Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo masz rację z bramkarzem PSG, a od wyłączania ludzi z gry to sztab ludzi nad tym pracuje i wiele razy udaje im się wyeliminować różnych napastników - choćby naszego Lewego.. a propo jego karnych to wcześniej czy później zemści się - zobaczycie - kwestia czasu.. On musi wykonywać karne z biegu to jest najpewniejsze i najmocniejsze są wtedy strzały..
 

Dubek

Member
Bez reklam
Na pewno kiedyś jakiś bramkarz to wyciągnie bo nie ma na świecie piłkarza który strzeli 100% karnych ale skoro mu te karne wychodzą to po co miałby zmieniać?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie w tym rzecz - (moje zdanie) jest takie że nie ma pewniejszego wykonywania karnych niż z biegu i weź sobie porównaj niektóre jego karne i jak blisko jest do wyłapania dany jego strzał.. bo jest znacznie lżejszy.. a weź np wczorajszy karny LM pomimo, bramkarz niby w ten sam róg się rzucił - to i tak nawet 1% nie miał szans żeby piłkę wybić - bo była petarda i strzał precyzyjny...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... nie mówię że nie :) wiesz pół biedy jak nie strzeli w lidze niemieckiej, gorzej jak nie strzeli w reprezentacji :) a to jest do wyłapania bo już nie raz mieli bramkarze na ręku taką piłeczkę..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
„UEFA wysyła go do lodówki” – sędziowanie Aytekina nie spodobało się w Nyonie. Arbiter nie będzie przez jakiś czas prowadził meczów w Lidze Mistrzów. Infantino: „W przyszłości, z powtórkami wideo, takie błędy będą korygowane”

Chociaż tyle dobrego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo dzięki za info :) oczywiście że to za mała kara ale tak jak pisałem że to się rozwieje po kościach.. A wczoraj słuchałem w radio i specjaliści mówili że PSG straciło mega pieniądze bo to nie tylko za przejście do następnej rundy, to sponsoring, reklamy itp sprawy to naprawdę w mln $ powiedzieli że to jest strata.. przez panów ala sędziów.. i przez siebie oczywiście również.. choć sędziowie najbardziej w tym winni są.. i to nie podlega żadnej dyskusji jak to że w tym meczu Barsa była lepsza ale żeby nie karne z dupy wzięte to byliby już na zielonej trawce.. taka jest prawda i każdy to przyzna kto jest obiektywny bez względu czy się lubi dany zespół czy tez nie lubi.. bo to nie ma żadnego znaczenia, zawsze trzeba być obiektywnym.. bo osobiście tak jak pisałem gdyby na miejscu Barsy był RM to samo bym pisał.. nawet jeszcze mocniej...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
collider
Porażka PSG to w 70% gra zespołu i w 30% sędzia.

Xabi Alonso po sezonie kończy karierę. Czas szybko leci, wielka szkoda bo Xabi świetny grajek.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A tymczasem Barca zasłużenie przegrywa z Deportivo ;)

Okładka jutrzejszego Mundo Deportivo powinna być zatytułowana "Z nieba do piekła" :)
Depor dzięki stojącej Barcelonie ucieka daleko od strefy spadkowej. Zobaczymy czy za chwilę Real wykorzysta sytuację.

Wisła przegrywa z Ległą...
 

Rafal7

Banned
Ja się zastanawiam czemu jeden z komentatorów ligi francuskiej dalej ja komentuje, ten cymbał tak ją komentuje jak by miał umrzeć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak krasnoludek Hamsik nie strzela, a inni też rożnie z tym bywa to Ramos musi nadrabiać :) ale jest dobry ... choć i jemu kiksy się zdarzają w obronie..
 
Do góry