Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
Czepiacie się Marciniaka a Ci sędziowie super sedziują.
Czy oni czasem nie są z La Liga?
Taki spalony a ten Ciul tego nie widział, masakra normalnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się Rafał kolejny karny z dupy wzięty (chyba w jego pustym ł....była ręka.. s ten sędzia to mega specjalista jest nie raz to pokazał) i żółta kartka dla Krosa to samo.. śmiech na sali co teraz z tymi sędziami się dzieje.. do tego tak jakby mało było sędziów i trzeba było dać Włochów :) chyba trzeba się na siatkówkę powoli przerzucić tam przynajmniej sprawiedliwe jest i wygrywa w 99% drużyna... Obiektywnie na razie deczko może i lepszy jest BM ale generalnie jedni jak i drudzy szału nie ma..nudy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rafał mówię Ci uczciwie wiesz jak lubię RM czy Barse ale to co Oni prezentują to .. naprawdę też zastanawiam się czy nie olać druga połowę ale może chociaż BM coś więcej zagra.. a do tego sędziowie na maksa już mnie wku... więc ... i z jednej strony powiem uczciwie że RM powinien odpaść to może ten patafian Prezesik zacznie sprzedawać i kupować zawodników i coś się zmieni.. bo inaczej to...w siatkówce już więcej emocji jak w tych meczach.. chyba ze emocje to sędziowie i ich mega decyzje..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jakaś dziwna ta edycja Ligi Mistrzów. Wszystko jest możliwe. Nie zdziwię się jak finał będzie Monaco-Leicester:)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie dlaczego nie mogę dodać zdjęcia z kuponu?
Moje typy za tydzień
Barca - juve - 1ale awans juve
Leicester - atl - 2 awans atl
Real - Bayern - 1 awans real
Borussia - Monaco nie mam pojęcia ale stawiam awans Monaco
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten mecz pokazal jak wazny jest Lewy dla Bayernu. Wynik dwumeczu wciaz sprawa otwarta.

Oczywiście że tak.. wczoraj powinno być 4:1 na 200% ... nie wykorzystali to muszą dobrze zagrać u siebie.. a jeśli chodzi o Lewego to tak jak kiedyś psiałem jak RM gra na 100% (czego oczywiście wczoraj nie było ) to i trzech Lewandowskich nie da rady.. bo sam Lewy nic nie zrobi..a wczoraj Bm nie zachwycał ... To tak jak w przypadku Juventus - Barsa - czy Juve jakoś mega zagrało na wyżyny piłki nożnej się wybili.. nie - tylko Barsa grała tak jakby ich nie było na boisku.. jakby zagrali na 100% swoich możliwości to nie ma takiej drużyny która by im podskoczyła- nawet Real który by zagrał na 100% .. oczywiście to moje zdanie..

Ale co ważne, zobacz jakby karny był wykorzystany - z nowy z dupy wzięty ale byłoby 2:0 i mogłoby być rożnie.. jak nie zmieni się sposób sędziowania to z piłki będzie... a do tego co za baran daje sędziego z Włoch skoro Juve również gra z innym zespołem - mało jest sędziów na tym świecie ??? Bez względu jak gra Real czy BM Włosi bez dwóch zdań woleliby mieć za przeciwnika BM niż RM.. oczywiście biorąc pod uwagę, że Juve wygra z Barsą.. co jest prawdopodobne ale nie przesądzone.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chce ci przypomniec, ze jednak jeden Lewy wystarczy na Real ;)
https://youtu.be/dachHO8kPcE

Ja okularów nie noszę ale ja tam widzę 11 piłkarzy, a nie jednego Lewego :) i to jak wtedy grała Borusia (uważam ze wtedy mieli najlepszy okres), a jak grał wczoraj BM to też nie to samo..wczoraj mało co pokazał BM jako drużyna.. miło się to oglądało te brameczki - nie powiem :) szczególnie jak po 4 czwartej bramce pokazywał na palcach.. ilość bramek strzelonych..
To tak ja wczoraj to, że CR 7 strzelił 2 bramki i wykasował jednego zawodnika BM za żółte kartki to nie oznacza ze Ronaldo rozwalił BM.. dla mnie RM wygrał, a nie CR 7.. W dzisiejszej piłce musi być zespół cały na topie wtedy jest szansa wygrywać wszystko.. Pokazał to PSG w pierwszym meczu ... jak się układa gra kiedy cały zespół jak nakręcony, a przy okazji przeciwnik nie jest w mega formie.. nawet taki o klasę lepszy..zespół dzisiaj to jest podstawa..

Ps. Pomimo że np CR 7 ustanowił kolejny rekord ilość wszystkich bramek w LM - to ile ich zdobył tylko dzięki swojej osobie ...z tych ponad 100 -tkę.. a ile dzięki całemu zespołowi..

I mam nadzieję że kiedyś lewy zagra w RM i również strzeli 100 bramek w LM :)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Powiem ci tak lolek. Jezeli ktos w koncu pier...ie mlotkiem ;) przed meczem w glowe Robena i nauczy go wspolpracy z Lewandowskim to sa oni w stanie rozmontowac Real bez problemu. Widac, ze kiedy oni ze soba wspolpracuja to nie ma bata. Jedyny problem to to, ze Roben nie chce tego robic. Pawdopodobnie urazona gwiazdorska duma.
Oczywiscie gra cala druzyna, ale dobrze wiesz, ze tacy zawodnicy jak Roben, Lewandowski czy Krycha czesto sami rozstrzygaja mecz lub decyduja w duzym stopniu o postawie calej druzyny.
Podzielam tez twoja nadzieje. Chcialbym zobaczyc Lewego w Realu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że tak czasem jest to dyspozycja tego jednego konkretnego dnia .. i jest się mega .. :) Tylko ja zawsze uważałem że drużyna jest najważniejsza...bo czasem jest tak że gwiazdy zawodzą, a drużyna daje radę.. Ale Roben i tak dla mnie jest świetny zawodnik, a wiek już ma słuszny - jego szybkość, zwinność to jak się kiwa jest na takim poziomie, że wielu młodych przy nim to siada.. choćby szybkość i niech nasz Milik z nim wystartuje na 100 m :) nie będzie miał z nim co robić, a ile lat między nimi różnicy :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Panowie dlaczego nie mogę dodać zdjęcia z kuponu?
Moje typy za tydzień
Barca - juve - 1ale awans juve
Leicester - atl - 2 awans atl
Real - Bayern - 1 awans real
Borussia - Monaco nie mam pojęcia ale stawiam awans Monaco

juve nie przegra, real nie wygra stawiam remis, atletico wygra przynajmniej powinno z monaco różnie może być

Chce ci przypomniec, ze jednak jeden Lewy wystarczy na Real :wink:
https://youtu.be/dachHO8kPcE

raz do roku to i kura pierdnie ;P
 
Do góry