Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem -kumpel mi opowiadał.. ale to stary "bajernowiec" twierdził, że to nie jest kwestia tylko Lewego- coś dzieje się z zespołem.. a lewego już słabsze drużyny potrafiły wyeliminować z gry.. ale jeśli będzie miał ten dzień jak i ten dzień będzie miał BM to na pewno RM musi zagrać na 100% żeby mecz wygrać ewentualnie na 90% i mieć więcej szczęścia.. tylko ja zawsze mówiłem, że na szczęście to nie ma co liczyć - je trzeba mieć.. a to są dwie różne rzeczy.. Ja z jednej strony chciałbym żeby RM odpadł bo wtedy zaczęliby sprzedawać, kupować, a tak nawet jak RM nie wygra LM, a dojdzie do finału to nic się nie zmieni ... dalej będą te same facjaty, których nie powinno być w tym zespole..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ja wiem jak gra słabo Bayern nawet z Lewandowskim w składzie.
Ale to co było w sobotę to tragedia.

To że potrafią Lewego wyeliminować to normalna sprawa, każdy dobry piłkarz ma przechlapane z powodu podwajania a nawet potrajania krycia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz.. kwestia tylko jak trener przeciwnej drużyny ustawi zespół.. poczekamy - zobaczymy... kto w jakiej dyspozycji będzie.. aby sędziowie nie rozegrali tergo meczu, a będzie git.. bez względu kto wygra.. bo w końcu chciałbym obejrzeć mecz gdzie sędziowie nie grają pierwszych skrzypiec.. bo jeden głupi karny np w 20 min może zmienić mecz.. a ten sam karny dla drużyny, która wygrywa 1:0 i jak dodatkowo da się takiej drużynie karny z dupy wzięty może całkowicie pozamiatać.. a ile trzeba żeby zagwizdać taki karny :)

Ps ja mam to szczęście że nie jestem ortodoksyjny jeśli chodzi o RM :) zagra gorzej - przegra trudno - przeżyję - koszulek ich nie mam zamiaru z tego powodu sprzedawać :) a dzięki temu może coś się zmieni tak jak napisałem wcześniej..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oj te niewykorzystane sytacje przez RM....mogą się...CR7 zawodzi... to przez niego RM remisuje...Lewy nic specjalnego...ale mecz spoko..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Gdzie to wasze drewno ?? Miał hattricki walić :cry:
Real nie jeat.głupi, nie popełnia błędów dwa razy.
Ja wiem że jeszcze 45 min i okrągła piłka ale właśnie jest ale :popcorn:
 

Kamil_89

Member
Zdecydowanie tak, czerwona kartka automatycznie cofła ich do defensywy. Gdyby nie to mecz byłby jeszcze bardziej ciekawy. Pytanie czy jutro sędziowie coś wymyślą żeby Barce wskrzesić.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:pNu i jak teraz "kibice Realu", teraz sędzią jest o'kay, nie?:p
A tak naprawdę , nie myślałem że Baern w tym sezonie , to dno i kiło mułu. I to jest zespół z aspiracjami na Ligę Mistrzów ??. Da nu na ch...j. Real nie pokazał nic nadzwyczajnego , a Baern nie pokazał ...nic.
 
Do góry