Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Realowi została w tym sezonie tylko LM i dwa najmocniejsze zespoły odpadły. Nie wykorzystać takiej okazji byłoby większym frajerstwem niż dzisiejsza przegrana Barcy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
W przypadku Barcy, to nawet nie frajerstwo... szkoda gadać.
Rozumiem, gdyby to był RM, Juve, Bayern czy nawet świetny obecnie Liverpool... ale Roma :confused:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja powiem tak... zawsze pisałem, że są dwa zespoły, które jak grają na maksa to nikt ich nie jest w stanie ograć - wiadomo o kogo chodzi.. :) ale często również pisałem, że jeśli te same dwa zespoły chcą przejść mecz na chodzonego, ewentualnie nie potraktują przeciwnika poważnie to niestety potrafi się to skończyć tak jak to dzisiaj się skończyło dla Barcelony. Tylko na miejscu Barcelony nie uciekałbym z boiska, a poszedłbym do tych dwóch chłopców, którzy przyjechali do Włoch żeby oglądać ich zwycięstwo, a którzy zapłakani byli na maksa i Tatusiowie pewnie dużo muszą się nagadać, żeby to wytłumaczyć. Bo jak można wytłumaczyć skoro wartość jednej 11 stki przewyższa kilka razy drugą 11 stkę. Ale jeśli piłka będzie szła w stronę kasy, anie zapowiada się inaczej to takie zespoły, które będą rwały trawę (jak dzisiaj Roma) będa na tym korzystać, bo Ci wielcy czasem nie chcą grać, oni chcą sobie pochodzić po boisku biorąc tą samą kasę jakby mieli biegać i grać kolejny dobry mecz. Jak nie dla siebie to dla tych dzieciaków co świata nie widzą poza ich ukochaną drużyną.

Heniu a propo lamusów z RM :) wiesz jaka jest różnica pomiędzy barceloną , a tymi lamusami? Jakby to dzisiaj odpadł RM to nie uciekliby z boiska tak jak to Barcelona uczyniła, tylko przynajmniej kilku z nich pewnie trzeba by było ściągać z tego boiska, bo nie byliby wstanie sobie uświadomić tego co się stało, a największy lamus CR 7 płakałby jak te dzieci na trybunach, pomimo tego, że już kilka razy zdobył różne trofea to jednak ciągle mało mu i pragnie zdobywać kolejne.

A Barcelona no cóż lubię ją, ale dzisiaj to był cień tej drużyny i jeśli dzisiaj udałoby im się zdobyć bramkę i przejść do półfinału to faktycznie kolejny raz by się potwierdziło, że piłka nożna to sport strasznie niesprawiedliwy. A tak to przynajmniej sprawiedliwość wygrała. A i może RM z tej lekcji coś dla siebie wyciągnie.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Wyluzuj, Henry pisząc "lamusy" się tylko droczył. Nie mamy po 15 lat by się przepychać:) Barcelona ma problem o którym już dawno pisałem, mianowicie nie mają ławki rezerwowych. To mnie właśnie wkurza, że Real mógłby wystawić w LaLiga dwie 11 i w tym sezonie ligę przegrali już na półmetku...
Za bardzo Królewscy są uzależnieni od Ronaldo i Modrica i spadek formy tych dwóch piłkarzy doprowadził do katastrofy w lidze. Podobno Perez nakazał szukać już następcy Modrica i popełnia ogromny błąd bo ma Kovacica, który przy regularnej grze mógłby wejść w buty Lukity, a nawet stać się połączeniem Casemiro i Modrica:)

Piłkarze Realu powinni teraz gryźć trawę i wygrać 3 raz z rzędu LM bo łatwiej już chyba nie będzie, a Pique wczoraj się chyba po...ł z nerwów:D
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Nic nie droczył, sama prawda :p

Królewskich też lubię, zresztą nie raz o tym pisałem.
Wydaje mi się natomiast, że klapa wpłynęła by na nich motywująco, zwłaszcza na ten idiotyczny zarząd.

Pakolo, tak jak piszesz, mają na ławce potężny potencjał, którego nie wykorzystują.
bardzo lubię oglądać mecze, gdy RM gra bez swoich "gwiazdeczek", nagle okazuje się, że młodzi potrafią zagrać z większą finezją, biorą na siebie ciężar gry.
Dla mnie w tej drużynie najlepsi są Isco, Kovacic, Asensio, Modric, Carjaval czy Lucas, no jeszcze Krysia, ale jak gra, a nie gwiazdorzy ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lucas miał słaby początek sezonu, ale odzyskał formę i osobiście mniej się martwię gdy jest on na boisku zamiast Bale'a. Isco świetny technicznie zawodnik, idealnie pasowałby do Barcelony w miejsce Iniesty, który niestety lada chwila może odejść do USA albo zakończyć karierę.

Ronaldo w 2018 roku przechodzi samego siebie. Przeszedł transformację na okropną bestię, typowy kończący. Jego gra w polu karnym to coś niesamowitego. Głupio musi być dziennikarzom, którzy w grudniu wysyłali go na emeryturę, a tymczasem gość bije 8 sezon z ponad 40 golami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek
Wyluzuj, Henry pisząc "lamusy" się tylko droczył. Nie mamy po 15 lat by się przepychać:) Barcelona ma problem o którym już dawno pisałem, mianowicie nie mają ławki rezerwowych. To mnie właśnie wkurza, że Real mógłby wystawić w LaLiga dwie 11 i w tym sezonie ligę przegrali już na półmetku...
Za bardzo Królewscy są uzależnieni od Ronaldo i Modrica i spadek formy tych dwóch piłkarzy doprowadził do katastrofy w lidze. Podobno Perez nakazał szukać już następcy Modrica i popełnia ogromny błąd bo ma Kovacica, który przy regularnej grze mógłby wejść w buty Lukity, a nawet stać się połączeniem Casemiro i Modrica:)

Piłkarze Realu powinni teraz gryźć trawę i wygrać 3 raz z rzędu LM bo łatwiej już chyba nie będzie, a Pique wczoraj się chyba po...ł z nerwów:D

Luzik Kolego ja wiem, że Henry lubi Real, bo kiedyś nawet o koszulkach rozmawialiśmy jak miałem dokonać zakupów. Napisałem jaka jest różnica pomiędzy Barceloną, a RM jeśli chodzi o te pewne kwestie. Może tak wyszło, że to jakiś żal mam do Henia, ale nic z tych rzeczy. Zresztą nawet jakby nie lubił to Jego prawo.. przecież tu są osoby co np CR 7 nie lubią... A wracając już do tego piłkarza to pamiętam jak w swoich wywiadach na pytanie największe marzenie na najbliższą przyszłość to odpowiadał to zdobycie ME, że o niczym tak nie marzy jak zdobycie tego trofeum. I każdy widział jak się zachował, kiedy po faulu jednak musiał zejść, bo nie dał rady grać dalej w tym wymarzonym meczu, o którym nie raz pewnie śnił i marzył. A już nie wspomnę o tym jak latał, a właściwie utykał przy linii bocznej, gdzie w pewnym momencie nawet trenera odepchnął i coś pokazywał swoim kolegom z drużyny. Niemalże Trener Portugalii jak widać było nawet deko się odsunął :) aby CR 7 mógł być przy linii bocznej i udzielać wskazówek. Widać było jak temu chłopakowi zależało na tym..

A nie wiem czy słyszeliście jak Buffona spytali się o skład RM - odpowiedział co jego obchodzi skład RM skoro CR 7 na 100% będzie grał :) to też pokazuje jak ten znakomity bramkarz szanuje tego piłkarza, a podobno aż tak wielu nie ma na Jego liście piłkarzy, których by aż tak szanował jak CR 7.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Można by było tak powiedzieć oczywiście w cudzysłowu.. bo ja Go strasznie podziwiam za to, że tak wszystko ma poukładane jeśli chodzi o piłkę... pełna profeska..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod względem takiej fizyczności, wytrzymałości jest z nim ok, natomiast nie za bardzo jest z jego kolanem.. i przykład był właśnie na ME ...
Nasi piłkarze nie licząc ze dwóch chciałoby mieć taki POWER w tym wieku co są jak on mając lat 32. Słyszałeś co Boniek powiedział po osttanim meczy, że nasi piłkarze są zdolni do zagrania 60 min.. i coś muszą z tym zrobić, bo na MŚ będą mieli częściej mecze..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lamusy jak skurczybyk. Szkoda Buffona, nie dziwię się że puściły mu nerwy.

Navas dzisiaj sobie pogrzebał u Pereza pozostanie w Realu.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Karny w 93 minucie . No cóż , tak nieraz bywa , sędzia podyktował , inny być może by nie podyktował .:neutral: Brawo Włosi za stworzone widowisko sportowe . Brawo ROMA i LIVERPOOL .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry