Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
No i co nie dowiarki?

Dobrze tym mamejom z Paryża.

DiMaria zapadnie się pod ziemie po tej setce, którą spartaczył. Ogólnie 2 karne z dupy, ale nic nie ujmując Barcelonie wywalczyła awans w niesmowity sposób.

Przeczuwam zawieszenie dla Suareza za gesty do kamery po decyzji sędziego.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja pier....e , co to było??!! Nie wierze!! Nu to teraz puchar jest nasz. Nikt już po drodze nie da rady z tak grającą Barcą.
Trzeba przyznać sędzią popisał się. Ale należało się nam za walkę , za nadzieje , za wszystko.!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisałem że to jest nie możliwe żeby przy 4:0 PSG nie przeszło dalej wiec jestem człowiekiem honoru i tak obiecałem uniżam się i zwracam honor :blagam: ale tak jak napisałem po pierwszym meczu wystarczyło żeby zagrać na 80-90% tak jak u siebie zagrali i strzelić 1 bramkę tylko wcześniej i Barcelona dzisiaj by płakała ale jeśli tak się gra jak oni dzisiaj zagrali to dla nich tylko liga Francuzka gdzie jest 3 zespoły na krzyż, które grają o I miejsce w ich lidze.. ewentualnie mogą sobie pograć z Legią Warszawa... cały szacunek straciłem do nich jaki miałem..
Co nie zmienia faktu że sędziowie grali na Barse bo 2 karne z dupy wzięte i prezent zrobili Barsie- mam nadzieję że Ci sędziowie już nie będą sędziować w LM , zapraszam ich do III ligi RP z tym poziomem.. nie wspomnę że po pierwszym ala karnym ten sam gość kładzie znowu w polu karnym (5 min po pierwszym) i żółtej kartki nie otrzymuje .. śmiech na sali.. jak tak będzie sędziowanie wyglądało dalej w PN to chyba trzeba będzie się przerzucić na PS albo PR tam więcej jest sprawiedliwości, a wygrywają zawodnicy większości wypadków.... a nie sędziowie..tragedia..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, nie przesadzaj, karne "ładnie zagrane", ale sędzia się wybroni... kontakt był, nie oni pierwsi, nie oni ostatni tak grają pod karne.

@Pakolo, żartowałem ;)
Królewscy dobry dwumecz zagrali i zasłużyli.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Kolego miał 2ą -100 tkę, która powinien wykorzystać i Barsa byłaby rozłożona w tamtym momencie.. Legia Warszawa, Wisła Kraków to ich przeciwnicy.. a dzisiaj to i LW mogłaby z nimi wygrać... na miejscu ich prezesa to przez morze bym ich puścił i niech płyną do Francji , na tyle zasłużyli.. niemoty pierd...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider pal licho to 100zł. Poziom emocji w tym meczu został już chyba wyczerpany na pozostałą część tych rozgrywek. PSG odbiera nagrodę za frajera wszechczasów.

Bte
Real i Barca uratowane przez obrońców.

Henry
Barca-Real w finale. Ciekawe tylko kto trafi na Bayern chociaż już oba kluby z Hiszpanii odprawiały bawarczyków z bagażem 5:)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Z tym 4-0 dla PSG to byla zlewka ze strony Barcelony a nie gra PSG.
Teraz bylo widać jacy są mocni.
Nic nie grali i myśleli ze na chodzonego wygrają.

Tak jak Lolek napisał, mocni są na ligę i to tyle.
 

Malix7

Member
Jak zwykle 2 karne musiały być, widze że dzisiaj to te Reale i Barcelony zawsze im się pofarci i jakieś karne muszą mieć, nie wiem czy słuszne dzisiaj czy nie bo nie oglądałem, ale pewnie aktorstwo na Oscara ze strony Barcy to było niesamowite, oni z Realem zawszę jak są pod ścianą to obrońca piardnie i się wywracają w polu karnym :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, nie przesadzaj, karne "ładnie zagrane", ale sędzia się wybroni... kontakt był, nie oni pierwsi, nie oni ostatni tak grają pod karne.

@Pakolo, żartowałem ;)
Królewscy dobry dwumecz zagrali i zasłużyli.

Henry to nie było kwestia zagrania na karne to nie wiem co to było.. jak można podyktować karny kiedy gość się przewraca i jest bezwładny, a napastnik widząc to na nim przewraca się .. w drugim przypadku podobnie przecież on tam prawie że nawet go nie dotknął..

ja wiem ze nie oni piersi i nie ostatni ale kiedy w końcu to się skończy że mecze będą wygracować sędziowie.. dlaczego nie chcą wprowadzić powtórek - komu na tym zależy żeby takie dziadostwo było.. ???

Malix ale bez przesady czy to obrońca strzeli czy napastnik to co to za różnica .. tak dla przykładu taki Ramos ma więcej bramek strzelonych głową niż nie jeden napastnik, a taki Varane jest z jednym najszybszych obrońców na świecie, a przy okazji jest szybszy od wielu napastników czołowych .. dzisiaj piłka jest taka a nie inna, tu chodzi o te karne które z dupy wzięte są..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
To co na końcu napisałaś ma sens.... ale, nie ma powtórek, zwolnionego tempa, a z gry, to co było widać w pierwszym momencie wyglądało na ewidentne karne...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Wyluzuj. Ja również chciałem aby Barca odpadła, ale wygrało dzisiaj cwaniactwo. Sędzia już w LM raczej nie pogwizda, ale nie można też nic ujmować katalończykom bo grali do końca za co należy im się szacunek. Plusy są takie, że może będzie jedno El Classico więcej w tym sezonie, a Real zawsze budzi się w okolicach kwietnia więc będzie ciekawie:)
 

Kamil_89

Member
Szok, pamiętam wspominany przez komentatorów mecz Milanu z Deportivo ale tamten z dziejszym to pikuś, mimo że kibicowalem PSG to wielki szacunek dla Barcy. Chciałbym żeby zagrali z Bayernem, mogłoby być ciekawie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie, oglądam dalej studio w c+ i goście słusznie zwrócili uwagę na jeszcze jedną kontrowersje, mianowicie atak neymara na gościa z PSG. Ewidenta czerwień.

Dzisiaj rano wspólnik powiedział mi, że Barca na bank przejdzie dalej bo hajs za marketing musi się na górze zgadzać. Poniekąd miał rację.
 

Malix7

Member
Powiem wam że tak przemyślałem i PSG jest same sobie winne, z taką zaliczką i dzisiaj bramką na wyjeździe dać sobie wydrzeć awans to nie złym frajerem trzeba być, po prostu brak słów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek
Wyluzuj. Ja również chciałem aby Barca odpadła, ale wygrało dzisiaj cwaniactwo. Sędzia już w LM raczej nie pogwizda, ale nie można też nic ujmować katalończykom bo grali do końca za co należy im się szacunek. Plusy są takie, że może będzie jedno El Classico więcej w tym sezonie, a Real zawsze budzi się w okolicach kwietnia więc będzie ciekawie:)

Pakolo ja nie chciałem żeby Barsa wygrała/przegrała ja chciałem żeby wygrał sport.. gra, a nie cwaniactwo , nie sędziowie itp.. i nie jest istotne dla mnie że np w jednym meczu Barsa przegrywa wysoko, a w drugim są lepsi, ale pomimo tego odpadają .. chcesz wygrać trzeba dwa mecze dobre zagrać.. ( tak jak A. Małysz mówił żeby być pewnym sukcesu trzeba oddać dwa dobre skoki) ... a tutaj ok byli lepsi i to nie podlega dyskusji ale gdyby nie te karne to dzisiaj by płakali.. a wygrali miedzy innym dwóm karnym z dupy wzięte.. i nawet jeśli ten drugi mógł mniej zauważyć ale był blisko , a obrońca nawet miał ręce podniesione przy napastniku.. to ten pierwszy Kolego to prawdziwe mistrzostwo świata w dawaniu prezentu dla faworyta.. na jego boisku..
 
Do góry