Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Henry

Active member
Bez reklam
Finał Juve z drużyną z Madrytu....ale nie tymi patałachami co ich sędziowie przepchnęli do kolejnej rundy ;)
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Jako fan i zakochany kibic Realu szkoda mi bardzo Messiego szanuje mega tego piłkarza i bardzo go lubię a pisze o tym bo jak został potraktowany faulem mogło mu się coś stać limo ma niezle i jakieś rozciecie. Co do półfinału czuje real - Monaco atl - juve
Juve - real finał
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Barcelona grała ospale i wolno.
Oczywiście baran bramkowy nie widział ze zawodnik Juventusu przyjął piłkę na rękę.

Niestety ale zobacz, że nie był specjalnie daleko od tej sytuacji.. :) a pomimo tego... zaciemnienie oczu..
Ale nawet jakby tak zagrała Barcelona jak wczoraj w pierwszym meczu.. to mogłoby być rożnie ale PN to dwa mecze często i oba trzeba zagrać na pewnym poziomie.. jedno jest pewne aby być skutecznym i Juve jest do ogrania.. zresztą gdyby tak nie było to mieliby to trofeum.. ale trzeba trafiać w światło bramki..

Ale to jak kiwa się Neymar to coś niesamowitego - co on wyprawia z zawodnikami.. on swoimi umiejętnościami mógłby kilku napastników obdzielić i każdy z nich by jeszcze miał co pokazać w tym temacie.. jak dla mnie od pewnego czasu jest to najlepszy kiwający się napastnik.. plus ta szybkość.. Tylko głowa żeby jeszcze nadążała za tymi umiejętnościami.. ale kiedyś emocje opanuje( i patrząc to jak zachowywali się piłkarze Barsy po meczu to chyba jemu jednemu było żal tak na 100%) Barcelona musi przejść reorganizację bo wielu z nich już wszystko wygrało i motywacja jest na poziomie ucznia z pierwszej klasy podstawowej.. .. szkoda, że wczoraj skuteczność ich była do bani.. jakby Messi w tej 18 min strzelił to mecz troszkę inaczej by się ułożył.. plus ta ręka .. ale jest jak jest - dali dupy w pierwszym meczu Juve gra dalej ... bo szczęście tak jak przychodzi tak i kiedyś odchodzi... Real jak nie poprawi skuteczności to również w kolejnym meczu się o tym przekona.. i może wtedy coś do Prezesa dotrze.. przynajmniej mam taką nadzieję tam na dzień dobry jest 4 zawodników do sprzedania.. i kupić trzeba młodych ludzi, którzy ciągną do grania i chcą wygrywać..

Rafał wczoraj czytałem nie wiem na ile to jest pewne, skąd mieli tę wiedzę dziennikarze ale w przyszłym roku mają wejść w Rosji powtórki.. a w LM itp mają wejść w ciągu 2-3 lat.. byłoby fajnie.. choć niektórzy piszą, że to zabije PN... ale można to tak rozwiązać żeby sędzia nie musiał latać co 4 min do monitora.. zresztą nie wiem czy to nie będzie oglądał jakiś inny sędzia/sędziowie i będą podawać tylko info do głównego - to jest kwestia systemowa.. ja bym zrobił tak żeby tylko powtarzać sytuacje z pola karnego, a w polu tylko te, które są kontrowersyjne przy faulach np. na żółtą kartkę..
Plus zmiany z ręką w polu karnym bo to co jest teraz to wolna amerykanka jak Bóg da.. tak samo zresztą jak po czerwonej kartce otrzymanej przez zawodnika kolejny faul (mniejszy -większy) nie ma znaczenia gościu powinien być ściągany z boiska.. ma grać idealnie..

Tv mania wg mnie (zaznaczam też go bardzo szanuje piłkarsko (bo jako obywatel ma problemy z płaceniem podatków, a ktoś taki powinien dawać przykład, a nie od nich uciekać) - jest mega tylko może nie w tej chwili) ale jest galaktyczny - tylko ta liczba mówi sama za siebie 498 bramek dla Barsy.. kosmos.. ... to w tym konkretnym przypadku tam nie było złośliwości - przy deko większym szczęściu wyszedłby w 100% cały..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Neymar tez mi się podoba jak gra, ale od kilku tygodni przeglądam się Marcelo jak gra do przodu, dla mnie to jest najlepszy obrońca świata.

Co do powtórek to sędzia nie musi nigdzie latać, dostaje info na słuchawkę.
Było to testowane ostatnio w meczu Francja Hiszpania, żeby nie wideo weryfikacja to wygrała by Francja a nie Hiszpania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Neymar tak jak powiedzieli w tv on ma szanse być w pierwszej 2 na świecie napastników - jest niesamowity.. to jak piłkę prowadzi blisko siebie i co robi z zawodnikami to mistrzostwo świata.. A propo Marcelo to On tak już od jakiegoś czasu - zdrowie ma niesamowite bo jest wszędzie.. nie jednego napastnika by zawstydził :) dla mnie też jest mega..
 

collider

New member
Bez reklam
To niby kto tworzy ta pierwsza dwojke?
Jest mlody to oczywiscie jak najbardziej ma szanse zostac najlepszym pilkarzem globu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Od kilku lat ta sama Messi i CR 7 :) (pierwsza dwójka czasem się zamienia ) trzeci jest Neymar.. ale rozumiem tych co inaczej sądzą..
 

collider

New member
Bez reklam
No ja inaczej sadze bo Messi i Ronaldo to bardziej pomocnicy niz napastnicy. Pelnia jakoby podwojna role w druzynach, ale jednak to nie sa typowi napastnicy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie będę polemizował każdy ma swoich.. :) i w sumie fajnie bo jak każdy by sądził w takich tematach tak samo to straszna nuda..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie to oni tacy na dwoje babka wróżyła - fachowo pomocnicy .. ale to nawet nie o to mi chodziło.. - dla mnie ta trójka to najlepsi na świecie zawodnicy.. teraz będzie już jasno :) pierwsi dwaj już się zapisali w historii piłki i będą o nich ludzie mówić za xxx lat, a trzeci za kilka lat będzie z nim to samo.. chyba, że głowa nie da rady.. bo niestety ma problem z emocjami ten chłopak.. ale trzymam kciuki bo tak jak pisałem wcześniej to co robi z zawodnikami to nie da się tego nawet opisać jak dla mnie.. nie ma znaczenia jeden, dwóch, trzech zawodników robi z nimi co chce.. aż się miło ogląda..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
I już wiadomo które drużyny zagrają ze sobą w półfinale .
Real-Atletico
Monaco-Juventus




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry