Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Vidala dostał żółta kartkę za czysta interwencję.
To ja się pytam czemu ta pół czarna dupa Casemiro nie dostał żółtej za zrobienie karnego?
Jest rzut karny to jest automatycznie żółta kartka.
Dostał by za to druga żółta kartkę i wylatuje.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Vidala dostał żółta kartkę za czysta interwencję.
To ja się pytam czemu ta pół czarna dupa Casemiro nie dostał żółtej za zrobienie karnego?
Jest rzut karny to jest automatycznie żółta kartka.
Dostał by za to druga żółta kartkę i wylatuje.

Jeszcze raz powtórzę , REAL i Barcelona , zawsze , i to zawsze będą mieć "małą pomoc". Bo tak i koniec. Różnica jest jedna i zasadnicza: jeżeli kibice "Barca" mogą to przyznać , to od kibiców Realu , tego nie usłyszysz do końca świata.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak pisałem zdania nie zmieniam szkoda że RM wygrał bo dla tej drużyny przegrana byłaby lepsza o ile wtedy Prezes zrobiłby to co ja bym zrobił będąc Prezesem tego klubu..
Tylko ja tez patrze z innej strony to znaczy RM po pierwszym meczu oni już powinni mieć zapewnioną wygraną nie wykorzystali tylu sytuacji że szok.. Pierwsza połowa drugiego meczu również sam CR 7 miał 3 sytuacje + Benzema i jeszcze coś tam było - również powinny być z tego bramy plus jedna dla BM.. Jedni jak i drudzy nie wykorzystali.. Co nie zmienia faktu że np bramka z główki CR 7 - nie wiem jak On to zrobił ... mając dwóch zawodników na sobie.. Bramka M. Asensio też rolował ich jak chciał..ale bez dwóch zdań dla mnie najlepszym z RM był Marcelo to co zrobił przy trzeciej bramce .. świetnie.. z taką prędkością z taką siła po tylu minutach meczu i tyle co on nabiegał się ..

Co nie zmienia faktu że dla tej drużyny byłoby lepszym jakby odpadli bo wtedy byłaby szansa na zmiany..

COLLIDER a propo sędziów to weź teraz mi wytłumacz jak to jest jak karny z dupy wzięty był dla Barsy to i tak byłeś przekonania że Barsa była lepszą drużyna to wygrali.. i nie istotne było że karny z dupy wzięty i gdyby nie ten fakt to po Barsie byśmy już zapomnieli.. ..

A teraz jak byłeś za BM to nie istotne już dla Ciebie jest to że przeciwnik strzelił więcej bramek (licząc tą ze spalonego) to sytuacje błędne sędziów nagle mają wpływ na mecz.. to proponuje być konsekwentnym w tym co piszesz, anie piszesz w stosunku do tego za kim jesteś. Bo aż w oczy kuje jak nie jesteś obiektywny..

A prawda jest taka to co zawsze pisałem że do czasu kiedy nie będzie powtórek to każda taka decyzja może mieć choć nie musi ale często gęsto bywa że ma znaczenie dla przebiegu meczu.. Ale nie zapominaj że w pierwszym meczu BM miał karnego z dupy wzięty i nie wykorzystali.. to teraz dostali bramkę ze spalonego 1;1 dla sędziów beznadziejnych..

Teraz co do karnego na Robbenie zobacz sytuację którą miał później ten co fałlował Niemca podobna sytuacja - różnica polegała na tym że w przypadku Robbena noga jego była bliżej obrońcy RM ale i tak Robben się położył tak jak później położył się również obrońca RM tylko za pierwszym razem podyktowana była 11, a za drugim nie... decyzja sędziego..

Co do czerwonej kartki oczywiście nie sprawiedliwie i to nie podlega dyskusji ale wina leży również po stronie trenera bo każdy normalny trener w takiej sytuacji gdzie gościu dostaje druga żółta kartkę a po kilkunastu minutach znowu zahacza przeciwnika i już jest presja żeby zdjąć gościa to trener dalej go zostawia.. mistrzostwo świata .. To samo powinien zrobić Zidane ze swoim zawodnikiem bo również na niego polowali- tylko jemu tym razem się udało..

Tylko ja wiem jedno grałem od dziecka ... od trampkarzy po seniorów i zawsze przychodzi taki czas że to szczęście odchodzi, a jutro przekonamy się pewnie o tym na meczu z Barceloną chyba, że Juve dostanie takiego olśnienia jak PSG w drugim meczu a do tego sędziowie znowu popiszą się swoimi decyzjami.. RM skończy się na kolejnym meczu jak tak będą grać.. to znaczy jak tak dalej nie będą wykorzystywać sytuacji które mają i z których powinny być bramki..

Z niemieckiej drużyny dla mnie najlepszy był Robben i bramkarz.. Lewy za dużo nie pokazał , choć karny wykorzystany i cieszyłem się że piłkę umieścił w siatce...

Savron Ty po meczu Barcelony z PSG pokazałeś jaki obiektywny jesteś..... w stosunku do tego co sędziowie zrobili... Dobrze że to tylko kibice Barcelony są tacy mega i tacy wyrozumiali ..a wybryki samego Pique w stosunku do RM pisane na rożnych Twitach itp to taki wybryk natury.. W każdy meczu są pomyłki i powinni już dawno wprowadzić powtórki.. i skończyłoby się to dziadostwo i bez względu kogo dotyczą bo to nie ma znaczenia.. bo tak jak napisałem gdyby tydzień z dupy wzięty karny dla BM był wykorzystany mecz całkowicie mógłby być inny.. więc o czym rozmawiamy.. pomyłki są wszędzie i tak samo bolą tych których są za daną drużyną. A odnośnie kibiców to proponuję sobie poczytać moje wpisy co pisałem po meczach niektórych RM Koledze Colliderowi już cytowałem kiedyś jeden z nich bo też pamięć stracił..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:DA nie mówiłem:D:D:D:D
ŁÓŁEK, wiesz , ja dawno temu grałem w piłkę, a kibicem jestem już baaaaardzo dawno.
Nie widziałem , do czasu przeczytania Twego postu, że karny to już ....... bramka;)
Teraz będę wiedział. Zawsze myślałem , ze karnego trzeba strzelić. Teraz wiem,ze w przypadku Barcelony i Baernu , to liczy się jako bramka.
Na ile pamiętam , karny oznacza żółtą kartkę , dla falującego. Teraz wiem, że nie.
Bardzo Ci dziękuje za info. Dla mnie bezcenne. ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To weź mi napisz że ja tak twierdzę.. Czekam na takie zdanie.. bo nie będę pisał Ników kto to uważał właśnie że karny to już jest strzelony po tym jak się go przyzna.. to było w czasie ME między innymi.. ale czekam gdzie tak napisałem.. i gdzie napisałem o tej żółtej kartce ,,,
Chyba ze dla Ciebie najlepszym zawodnikiem z BM był Lewandowski i masz takie prawo - dla mnie tak sobie zagrał.. strzelił bramkę i super i to nie jest proste.. i nigdy tak nie twierdziłem bo kilka razy w życiu strzelałem na innym poziomie ale również jest to przeżycie jak wykonuje się choćby w juniorach czy też w seniorach.... ale gdyby nie Robben i bramkarz to...
Natomiast jeśli mówimy o obiektywizmie to jesteś jednym z ostatnich który może wypowiadać się o czymś takim..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przecież w każdym Swoim wpisu piszesz "karny z du..y". To ja pytam; karny to już bramka , tak? Bo tak to można zrozumieć . Czy nie?;-)
Mały spis graczy który nie strzelili ważnych dla łosów meczy karnych:
Diego Armando Maradona
Roberto Baggio
Leo Messi
Socrates
Zico

Chyba starczy. Dobrej nocy. Nie chcę się mi ciągnąć ten temat, bo to w stosunku do kibiców Realu, jest po prostu bez sensu. ;)
P.S. A to niby dla czego: " jeżeli mówimy o "obiektywizmie" ( i to mówią kibice Realu:D:D) ??! Serio? :D Mówiłem: "bez sensu". Obiektywne Wy naszy:D:D:D:D:blagam:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale jak jest ten karny to ma się szansę dużą - Tak czy Nie ?? I jest to szansa że w dużej mierze się wykona tego karnego..Gdyby tak nie było to piłkarze choćby Barcelony nie kładliby się tak z PSG jak to robili w drugim meczu.. a kilka razu upadali jak kłody- dwa razy im się udało.. Gdzie było to co było.. i każdy to widział.. tylko ja różnię się tym że jestem mega obiektywny do RM i nie raz po meczu pisałem że np przez Morze Śródziemne pościłbym ich kajakiem bo na to zasłużyli nawet po wygranym meczu.. dzisiaj po wygranym meczu uważam że lepiej dla tej drużyny byłoby jakby odpadli.. bo tam potrzebne są zmiany.. a w stosunku do Ciebie również lubię Barcelonę, mało tego uważam że jeśli ten zespół gra na 100% to jest to najlepszy zespół na świecie.. ale nie są robotami i to widać jest, a szczęście tak jak pisałem kiedyś się kończy - choć patrząc na jutrzejszy mecz wolałbym żeby Barsa wygrała i są to w stanie zrobić - warunek jest jeden muszą zagrać na 100% i wtedy juve popłynie.. bo tej drużyny jak gra na 100%b nikt nie jest w stanie zatrzymać.. ale moje to zdanie.. Tylko jeśli ma wygrać to niech wygra drużyna, a nie znowu sędziowie.. Podyktowanie rzutu karnego nie jest jednoznaczne z bramką ale jest na to duża szansa na wykorzystanie i każdy to wie.. dlatego tak się kładą wszyscy jak mogą w polu karnym.. Niech wygra lepszy i ten kto ma więcej szczęścia - bo to dobrze jest żeby było z drużyną.. tylko nie można liczyć na to szczęście, że ono załatwi sprawę.. I mam nadzieję że jutro taki mecz zobaczę.

Bo mnie bolą świetne decyzje bez względu czy dotyczą RM, Barse czy choćby BM.. błąd jest błędem i to nie podlega dyskusji i przez dany błąd taka czy inna drużyna może przegrać mecz.. i jeśli drużyna wygrywa przez błąd to nie jest to uczciwe .. i tyle..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Tak jak pisałem zdania nie zmieniam szkoda że RM wygrał bo dla tej drużyny przegrana byłaby lepsza o ile wtedy Prezes zrobiłby to co ja bym zrobił będąc Prezesem tego klubu..
Tylko ja tez patrze z innej strony to znaczy RM po pierwszym meczu oni już powinni mieć zapewnioną wygraną nie wykorzystali tylu sytuacji że szok.. Pierwsza połowa drugiego meczu również sam CR 7 miał 3 sytuacje + Benzema i jeszcze coś tam było - również powinny być z tego bramy plus jedna dla BM.. Jedni jak i drudzy nie wykorzystali.. Co nie zmienia faktu że np bramka z główki CR 7 - nie wiem jak On to zrobił ... mając dwóch zawodników na sobie.. Bramka M. Asensio też rolował ich jak chciał..ale bez dwóch zdań dla mnie najlepszym z RM był Marcelo to co zrobił przy trzeciej bramce .. świetnie.. z taką prędkością z taką siła po tylu minutach meczu i tyle co on nabiegał się ..

Co nie zmienia faktu że dla tej drużyny byłoby lepszym jakby odpadli bo wtedy byłaby szansa na zmiany..

COLLIDER a propo sędziów to weź teraz mi wytłumacz jak to jest jak karny z dupy wzięty był dla Barsy to i tak byłeś przekonania że Barsa była lepszą drużyna to wygrali.. i nie istotne było że karny z dupy wzięty i gdyby nie ten fakt to po Barsie byśmy już zapomnieli.. ..

A teraz jak byłeś za BM to nie istotne już dla Ciebie jest to że przeciwnik strzelił więcej bramek (licząc tą ze spalonego) to sytuacje błędne sędziów nagle mają wpływ na mecz.. to proponuje być konsekwentnym w tym co piszesz, anie piszesz w stosunku do tego za kim jesteś. Bo aż w oczy kuje jak nie jesteś obiektywny..

A prawda jest taka to co zawsze pisałem że do czasu kiedy nie będzie powtórek to każda taka decyzja może mieć choć nie musi ale często gęsto bywa że ma znaczenie dla przebiegu meczu.. Ale nie zapominaj że w pierwszym meczu BM miał karnego z dupy wzięty i nie wykorzystali.. to teraz dostali bramkę ze spalonego 1;1 dla sędziów beznadziejnych..

Teraz co do karnego na Robbenie zobacz sytuację którą miał później ten co fałlował Niemca podobna sytuacja - różnica polegała na tym że w przypadku Robbena noga jego była bliżej obrońcy RM ale i tak Robben się położył tak jak później położył się również obrońca RM tylko za pierwszym razem podyktowana była 11, a za drugim nie... decyzja sędziego..

Co do czerwonej kartki oczywiście nie sprawiedliwie i to nie podlega dyskusji ale wina leży również po stronie trenera bo każdy normalny trener w takiej sytuacji gdzie gościu dostaje druga żółta kartkę a po kilkunastu minutach znowu zahacza przeciwnika i już jest presja żeby zdjąć gościa to trener dalej go zostawia.. mistrzostwo świata .. To samo powinien zrobić Zidane ze swoim zawodnikiem bo również na niego polowali- tylko jemu tym razem się udało..

Tylko ja wiem jedno grałem od dziecka ... od trampkarzy po seniorów i zawsze przychodzi taki czas że to szczęście odchodzi, a jutro przekonamy się pewnie o tym na meczu z Barceloną chyba, że Juve dostanie takiego olśnienia jak PSG w drugim meczu a do tego sędziowie znowu popiszą się swoimi decyzjami.. RM skończy się na kolejnym meczu jak tak będą grać.. to znaczy jak tak dalej nie będą wykorzystywać sytuacji które mają i z których powinny być bramki..

Z niemieckiej drużyny dla mnie najlepszy był Robben i bramkarz.. Lewy za dużo nie pokazał , choć karny wykorzystany i cieszyłem się że piłkę umieścił w siatce...

Savron Ty po meczu Barcelony z PSG pokazałeś jaki obiektywny jesteś..... w stosunku do tego co sędziowie zrobili... Dobrze że to tylko kibice Barcelony są tacy mega i tacy wyrozumiali ..a wybryki samego Pique w stosunku do RM pisane na rożnych Twitach itp to taki wybryk natury.. W każdy meczu są pomyłki i powinni już dawno wprowadzić powtórki.. i skończyłoby się to dziadostwo i bez względu kogo dotyczą bo to nie ma znaczenia.. bo tak jak napisałem gdyby tydzień z dupy wzięty karny dla BM był wykorzystany mecz całkowicie mógłby być inny.. więc o czym rozmawiamy.. pomyłki są wszędzie i tak samo bolą tych których są za daną drużyną. A odnośnie kibiców to proponuję sobie poczytać moje wpisy co pisałem po meczach niektórych RM Koledze Colliderowi już cytowałem kiedyś jeden z nich bo też pamięć stracił..

Lolek nie porownuj tych dwoch meczy. Barcelona zdominowala PSG a gdzie tu widziales dominacje Realu? Do momentu czerwonej kartki byl to bardzo wyrownany mecz. Dwa WIELBLADY sedziow wypaczyly wynik i nie ma co tu wymyslac.
A tu druga bramka z spalonego dla Realu
C9uVSTRXUAEv2H0.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma to żadnego znaczenia błąd jest błędem i robi wynik.. a pierwszej połowie mogłoby byc 3:1 dla RM jakby wykorzystali .. nie wspomnę o pierwszym meczu gdzie wynik pewnie jakby był 4:1 to nie byłoby za dużo.. a w przypadku Barcelony i PSG tak jak w drugim meczu nie było PSG tak w pierwszym meczu nie było Barsy.. tylko jedna jest różnica dla PSG nikt nie dał dwóch karnych.. Piszesz tak jak Ci pasuje i dla tych którym kibicujesz.. taka jest prawda.. A ja kibicuje Barsie jak i RM i potrafię jednym jak i w drugim wypadku , że nie do końca obie te drużyny wygrały sportowo.. A myślę że 8 na 10 trenerów gdyby miało taką sytuację jak była z Vidalem zamieniłaby go na innego zawodnika - słabszy ale jest 11 zawodnik.. zaryzykował pomimo tego że polowali na niego... tak jak BM polował na Casemiro..

Ale to nie ta bramka.. :)to jest trzecia bramka tu akurat to jest perfekcja Marcelo wszedł w nich jak w masło... i tak jak mówię to samo było w przypadku Barcelony dwa karne jeden na 100% z kosmosu a drugi na 98% i to nie ma żadnego znaczenia bo w jednym jak i w drugim meczu nie wygrała na 100% drużyna tylko również wygrali sędziowie.. i taka jest prawda. I to jest to z czym powinno się walczyć.Bo gdyby nie te wszystkie dziwne decyzje sędziów to Barcelona już by była na zielonej trawce, a RM byłby dzisiaj na zielonej trawce.. i to jest istota sprawy..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Jakby babcia miala wasy .... ;).
Licza sie fakty. Dwie bramki z spalonego. Niesluszna czerwona kartka. Malo?
Jeszcze sedzia mogl sam strzelic bramke.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie kto wie czy kiedyś nie dojdzie do tego że i sędzia włoży piłkę i taki gol uzna.. tylko co jeśli to będzie dla przeciwnika Barcelony czy BM wg Ciebie - zrobi to prawidłowo.. :) i bramkę uzna i będzie ok.. bo w całości meczu okaże się że BM grał lepiej i pomimo tej jednej więcej bramki i tak będzie to sprawiedliwe dla Ciebie.. I tym się różnimy że dla mnie ma znaczenia dla kogo co jest podyktowane - jeśli jest to błąd to jest to niesprawiedliwe..

Oglądałeś ten mecz w C+ ?? To będzie powtórka w tygodniu i zobacz trzecią bramkę i całą tę sytuację może wypatrzysz tam spalony.. Bo nikt tego spalonego nie widział oprócz Ciebie w tej bramce..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie odwracam tylko pokazuje Ci jak jesteś obiektywny.. gdybym był ortodoksyjnym fanem RM to napisałbym Ci że BM miał swoją szansę i nie wykorzystał - mogli strzelić - nie strzelili.. dwa mecze były.. takie życie .. trener jak widzi że jest polowanie na jego zawodnika bo już mu grozi czerwona to powinien go zmienić, nie zmienił jego błędna decyzja itd.. ale jestem innym i było jak było zarówno w jednym jak i w drugim przypadku, a dla Ciebie nie jest istotne, że Sędzia robi babole tylko ważne jest dla kogo robi babole.. to jest istota w tym wszystkim.. i tym się różnimy, że dla mnie bez znaczenia dla kogo taki sędzia robi błąd.. jak zrobi jest to do bani i nie powinno tego być..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Jakby lolek dla ciebie bylo cokolwiek obojetne to bys przemilczal, ale kazdy kto czyta ten watek wie ze skore bys sprzedal za Real ;). Twoj obiektywizm jest wiec mocno nadszarpniety szczegolnie, ze dalej nie widzisz tego co sie stalo w tym meczu i co chwila odwolujesz sie do innego spotkania. Juz kiedys pisalem. Nie jestem kibicem Barcelony wiec za ich adwokata robic nie bede, ale tamten mecz i ten to dwa rozne spotkania i historie.
Bayern zostal tu skrzywdzony i nie wazne czy zamiast Bayernu gralby tu Ruch Chorzow ;) to i tak wina sedziego a w zasadzie ekipy sedziowskiej jest ewidentna.
Oczywiscie, ze czesto poluje sie na pilkarzy z zoltkiem tylko, ze w przypadku takich sedziow to obawiam sie, ze wykartkowanie kogos od razu czerwienia za faul widmo tez wchodzi w rachube. Wiec co trener mial cala druzyne zdjac?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Collider nie przemilczam takich rzeczy jak piszesz że w przypadku X drużyny to jest dobrze, a w przypadku Y drużyny to jest źle..bo to nie jest Twoja drużyna.. dla mnie w jednym jak i w drugim wypadku jest do bani.. Dlatego np lubię w dyskusjach Rafała bo On bez względu na drużynę pisze to samo.... nie ma znaczenia kto gra bo to nie jest istotne błąd sędziego jest błędem i powoduje krzywdę drugiej drużyny i to jest istota sprawy.. Jak złodziej włamie się do domu to bez względu czy wejdzie drzwiami czy oknami to jest złodziejem i kradnie coś co nie należy do niego..i w przyapdku dziadów sędziów jest to samo b ez względu czy ktoś strzela ręką, ze spalonego, podyktuje rzut karny jest to błędna decyzja i krzywdzi przeciwnika.. i może zmienić obraz gry..

A teraz np Lewy ma pretensję ... ale miał szansę - 88 min grał.. dlaczego tak nie wszedł w obronie jak Marcelo (a w końcu to Lewy jest napastnikiem) dlaczego nie zakręcił tak obrońcami Realu jak to zrobił Asensio itp.. .... powiesz zapewne, że był po kontuzji.. to dla przykładu J. Kowalczyk z pękniętym palcem pobiegła na 5 km i nie była ostatnia ....pomimo pękniętego palca ... tak samo była na zastrzykach jak i Lewy... Tylko w jej przypadku nie powinna wystartować.... I tak jak Rafał napisał strzela się nogami nie brakiem.. Jakby BM zagrał tak jak Dortmund zagrał w pamiętnym meczu to byłoby po meczu.. nie zagrał plus "świetni" sędziowie i BM jest po drugiej stronie tak samo jak i dzisiaj będzie Barcelona jeśli nie zagra na 100%.. gdzie wg mnie Barcelony jak i RM nie powinno już być.. w rozgrywkach..

Pamiętam jak D.A Maradona po strzeleniu bramki przez "rękę Boga" powiedział - że Anglia miała tyle samo czasu co i oni - mogli wyrównać i doprowadzić przynajmniej do remisu.. na wszystko jest wytłumaczenie jak się chce.. a drugą bramę strzela tak piękną, że przechodzi do historii piłki.. bo taka jest piłka raz czaruje innym razem denerwuje do czasu kiedy nie wprowadzą powtórek..

A odnośnie sprzedania skóry to jedynie bym to zrobił dla swojej rodziny i dla nikogo więcej.. nawet dla RM nie wykupuje abonamentu na ligę hiszpańską do czasu kiedy będzie jakość tego programu jaka jest w tej chwili .... nawet jakby ten abonament kosztował 1 zł.. a w C+ mówią ze nie mają na to wpływu więc nie zarobią na mojej osobie.. bo nie wykupie tego dziadostwa nawet dla RM..

Do tego wg mnie przepisy powinny się zmienić np choćby przy wykonywaniu rzutów karnych - dla menie powinno być tak że zawodnik nie może się zatrzymać przed oddaniem strzału .. żeby dać bramkarzowi troszkę więcej szansy.. bo podyktowanie rzutu karnego nie oznacza bramki ale każdy kto grał bardziej niż to co na boisku szkolnym wie, że jak się strzeli mocno i precyzyjnie nawet w 80% to przy tej prędkości z odl. 11 m bramkarz nie ma szans..
Mi w tamtym roku zawodnik z pierwszej ligi strzelał ( Kolegi syn) gdzie nie ma aż tak mocnego strzału jak choćby średnia półka z tych najlepszych.. a pomimo tego można w tyłek się podrapać przy tej prędkości piłki..

To samo powinny przepisy się zmienić w sprawie ręki w polu karnym, bo to co teraz jest = loteria.. i kaprys sędziego.. plus oczywiście powtórki.. sytuacje w polu karnym jak i te sytuacje które są na żółte lub czerwone kartki tylko w tym wypadku bez względu w którym miejscu to się stanie...,,,
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja oglądałem powtórki dzisiaj już kilka razy ze znajomymi zarówno te centymetry u Lewego i strzeleniu
po tej sytuacji samobója( choć w radio rano dzisiaj mówili o tym) przez Ramosa jak i tych kilku cm w przypadku trzeciej bramki dla RM ciężko wypatrzeć tych kilku cm... - o których oni piszą..może na WP są specjaliści w tej dziedzinie...Plus do tego karny który również później mógłby być podyktowany dla RM bo prawie że kopia była tej pierwszej sytuacji - tylko mniej spektakularnie to wyglądało.. Robben lepiej się położył - choć ja na jego miejscu to samo bym zrobił.. co nie zmienia faktu że w obu przypadkach karny mógłby być jak i nie.. mam na myśli obie drużyny..

Przy drugiej bramce w kilku patrzyliśmy i tak jest sytuacja że Ramos przygotowuje się do podania -CR 7 jest na spalonym sek. później zawodnik z 11 jest już prawie na równi albo równo z Portugalczykiem..piłka zostaje kopnięta już jest prawie albo jest na równi z Portugalczykiem piłka leci dalej... sek. następna już jest 11 za CR 7.. to są centymetry /1-2 sek. wg mnie - ale gdybym był na miejscu sędziego i miał możliwość obejrzenia - zagwizdałbym spalonego..

tak czy siak nawet jeśli jedna bramka dla BM nie powinna być uznana, a dwie dla RM (choć przy tej trzeciej to jak jest to kolejne cm/1-2 s - choć w tej sytuacji nie widzę tego na powtórkach) to nie podlega dyskusji że powinny być powtórki bo tak dalej być nie może .. zarówno PSG jak i BM mogą się czuć pokrzywdzonymi drużynami..ale Koledzy szczęście nie trwa wiecznie i już dzisiaj się przekonamy na ile ma to szczęście Barcelona, a w kolejnym meczu RM.. chyba że zaczną grać tak jak to potrafią robić...
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Lolek Lewy to typowa 9 nie od krecenia a od wykanczania akcji. Krecic maja inni a on ma przylozyc noge. Kontuzja to druga spawa bo wybija z rytmu meczowego.
Zarzucasz mi brak obiektywizmu a to Ty jestes tutaj najbardziej jasnym przykladem jego braku bo ciagle wypominasz inny mecz i sie do niego odnosisz bo przeciez ktos smial cos napsiac o Realu. Jeszcze raz przeczytaj moje opinie. Moze w koncu wywnioskujesz, ze nie popieram tego co zrobili sedziowie w meczu Barcelony z PSG czy w jakimkolwiek innym meczu, ale potrafie tez spojrzec na to w inny sposob. Jak juz pisalem tam francuzi zostali pilkarsko "zgwalceni" natomiast w tym spotkaniu wszystko bylo na styku do momentu wepchania swoich sedziowskich paluchow.

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...u-zaatakowali-po-meczu-sedziego-robert-lewand

Prosze tez spojrzec na wyniki sady na WP.
Ponad 90% wskazuje na wypaczenie wyniku meczu przez sedziego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry