Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Ja pamietam, ze cos innego cie w nim razilo. Szybkosc ;). Znaczy jej brak :). Jednak przyznac musisz, ze pilka go szuka. Ma tez kopyto do strzalu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego o szybkości to szkoda nawet gadać.. tak jak pisałem i mówię to z cała odpowiedzialnością że miałem kolegę w juniorach, potem w seniorach że jakby można było cofnąć czas to kumpel nie miałby co z Milikiem robić, a graliśmy trochę w innej lidze niż Milik.. Varane to by tyłem biegnąc byłby szybszy.. :)

A kopyto ma zgadzam się .. tego nie można zaprzeczyć.. bo ma siłę w uderzeniu , tylko dziwne bo jak ma silne nogi to wydaje mi się że i szybciej powinien biegać...
 

Rafal7

Banned
Lolek, popatrz na mecze Bayernu to zobaczysz jaki z niego kiwak.
Jest tak przewidywalny ze sam bym mógł go pilnować. :)
Lata już ma swoje, to fakt, szybkość juz nie ta co kiedyś.
Jego kiwka to zejście do środka i strzał lewą nogą :D
 

Rafal7

Banned
Dla mnie to Neymar mógłby o Faka sędziemu pokazać i jeden mecz kary.
A za tak brutalne wejście i jakieś gesty, tylko jeden mecz ?
Niech mi ktoś jeszcze próbuje wmówić że to sprawiedliwe to jest idiotą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W piłce jeszcze długo sprawiedliwości nie będzie.. ale może już zacznie być lepiej od przyszłego roku .. zobaczymy co Rosja pokaże na Mistrzostwach.. może faktycznie będzie możliwość sprawdzenia na video..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Buzia się śmieje i to jest kolejny nawyk RM że Ci którzy powinni się wracać nie wracają się ... często gęsto to widać .. a wystarczy dać dla przykładu jak wracają się zawodnicy Juve.. przecież tutaj Nacho pilnował gościa, a ten który leciał za Messim powinien mu nie pozwolić strzelić.. ale po co się wracać.. a może i tym razem się uda.. nie udało się i to na kilka sek przed końcem, a potem płacz i złość.. i ten co się spóźnił to chyba Casemiro??? Zabrać mu z pensji ze 30% i wracałby się..

Ta żółta kartka też praktycznie chyba to było już prawie po meczu.. czy konieczna była ??? Śmiech.. ja na jego miejscu w tej sytuacji tak samo bym zrobił :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz jeszcze w czasie meczu niech by było ale w tym przypadku - głupota i nic więcej.. szkoda chłopaka bo przezywa strasznie te porażki ale widać jak jemu zależy.. ale na głupotę nie ma rady.. i na kiksy które obrona RM potrafi robić.. dla mnie człowieka, który grał w śmiesznej lidze w stosunku do nich nie do pomyślenia jest żeby Ci co muszą wracać żeby nie wrócili.. a to naprawdę często jest w ich przypadku.. i kogo nie upilnowali ?? ...żeby to jakiś obrońca strzelił... dla mnie szkoda słów..Mi szkoda jest CR 7 bo można go lubić albo i nie lubić ale widać jest praktycznie zawsze jak temu chłopakowi zależy pomimo tego że pewnie zdaje sobie sprawę, że nie jest już w takiej formie jak kiedyś ale to jak mu zależy - to ten fakt jest niezmienny od lat.. ale jak ma się super Kolegów, którzy kogo jak kogo ale Messiego to powinni umieć upilnować.. bo jak mało jednego to dwóch trzeba, a jak dwóch mało to trzech.. ale przede wszystkim trzeba się wracać.. i jak nie będzie trenera który złapie się za nich to tak będą tracić bramki..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ja sie dziwie jednemu w RM. Maja tyle kasy a graja ta sama zgrana talia kart. Jest tylu obecnie zawodnikow, ktorzy by bardzo odmienili Real.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego to co ja napisałem kiedyś dla RM było by najlepsze żeby przegrali z AM w LM.. to wtedy może coś się zmieni.. bo jak przejdą, a przegrają w finale to i tak będzie fakt, że doszli do finału ..
To jest zespół który ma mega kasę - niedawno popisali kolejny kontrakt z


https://www.youtube.com/watch?v=cLwTkkYh738

To jest olbrzymia kasa żeby oni reklamowali opony i nie wiem gdzie oni wydają te pieniądze ale naprawdę sprzedać 3-4 zawodników, Kupić Lewego + 3 i zmieni się RM..

Bo taki Ronaldo on sam nic za dużo już nie zmieni.. pomimo że zależy mu na maksa i zachowuje się tak jakby jeszcze nic w życiu nie wygrał to jednak dzisiaj piłka jest już inna niż jeszcze 3-5 lat temu.. a on z roku na rok starszy.. najbardziej było widać w finale ME przecież jak schodził to płakał jak dziecko, a potem co robił wzdłuż tej linii bocznej to ten trener na drugi plan się odsunął widząc co on tam wyprawia.. tak się zachowuje człowiek który piłkę kocha nade wszystko ..
Jego siostra jak byłem na Maderze powiedziała, że na pierwszym miejscu stawia syna, na drugim rodzinę najbliższą, trzecie miejsce to jest właśnie piłka nożna, a potem długo nic.. czyli można wywnioskować że te jego miłości to były daleko, daleko za piłką..

A najlepsze jest to co o nim zwykli ludzie na ulicy mówią bo gro osób pyta się np. na jakimś targowisku, czy też w sklepach o CR 7 jak się on zachowuje jak tutaj jest w rodzinnym mieście itp sprawy i to co ludzie mówią to ..to jest drugi Bóg dla Portugalii. ale nie dlatego ze jest tak sławny tylko dlatego że pomimo tej sławy zachowuje się jak normalny człowiek i pomaga wielu osobom - tym biednym.. pamięta że sam był biednym człowiekiem i teraz nie zapomina o tych ludziach...kiedy ma mega kasę..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek odpuść temu Ronaldo. Gość wszedł w sezon od razu po kontuzji, bez okresu przygotowawczego. Skreślać go będziemy jeżeli w następnym sezonie będzie nadal grać piach, chociaż wielu zawodników chciałoby mieć jego statystyki.

Real po zdobyciu gola zawsze odpuszcza i grają na chodzonego. Mogli wyjść na Barcę wysokim pressingiem i próbować zabić mecz szybko. Marcelo łokciem obudził bestie i się to źle skończyło. Ramos za to wejście w Messiego powinen dostać karę minimum 5 meczów, Casemiro też się powinien zastanowić co robi na boisku i oczywiście niepodyktowany karny na Ronaldo bodajże w 2 minucie meczu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale ja nie wszedłem na niego tylko mówię że tak czy siak sam CR 7 już nie sprawi ze RM będzie wszystko wygrywał.. bo strzelać muszą i inni.. a jak mają kilka sytuacji to musza je wykorzystywać,,, Benzema, Bale (którego szanuje - bo jak ma formę to jest świetny) ale co z tego jak chwilę pogra i potem kontuzja - to po co taki zawodnik.. Zdaje sobie sprawę ze miał kontuzję i pewnie to jeszcze poprawiło to co miał za młodu gdzie tak naprawdę to mówiono że już nie pogra sobie, a jednak dał radą .. ale musi się zmienić RM// bo będzie cienko..
 
Do góry