Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Real za Zidan'a gra skutecznie, ale paskudnie...
Mnie tylko zastanawia brak kartki dla Mertensa, który kilka razy nurkował w polu karnym i jeszcze się napinał do sędziego.

Z Zielińskiego media robiły drugiego Modrica, 70mln za niego chce dać czołówka europy, a gość w dwumeczu nie istniał, z Romą i Juve ława.
 

collider

New member
Bez reklam
Napoli wyszło ładnym pressingiem i zgniotło Real, którego piłkarze chyba znów pomyśleli, że mecz się sam wygra. Zidane po 30 minutach gry powinien ściągnąć Benzemę i wpuścić Isco, przejść na 4 4 2 bo zespół nie był w stanie wymienić 4 podań. Oczywiście jak zwykle w tym sezonie zadecydowały indywidualności. Skoro Real z tak słabą grą wyciąga korzystne wyniki zastanawiam się co to będzie za ciśnienie gdy pewnie w okolicach kwietnia BBC i Modric zaskoczą na swój normalny poziom:D

Morata ponownie ze zdobytym golem:D

Ja najbardziej nie mogę doczekać się dzisiejszego meczu Barcelony, oczywiste jest że chciałbym aby odpadli, Pique może zamilkłby na chwilkę, ale Barca ostatnio jest na fali i myślę, że 2, 3 gole mogą wbić.

Zglaszam twoja kandytaure na nastepce Zidana ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider
Żebyś sępił o wejściówki co tydzień...

Pierwsze decyzje transferowe to ściągnięcie Peszki i Wawrzyniaka aby wzmocnić skład.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo tak czy siak to wczorajszy mecz to żenada.. i nie można tak grać na wynik do takiego stopnia.. to nie przystoi takiemu klubowi.. A Włosi strasznie dyskutanci są i sędzia naprawdę był wyrozumiały bo ja bym dał na pewno kartkę( za tych ciągłe żale) i to myślę że nie jeden raz..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Daj spokój. Jedna bramka dla psg i płacz w Kataloni:)

Swoją drogą psg bezradne póki co. W przerwie zjebka i pressing.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Jakby w Paryżu nie dali tak ciała, to szanse byłyby większe... a tak to już po zawodach.
Neymar za to dobrze nurkuje ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Neymar dzisiaj na Oscara, chociaż Suarez też co kontakt to leży.

Ale jaja dzisiaj w Barcelonie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry