Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Caparzo

New member
Bez reklam
Real - Bayern 4-2. Hiszpańskie media: Lewandowski i spółka obrazili sędziów po meczu - sport.interia.pl

zakaz na 10 meczy dla drewnowandowskiego kara finansowa i coś tam jeszcze powinno być jakąś kara UEFA dla Bayernu i paszoł wont kolejnej edycji LM :D

:popcorn:

lolek z samego rana nie masz innych problemów tylko pisanie 2 stron a4?
Raz sędziowie pomagają jednym, raz drugim, dobrze że kiedyś wasze drużyny nie przechodziły fuksami, sędziami i innymi zrządzeniami losu...
przegrali to przegrali na uj drążyć ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek Lewy to typowa 9 nie od krecenia a od wykanczania akcji. Krecic maja inni a on ma przylozyc noge. Kontuzja to druga spawa bo wybija z rytmu meczowego.
Zarzucasz mi brak obiektywizmu a to Ty jestes tutaj najbardziej jasnym przykladem jego braku bo ciagle wypominasz inny mecz i sie do niego odnosisz bo przeciez ktos smial cos napsiac o Realu. Jeszcze raz przeczytaj moje opinie. Moze w końcu wywnioskujesz, ze nie popieram tego co zrobili sedziowie w meczu Barcelony z PSG czy w jakimkolwiek innym meczu, ale potrafie tez spojrzec na to w inny sposob. Jak juz pisalem tam francuzi zostali pilkarsko "zgwalceni" natomiast w tym spotkaniu wszystko bylo na styku do momentu wepchania swoich sedziowskich paluchow.

Liga Mistrzów. Marca: Piłkarze Bayernu zaatakowali po meczu sędziego, Robert Lewandowski zamieszany - WP SportoweFakty

Prosze tez spojrzec na wyniki sady na WP.
Ponad 90% wskazuje na wypaczenie wyniku meczu przez sedziego.

Poczytaj sobie jeszcze opinie na onecie i interii ze specjalistami od piłki co ją w tv tylko widzieli.. wczoraj była ankieta na WP czy Lewy zagra w RM tak mu "specjaliści" dobrze życzą, że wytypowali ponad 60% że nigdy nie zagra w tej drużynie.. super,,, rodacy...
Kolego masz cienką pamięć przeczytaj sobie co pisałeś ... o spotkaniu o którym mowa.. ja jak widzisz bez względu czy gra Barsa czy RM dla mnie błąd jest błędem.. i tym się różnimy.. jedni i drudzy można powiedzieć ze nie powinni już grać.
Francuzi zostali zgwałceni Pikarsko :blagam::blagam::blagam: szkoda że że w radio i w c+ dziennikarze inaczej mówili ale w sądach na wp moze inaczej specjaliści od piwa i pilota się wypowiadają.. choć nawet na wp to co KOlega wkleił tam również jest napisane o tym meczu ..
Cytuję " Po rewanżowym pojedynku Barcelony z PSG na Camp Nou (6:1) rozgorzała burzliwa dyskusja na temat wprowadzenia powtórek wideo, ponieważ sędziowie popełnili błędy, które wypaczyły rozstrzygnięcie dwumeczu pozbawiając francuskiej drużyny awansu do ćwierćfinału. Temat powrócił po ćwierćfinałowym meczu na Santiago Bernabeu pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium." jakoś na Twoim profesjonalnym WP nie piszą o piłkarskim wygraniu
Barcelony nad PSG.. Bo zła decyzja to zła decyzja.. i wpływa na wynik.. i to się liczy..
A propo Lewego to jakby strzelił ze dwie-trzy bramki to wtedy już nie byłaby to typowa 9 tylko byś tutaj się rozpisywał - nie strzelił tylu bramek i oprócz karnego nic nie pokazał to trzeba napisać tak żeby było wyszło na Twoje.. A czy ma prawo zawodnik fikać po meczu do sędziego i go obrażać, czy ma prawo wchodzić w rejon gdzie mogą być tylko sędziowie ??? Są do tego ludzie, którzy mają władze nad sędziami i oni powinni konsekwencje wyciągać.. .. Wytyka błedy w stosunku do drugiej drużyny ale sam również był na spalonym po którym wpadła bramka samobójcza na 2;1 tego już nie pamięta.. I żeby nie było szanuje Go.. bo jest najlepszym naszym piłkarzem ale pewnych rzeczy nie można robić.. na pewnym poziomie....
Piszesz że piłkarsko Barsa rozwaliła PSG szkoda tylko że o tych dwóch "śmiesznych" karnych zapominasz bo wtedy to Juve grałoby z PSG.. mały niuans.. ale to nic piłkarsko wygrali..... piłkarsko PSG w pierwszym meczu ich... .. i to samo było w pierwszym meczu w Monachium.. i tak jak wszyscy pisali i mówili dobrze ze tylko 2:1 było.. ale Real sobie zasłużył w tym pierwszym meczu na to co dostał w drugim - bo sytuacje trzeba wykorzystywać..

Choć to i tak nie zmienia mojego osądu, że dla mnie obie te drużyny powinny być w kosmos wysłane.. a sędziowie z obu meczy razem z nimi...i sędziowie nigdy już nie powinni gwizdać w LM.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ankiete, ktora tu zacytowalem dotyczy meczu Real - Bayern i tego sie trzymaj a nie wymyslasz cuda na kiju.
Ciagle wypisujesz jakies historie aby tylko wykazac lub usprawiedliwic, ze nie tylko Real awansowal niesprawiedliwie.
Juz ci pisalem, rozmowa dotyczy konkretnego meczu a nie ataku na Barcelone i to co sie tam dzialo.
Zawsze o Lewym pisalem ze to typowa 9 i nawet wskazywalem, ze najlepsza na swiecie, ale Ty oczywiscie to jestes jasnowidz Jackowski i wiesz co ja bym pisal gdyby....
Tak w drugim meczu Barcelona rozjechala PSG.
Real w Monachium gral od bodajze 61 minuty z przewaga jednego zawodnika a Bayern dodatkowo bez Lewandowskiego co tez duzo ujmuje tej druzynie wiec juz tak nie pisz jacy to oni byli wspaniali w tym pierwszym meczu. W wczorajszym natomiast ja pamietam pierwsza polowe gdzie Bayern, wedlug mnie byl lepszy i druga gdzie Ronaldo zapakowal dwie bramy z spalonego a sedzie podarowal niesluszna czerwona kartke.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego do czasu kiedy piszesz takie rzeczy i nie przyznajesz racji gdzie wszyscy piszą i mówią że PSG również zostało pozbawione awansu przez błędy sędziów to ja doputy będę pisał ze bzdury piszesz i jesteś mega nieobiektywny .. a tylko dlatego że bardziej lubisz Barsę od PSG i bardziej lubisz BM od RM .. i do tego nie ma znaczenia dla człowieka wychowanego i wykształconego że wchodzą piłkarze tam gdzie nie powinni i wyzywają sędziów od ... że musi interweniować policja.. to jest normalne.. super obiektywizm.. i to niby ja piszę jakieś farmazony..


To raz jeszcze cytuje fachową przez Ciebie WP czytaj i może zrozumiesz jak jeszcze ze trzy razy Ci to zacytuję ..


Cytuję " Po rewanżowym pojedynku Barcelony z PSG na Camp Nou (6:1) rozgorzała burzliwa dyskusja na temat wprowadzenia powtórek wideo, ponieważ sędziowie popełnili błędy, które wypaczyły rozstrzygnięcie dwumeczu pozbawiając francuskiej drużyny awansu do ćwierćfinału. Temat powrócił po ćwierćfinałowym meczu na Santiago Bernabeu pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium." - jakoś na Twoim profesjonalnym WP nie piszą o piłkarskim wygraniu Barsy nad PSG..




Cytuję " Po rewanżowym pojedynku Barcelony z PSG na Camp Nou (6:1) rozgorzała burzliwa dyskusja na temat wprowadzenia powtórek wideo, ponieważ sędziowie popełnili błędy, które wypaczyły rozstrzygnięcie dwumeczu pozbawiając francuskiej drużyny awansu do ćwierćfinału. Temat powrócił po ćwierćfinałowym meczu na Santiago Bernabeu pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium." jakoś na Twoim profesjonalnym WP nie piszą o piłkarskim wygraniu

Obie drużyny Barsa jak I RM nie powinni grać.. A Ci trzej zawodnicy powinni dostać w dupę tak że na drugi raz będą wiedzieć gdzie wolno chodzić piłkarzowi.. skoro na tym poziomie tego jeszcze nie wiedzą..


Powtarzam Ci - a tej samej stronie WP wczoraj był sondaż czy Lewy powinien zagrać w RM i ponad 60% stwierdziło że nie - fachowcy od siedmiu boleści--- chyba , że Ty też tak sądzisz chociaż ze dwa dni temu przyznałeś że dobrze by było jakby tam zagrał ale skoro Barcelona wygrała piłkarsko mecz i decyzje sędziów nie miały nic a nic wpływu na ich awans(chociaż wszyscy mówią inaczej) to może i teraz zmieniłeś zdanie odnośnie gdzie by mu było lepiej i gdzie by się rozwijał bardziej piłkarsko..


A Lewy kiedy gra dobrze to gra i jest super wczoraj nic nie pokazał .. i to że, a może byłoby lepiej jakby zagrał w pierwszym meczu to również jest wróżenie .. jakbyś nie wiedział tego.. to tak samo jakby RM wykorzystał wszystkie sytuacje w pierwszym meczu.. to drugi byłby formalnością.. jak to napisałeś gdyby babcia miała wąsy.. a dlaczego BM grał w 10 w pierwszym meczu - tam nie było przypadku >>>niech mają pretensję do swojego zawodnika.. że taki baran..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
I tu sie kolego mocno pomyliles. Nie sympatyzuje ani z Realem ani z Barcelona a gdybym juz musial wskazac ta jedyna to blizej byloby mi pewnie do Realu chocby ze wzgledu na kilku pilkarzy w historii tego klubu do ktorych mialem slabosc.
WP to dla mnie zadne fachowe zrodlo informacji pilkarskich, zreszta jakichkolwiek innych tez. Sa od tego inne portale, ktore zreszta nie raz tu cytowalem, ale oczywiscie ty sie czepniesz teraz WP bo akurat raz od swieta z tej strony skorzystalem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zacytowałeś sam to ja Ci zacytowałem z WP co specjaliści sądzą o grze Lewego w RM.. a dobrze wiesz ze dla niego byłaby to wielka szansa na jeszcze lepsze granie.. i Ci wszyscy specjaliści z WP, Onet właśnie takie mają pojęcie o piłce..
Dla mnie jest jedna prawda - każdy błąd sędziego który zamienia się w bramkę powoduje, że jest to niesprawiedliwe dla tej drużyny co traci gola.. bo tak jak pisałem Ci wcześniej nie potrzeba by było Lewego (a i sam Lewy przy złym dniu mógłby niczego nie zrobić - tak jak to było wczoraj) bo dla mnie bohaterem w BM był Robben.. w poprzednim meczu wystarczyłoby żeby Vidal wykorzystywał niesłusznie podyktowanego karnego i naprawdę mogłoby być różnie.. I mi tylko o to chodzi.. obie drużyny powinny być już na trawce.. bo ja nie potrafię zaklinać rzeczywistości.. krzywda dla mnie jest dla każdej drużyny jeśli sędzia podejmie złą decyzję. A w obu tych meczach podejmowali złe decyzje w kilku przypadkach.. i to musi się zmienić bo w przeciwnym wypadku PN będzie nie do oglądania..
Dzisiaj mam nadzieję, że zobaczę jak wygrywa drużyna, a nie Sędzia.. a jak będzie to 20.40 i wszystko będzie jasne..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo Ty mój Kolego :) to żaden problem tylko tak jak podawałem przykład wcześniej dla mnie jak złodziej wejdzie drzwiami i ukradnie samochód z garażu jest takim samym złodziejem jak wejdzie przez okno i również ukradnie ten samochód - złodziej jest złodziejem.. i tak samo w meczach błąd sędziego powoduję krzywdę dla drużyny która utraciła gola i może ale nie musi choć często zmienia bieg meczu .. bez względu kto gra i to jest meritum tych dwóch meczy.. i poziomu sędziowania jak i wpływu na bieg meczów..

Mądre zdanie w radio dziennikarz sportowy powiedział coś takiego... błędy błędami i o tym nie można zapomnieć ale BM musi zagrać na większym poziomie żeby wygrać z takimi drużynami jak RM czy Barcelona.. bo w tych drużynach są wirtuozi, a w BM są dobrze piłkarze.. i to jest różnica dla której trzeba z tymi drużynami zagrać na najwyższym poziomie.. Po części się zgadzam po części nie.. ale tak jak tam Gość napisał nie można wygrać oddając dwa strzały na bramkę..
Choć dla RM najlepiej byłoby jakby odpadli - bo wtedy może w końcu sprzedaliby 3-4 zawodników- kupili Lewego i jeszcze ze trzech i byłoby jak kiedyś...
 

collider

New member
Bez reklam
Prawa jest taka lolek, ze zlodziej tym razem wszedl do Bayernu i byc moze ukradl im awans a ciebie to boli bo odbylo sie to w meczu twojej druzyny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego po części tak jest i tak jest za każdym razem kiedy sędzia decyduje o wyniku.. ale nie boli mnie to że tak się stało z RM - tylko jak już to boli mnie że mogli zagrać lepiej.. a to dwie rożne rzeczy .. i jak przeczytałeś ten ostatni felieton to tam kilka zdań są prawdziwymi z życia .. pomimo że WP czy Onet to w 99% zawsze są za BM jak coś piszą.. taki klimat jak to mówi mój kumpel.. ale dla mnie dla kogoś kto lubi RM chciałbym żeby odpadli bo to jedyna szansa na to żeby coś się zmieniło - chyba że ten Prezes to coś ma ... bo nawet jeśli RM nie wygra LM a dojdzie do finału i w nim przegra to nic się nie zmieni.. tam pewne facjaty muszą odejść i zastąpić je inne.. bo troszkę spędziłem czasu na boiskach od 7 do 20 roku życia (3 razy w tygodniu trening i w w niedzielę mecz) i wiem jedno szczęście kiedyś się kończy i dzisiaj może się o tym przekonać Barsa, a w następnym meczu RM.. i im szybciej się o tym Królewscy przekonają tym lepiej dla nich i dla ich fanów z Madrytu.. Ale z drugiej strony nie można robić takiej wsi jak zrobili Ci trzej piłkarze idąc do pokoju sędziowskiego i ich obrażać/wyzywać - to nie ten poziom i przykro mi jest że był tam Polak.. od tego są inne osoby które mają to załatwić i oby szybko załatwili, a Ci trzej piłkarze powinni być surowo ukarani..( tylko Lewy przy okazji zapomniał podziękować sędziemu za to ze nie zagwizdał na nim spalonego, a gdzie padła samobójcza bramka) Trzeba być sprawiedliwym w obie strony..
Już jeden z naszych bramkarzy w Anglii myślał, że mu wszystko można i przekonał się ile potrzeba żeby wyskoczyć paląc papierosa pod prysznicem w szatni klubowej.. ...a myślał że jest już Bogiem.. a ten jest jeden i to na pewno nie jest nim nasz bramkarz..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja bym chciał żeby wygrała ta drużyna która w 99% na to zasłuży - 1% to szczęście a nie super decyzje sędziów..
Na tvn 24 dziennikarz sportowy pokazywał fajnie te ujęcia kontrowersyjne ..z tego meczu.. np podyktowany rzut karny dla BM i podobna sytuacja tylko dla RM i nie uznany karny.. sytuacja ze spalonego po której był samobój i kontra spalony CR7 .. pokazywali też chyba z 10 razy po kolei bardzo wolno vidala i jego wejście .. i ten dziennikarz uważa że najpierw był atak na nogi, a potem na piłkę - pytanie tylko zadał czy coś takiego kwalifikowało się na czerwoną kartkę czy raczej to było za całokształt .. werdykt jego był taki że dwa spalone dla RM(w tym jeden na pograniczu) jeden dla BM , karny który był ale równie dobrze mogłoby nie być bo jak stwierdził Robben jest specjalistą od takich rzeczy (wg mnie to też jest jakaś umiejętność) i faul był Vidala - pytanie czy powinien zejść.. plus drobniejsze babole typu nie przyznanie rzutu rożnego po strzale bodajże Carwajala.. kilka faulów dla jednej jak i drugiej drużyny .....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, nie idź tą drogą ;)
Wczorajszy mecz kompletnie wypaczony przez arbitrów, sercem byłem za RM, wygrali fartem choć nie zasłużyli na awans....ale kto o tym będzie pamiętał...grają dalej.

Jako kibic FCB mam nadzieję, że dzisiaj Juve postawi kropkę nad i ... i Katalończycy zasłużenie odpadną :)
 

collider

New member
Bez reklam
Wedlug miedzynarodowego sedziego juz w pierwszym meczu czerwona kartka nie byla do konca sluszna.
I jeszcze fotka z wczorajszego meczu. A jak ;).
c366d3635115b5c31068443f56a5422d.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
Rafał ale ten przepis już trochę jest i go trzeba zaakceptować. Dziś nie było takich atrakcji sedziowskich i dobrze, awansowała drużyna lepsza. Liczę na finał Juve-Real, mój pierwszy finał Ligi Mistrzów w 98r. był z tymi drużynami, dokładnie go pamiętam, chętnie po prawie 20 latach zobaczylbym powtórkę, ale tym razem z zwycięstwem Starej Damy :)
 
Do góry