Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Dostać 6:1 na tym etapie na dodatek ładując miliony na piłkarzy to nie jest wstyd. To jest szmaciarstwo, frajerstwo i kilka innych wulgarnych słów:D
 

Rafal7

Banned
Już chyba porażka Legii z BVB wyglądała lepiej :D
Dostać 6:1 na tym etapie na dodatek ładując miliony na piłkarzy to nie jest wstyd. To jest szmaciarstwo, frajerstwo i kilka innych wulgarnych słów:D
Wiesz, według mnie to jedynym frajerem jest ten cały właściciel tego PSG
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj za 2 godzinki dobre meczycho. Real - Athletic. Zobaczymy czy Łysy nakazał grać z dużą intensywnością od pierwszej minuty czy zaczynamy standardowo na stojąco.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie na piłce to ja się sporo znam troszkę gram w bukmacherskie zakłady nie to że się chwale ale bedzie tak:
Bayern - Real - 2
Juve - Barca 2
Bvb - Monaco 1 takie czuje wyniki stawiam na real Madryt za 1000zl
 

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście, że Real zleje Bayern. Zapomnieli już 5-0? Na pewno będzie to bardzo dobry dwumecz. Juve nie ma szans z Barcą bo oni grają w lm 4 3 3 3:D tymczasem fajny meczyk Realu z Athleticiem, sędzia powinien wywalić w pierwszej połowie Garcie i Aduriza, ale cóż zrobić, LaLiga musi coś zrobić z arbitrami w następnym sezonie.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Collider
Tego co sędziowie zrobili w tym meczu to sam Nostradamus złapałby się za głowę:)

Real wyciągnął dzisiaj 2:1 i dzięki Bogu Wszyscy gracze Królewskich uszli cało z tego meczu. To co na boisku robił Aduriz i Garcia to totalna kpina.
 

collider

New member
Bez reklam
Daj spokuj. PSG bylo zwyczajnie cieniutkie i nie zasluzylo na awans. I dobrze, ze tak sie stalo bo stracilby na tym futbol.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Real wyciągnął dzisiaj 2:1 i dzięki Bogu Wszyscy gracze Królewskich uszli cało z tego meczu. To co na boisku robił Aduriz i Garcia to totalna kpina.
Nie broniąc Aduriza i Garcii... Casemiro też powinien wylecieć z czerwoną kartką...gwiazdorzenie mu się włączyło ;)
 

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Z Casemiro mogę się kłócić bo fakt, gość nigdy nie odstawia nogi i gra ostro, ale dzisiaj był cięty nonstop+ prowokowany przez graczy Athleticu. Czekam właśnie aż pojawi się filmik ze śmiesznymi sytuacjami z tego meczu i spolszczonymi wymianami zdań między piłkarzami. San Mames to ciężki teren i bardzo cieszą 3 pkt. Oby dzisiaj Valencia nie wypieła pośladków. Niestety nie będę mógł zobaczyć Atletico z Sevilla a meczycho będzie dobre.

Collider nie chce mi się wałkować kolejny raz meczu z psg, ale brak czerwonej dla Neymara, który tak naprawdę przyczynił się do tego awansu, brak karnego na DiMarii, karny na Suaerezie to antyreklama futbolu i na bank w dwumeczu Juve sędziowie będą się wstrzymywać od gwizdania sytuacji spornych na korzyść Barcy. Gdyby na miejscu PSG był Bayern, Real czy któryś klub z Premier League to w mediach zrobiłaby się taka g....o burza, że szefowie Uefy by osobiście powiesili sędziego.

Btw osobiście nie lubię PSG bo to zespół, który leje w swojej lidze ogórków i przed lm spokojnie mogą grać rezerwami, ale określenie że fubol straciłby na ich awansie to troche żart bo chyba zapomniałeś, że Barcelona w pierwszym meczu wyglądała jak PSG w drugim tyle, że nie mieli pomocy arbitrów.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Pakolo ja wiem, ze tobie jako staremu kibicowi Realu ciezko przelknac to co zrobila Barcelona ;). Ja nie jestem ich kibicem a patrze obiektywnie. Byli, sa i podejrzewam beda lepszym zespolem niz PSG a w tamtym meczu byli zwyczajnie poza zasiegiem francuzow i wykorzystali bezlitosnie kazda okazje.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Well-known member
Bez reklam
Collider
Nie jest mi ciężko przełknąć tego wyniku bo Barcelona to topowy zespół i jak najbardziej dokonują rzeczy niemożliwych. Zaznaczam tylko, że gdyby nie śędziowie to Barca odpadła z LM zasłużenie, liczy się dwumecz.

Rafal
W tym sezonie im idzie słabiej, ale sprawdź poprzednie 4 sezony, byli poza zasięgiem reszty.
 

collider

New member
Bez reklam
W dzisiejszym hicie Ekstraklasy Legia pokonala na wyjezdzie Lechie 2:1.

I cytat prawdziwka Smudy z meczu Lecznej z Lechem:
- Dla nas każdy punkt jest na wagę złota. Nie walczymy przecież o mistrzostwo, a walczymy o spadek – skomentował w swoim stylu Franciszek Smuda sensacyjny remis Górnika Łęczna z Lechem Poznan. Mistrz he he
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Daj spokuj. PSG bylo zwyczajnie cieniutkie i nie zasluzylo na awans. I dobrze, ze tak sie stalo bo stracilby na tym futbol.

Kolego strasznie jesteś nie obiektywny.. bo to że PSG grało słabo to raz, ale tak samo słabo grała Barsa w pierwszym meczu - została rozjechana jak dzieci z gimnazjum.. ale jedna jest różnica pomiędzy obydwoma tymi meczami .. w przypadku pierwszego meczu nikt nie dał prezentu PSG a w przypadku drugiego meczu obydwa karne , a drugi to na 200% z dupy wzięte ale to jest uczciwe - czytając to co piszesz.. i tak na marginesie gdyby nie te karne - to Barsa by już liczyła ile kasy straciła.. Rozumiem można lubić daną drużynę ale zawsze trzeba patrzeć obiektywnie.. popatrz co czasem pisze po meczu RM jak grają słabo.. bo nie jest istotne że ich lubię.. ważne jest to że albo grają na pewnym poziomie albo nie.. i nie zaklinam prawdy.. Mam nadzieje że dożyję takich czasów, że będą powtórki i kolejnych prezentów nie będzie bez względu kto nimi miałby być obdarowany.. wygrać trzeba uczciwa grą.. a nie przy pomocy ala sędziów..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Przygadal kociol garnkowi. Lolek trudno spodziewac sie obiektywizmu po kibicu Realu (to tak odnosnie twoich komentarzy) ;). Ja nie jestem fanem Barcelony, ale potrafie docenic to jaka ta druzyna przeszla metamorfoze po pierwszym meczu z PSG i z jakim nastawieniem wyszla na boisko. To byl jeden cel i dazyli do niego. Mam wrazenie, ze gdyby musieli strzelic 7 bramke to by to zrobili.
 
Ostatnia edycja:
Do góry