. Troszkę mnie wkurza ten ultrabox bo nie można dodawać kanałów fta np hotbird 4k, a ten nadaje z hdr.

Zidane zrezygnował z posady trenera Realu. Odszedł w momencie chwały jako piłkarz i jako trener.
 

Intenso

Banned
Ciebie i mnie by zamknęli, a jego nie zamkną

Pamiętam jak Lolek pisał o Messim ze walki robił z US a Ronaldo taki dobry i uczciwy :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest między nimi mała różnica, wystarczy pojechać np na Maderę, a będziesz wiedział o czym mówię. Po drugie Messiemu jak i jego Ojcu udowodniono, że oszukiwali z pełną premedytacją, a CR 7 wychodzi z założenia,że to jego finansowiec twierdził, że to co robił to było zgodne z prawem, takowe otrzymywał zapewnienia. Nie udowodniono mu, że to on jako CR 7 oszukiwał, a to jest różnica. Nie mniej jednak całościowo i tak Ronaldo dużo więcej pomaga biednym niż to czyni Messi. Zadaj pytanie menadżerowi Lewandowskiemu ile kasy przeznaczył na pomoc ? To zobaczysz kto jest dobry...
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Loluś, lubię Cię, ale przestań pier...ć ;)
Co mnie w tym kontekście obchodzi Madera i ile dobrego zrobił, nikt, ani nic mu tego nie odbierze.
Złodziej ratujący komuś życie nie przestaje być złodziejem przez sam fakt uratowania komuś życia - jaśniej już chyba nie można zobrazować ;)

Żelek dołączył do tego samego teamu oszustów i tyle w temacie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się, że dołączył, ale jemu jako jemu,, że robil z premedytacją nie udowodniono tak jak niektórym.... i to jest różnica.. dokumenty były podpisywane nie tylko przez jego rękę.. tak jak to było u Messsiego.. A czysto prywatnie mam zdanie takie, a nie inne... co nie zmienia faktu, że dla mnie i tak jest On w lepszym świetle względem tych innych co oszukiwali. Ale oszustwo jest oszustwem. I to jest fakt. I swoje konsekwencje poniesie ..

Natomiast już całkowicie mam inne zdanie w kwestii pisania w stosunku do Niego "żelek" i innych słówek tego typu , bo nie jeden z nas chciałby w kilku życiach osiągnąć, to co ten "żelek" osiągnął w futbolu..mając 32 lata - taka jest prawda drogi Kolego..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Loluś, Loluś.... normalnie nie wiem co Ci odpowiedzieć:-?
Nie po raz pierwszy i nie ostatni piszę o nim- Żelek, Krysia... co wg. mnie nie jest obraźliwe, bo gościa naprawdę cenię i podziwiam jako piłkarza i poza piłkarsko.
Trochę dziwne, że jakoś do tej pory na to nie reagowałeś?

Ale rozumiem, w hagiografii Pana Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro pojawiła się "lekko przybrudzona biała karta" i tak trochę niezręcznie się zrobiło :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu ja Ciebie znam nie od dzisiaj i ja wiem, że Twoje pisanie takich słówek jest w innym kontekście, ja napisałem to ogólnie bo nie raz można czytać tego typu słowa i wcale nie są to słowa pisane w pozytywnym znaczeniu. A gro osób dupę ściska, że Gość doszedł do tego co dzisiaj można oglądać i ciężko im jest z tym żyć.

Natomiast jeśli, przeczytam w gazecie w necie, że udowodnili mu tak jak innym, że to oni oszukiwali i wiedzieli o tym na 100% to również tutaj napiszę , że jest taką samą osobą jak Ci inni. Natomiast na razie Sąd w Hiszpanii nie udowodnił mu tego.. Bo były tam podpisy również jego Doradcy finansowego.. A na ile On był świadomy tego w stosunku do tego co mu mówił Doradca i ile On zarobił dzięki takim inwestycjom to tylko oni wiedzą. A Sąd ma to udowodnić. Ale raz jeszcze powtórzę nie zmienia to faktu, że oszukał.. bo odpowiedzialność ponosi za ten fakt, nawet jeśli w jakimś stopniu był wprowadzany w błąd..bo przecież dzięki temu taki doradca kupę kasy wyrywał od Niego.. tylko to nie zmienia faktu, że pomagał innym i to na grube pieniądze i jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie w historii piłki nożnej.. i to nie jest tylko moja opinia. Tylko piłkarzy i ludzi znających się na piłce. Zresztą np taki Messi też człowiek z innej galaktyki jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie i tego nie może nikt mu zabrać.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Polska zremisowała z Chile w meczu towarzyskim . Co dało się zauważyć , to ,że w końcówce meczu
zabrakło niektórym polskim piłkarzom sił . :-|

Oglądałem dzisiaj mecz finałowy pań w turnieju Roland Garros na kortach tenisowych w Paryżu .

Piłkarze polscy powinni brać przykład z rumuńskiej zawodniczki Simony Halep , tj . z jej waleczności i
wytrwałości w dążeniu do zwycięstwa . Po przegranym pierwszym secie , w drugim secie , gdy wydawało się , że amerykańska tenisistka
Sloan Stephens jest już "krok" od zwycięstwa w całym meczu , Simona Halep pokazała niezwykłą waleczność i odwróciła niekorzystny wynik i wygrała tego seta , aby w trzecim secie "zdemolować" faworyzowaną przez specjalistów od tenisa ,
amerykańską tenisistkę i wygrać cały mecz . :-|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnia edycja:
Do góry