Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo ale co by nie mówić bramek strzela w lidze, a i w LM jest ok.. oczywiście to nie jest piłkarz pokroju gdzie dużo akcji sam sobie zrobi i strzeli z nich bramki.. ale ważne jest że piłka go szuka.. ale musi być zespół, który gra na niego.. ale miło było oglądać jak Lewy strzela te 4 bramki RM - pomimo że sercem zawsze za nimi jestem.. ale radość jest jak Rodak strzela tyle bramek w jednym meczu i to nie byle komu.. bo w lidze to wiadomo jest kilka zespołów, które mogą dorównać BM, a reszta to przepaść.. ale strzela i to się liczy..
 

collider

New member
Bez reklam
Lewy to w tej chwili najlepsza 9 na swiecie i sobie tam mozecie pisac co chcecie. Przypominam kapralu, ze on strzelil nie jednego hattricka w karierze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ile ludzi tyle opinii .. ja powiem jeszcze inaczej, że chyba nie wskazałbym, tego naj.. bez względu na numer :) choć z każdym numerem kilku jest dobrze grających piłkarzy..
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Lewy vs Suarez? Panowie oczywiście że lewy szkoda że nie gra w Realu za benzeme. Real dużo lepsza drużyna od Bayernu i zrobiłby więcej.
 

Kamil_89

Member
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Oglądał ktoś mecz Bayernu?
Niestety ale Bayern bez Lewandowskiego jest cienki jak ogon węża.
Bayern wyglądał jak klub z naszej ekstraklasy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak będzie miał oryginalne korki to strzeli 3 bramy.. :) nawet z gipsem ...

A ja tak jak zawsze pisałem niech wgra lepszy i wygrają piłkarze, a nie sędziowie.. i będzie git.. a Lewy jak będzie miał dzień to nawet jak będzie go bolało (dadzą ze dwa zastrzyki i poleci na boisko) to walnie bramę czy dwie, a jak nie będzie miał to .. du... plus drużyna musi swoje zrobić.. i RM by musiał zagrać deko słabiej niż to jak może zagrać grając na 100% swoich możliwości.. ale zawsze jest szansa że zagra słabo.. a wtedy BM może to wykorzystać.. i w końcu w RM jakieś zmiany by nastąpiły..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Lolek ja jestem bardzo ciekawy jak Bayern będzie wyglądał z Lewym, bo w sobotę to Bayern wyglądał jak dno, a Miller nie wiedział co ma robić na szpicy.
 
Do góry