Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Nie mam żadnych złudzeń , kto najlepiej drybluje i strzela , to Lionel Messi .
Kolejny raz to udowadnia . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jest kilku piłkarzy , a potem długo długo długo długo nic.. ;-)

A CR 7 coś w radio słyszałem strzelił w meczu 4 bramki? Coś ktoś wie ?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Cristiano Ronaldo i owacja kibiców Juve. Piękne chwile dla kibiców Realu i oczywiście pozdrowienia dla tych, dla których CR7 się skończył:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo pamiętasz jak pisałem, że CR 7 może się nie odnaleźć w tym sezonie :) i pomimo tych wszystkich jego bramek w LM i tak twierdzę ,że to już nie jest ten sam Mistrz co powiedzmy 3 lata temu świadczy o tym ten kiks na koniec meczu, gdzie kiedyś dołożyłby tylko nogę i bramka by była. To jednak trzeba powiedzieć uczciwie jest Wielki i ta bramka fenomenalna , tak jak redaktorzy nie mogli za bardzo nic powiedzieć tak i ja nawet nie za bardzo się cieszyłem z tej bramki, bo nie wierzyłem, że to weszło.. Ale nie wiem czy zauważyłeś zanim strzelił co zrobił? Kątem oka zobaczył gdzie stoi bramkarz i to, że zmienił lot tej piłki to nie przypadek, a zamierzony cel. Prościej byłoby mu uderzyć w drugi ruk tylko wtedy bramkarz wyjąłby tę piłkę. Fenomenalna bramka i zachowanie kibiców włoskich również pełne szacunku i na koniec ten gest CR 7 w stosunku do kibiców włoskich. Piękna sprawa i piękne chwile dla zawodnika, bo ilu jest takich piłkarzy co otrzymuje brawa od kibiców z przeciwnej drużyny...Kiedyś pisałem komuś, że CR 7 już nic nikomu nie musi udowadniać, bo i tak zapisał się w historii PN, ale patrząc co ten chłopak dalej wyprawia w pewnych meczach to chyba jeszcze troszkę pozwoli nam cieszyć się Jego grą jak i Jego golami. Ci wszyscy co lubią CR 7 pojedźcie sobie na Maderę zobaczycie kim jest ten piłkarz dla tych ludzi z których się wywodzi i o których pomimo sławy nigdy nie zapomniał. To jest dla nich drugi Bóg.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/l...aldo-juventus-praktycznie-zegna-sie-z/svw0fdh

Można patrzeć i podziwiać.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...do-wielkie-zachowanie-kibicow-juventusu-turyn
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Ja mam nieco odmienne zdanie. Ronaldo się nie skończył i będzie jeszcze grał kilka sezonów na swoim poziomie. On przechodzi aktualnie transformację na napadziora. Jest zabójczo skuteczny w 2018 roku, a ten kiks z końca meczu można wytłumaczyć rozluźnieniem. Drugi gol to czołówka najpiękniejszych bramek LM, a owacja od Kibiców Juve to tylko podsumowanie klasy tego piłkarza.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dobry jest Herbatnik ;)
A w zachowaniu kibiców Juve nie widzę nic nienormalnego, piękny gol i należało się nagrodzić.
To nie Santiago, gdzie na przeciwników tylko gwiżdżą :p
 

Henry

Active member
Bez reklam
No i fajnie :)
Liverpool po latach wrócił do elity, zasłużenie wygrał z "kasą", a Barca na własne życzenie odpada ;)

Brawa dla Romy :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lamusy mają teraz autostradę po 3lm z rzędu!!!

Kompletnie olałem barce i rome. Oglądałem Liverpool z City i po bramce na 2:1 włączam Canal+, a tam gwałt na walczących o niepodległość:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry