Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jutro Barca-Atleti i Real-Villarreal. Atleti przy dobrych wiatrach tzn. po ograniu barcy i wtopie Realu ma szansę dogonić czołówkę. Na pewno skorzysta Sevilla:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Sędziowanie w LaLiga po staremu. Pierwszy gol Villarrealu po zagraniu ręką, a drugi ze spalonego. Karny dla Realu trochę mnie zmieszał. 50/50 niby przypadkowo, ale ręce piłkarz ma mieć przy ciele, a nie machać nimi nad głową zwiększając obwód ciała. Na dodatek na początku meczu celowe przerwanie podania długiego ręką przez gracza Villarealu bez żółtej kartki...

Nie miałem przyjemności oglądać meczu Barcy z atleti:/
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mega idiotyczne zachowanie Bale'a i mamy remis. O sędziach nawet się nie rozpisuje bo zapowiada się ładny dzień i szkoda się ponownie denerwować.

Zidane kompletnie nie czuje sytuacji boiskowej. Wprowadza na boisko Jamesa zamiast Modrica widząc, że Real nie może przebić autobusu, na dodatek ściąga z boiska Isco. Ronaldo przez cały mecz gra kupę i w końcówce rehabilituje się dwoma golami.

Real w tym sezonie wychodzi na boisko z nastawieniem, że mecz się sam wygra i biorą się za grę dopiero gdy są w dupie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja bym inaczej opisał przygodę Realu z Zidanem. Grają najgorszą piłkę chyba w historii klubu. Atak pozycyjny nie istnieje, wszystko na siłę, dobrze że Bale i Ronaldo to linie lotnicze i przynajmniej wrzutki mają sens.

Prawda jest taka, że BBC i Modric sa bez formy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No to dzisiaj Liga Mistrzów, miałem iść do STSu obstawić awanse Realu, PSG, Juve itd, ale przy kursach 1,08 to nawet nie chce mi się dupy ruszać z fotela:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panie jak postawie 100 zł przy kursach 1,08 to aż wstyd iść odebrać nagrodę:D
BTW
Nie mów, że wierzysz w awans Barcelony:D
 

collider

New member
Bez reklam
He he. To fakt a ryzyko, ze i to przegrasz jest bo jest. Czy wierze w awans Barcy? Praktycznie jest pozamiatane, ale jednak to wciaz Barcelona. Na pewno gdyby awansowali to sie nie zdziwie i powiem a nie mowilem ;). Szanse oceniam na 10%.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Gerus
Heh dokładnie o tym pisałem. Tak to wygląda w stsie. Patrzyłem na kursy w innych miejscach i szału nie ma. W przypadku Realu wszystko jest możliwe i liczyłem na lepszy kurs.

Collider
To jest Barca, która ostatnio płynie z wiatrem, ale nie chce mi się wierzyć, że PSG wypnie pośladki i będzie czekać na lanie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Napoli wyszło ładnym pressingiem i zgniotło Real, którego piłkarze chyba znów pomyśleli, że mecz się sam wygra. Zidane po 30 minutach gry powinien ściągnąć Benzemę i wpuścić Isco, przejść na 4 4 2 bo zespół nie był w stanie wymienić 4 podań. Oczywiście jak zwykle w tym sezonie zadecydowały indywidualności. Skoro Real z tak słabą grą wyciąga korzystne wyniki zastanawiam się co to będzie za ciśnienie gdy pewnie w okolicach kwietnia BBC i Modric zaskoczą na swój normalny poziom:D

Morata ponownie ze zdobytym golem:D

Ja najbardziej nie mogę doczekać się dzisiejszego meczu Barcelony, oczywiste jest że chciałbym aby odpadli, Pique może zamilkłby na chwilkę, ale Barca ostatnio jest na fali i myślę, że 2, 3 gole mogą wbić.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Real mnie wpienił bo grali na wynik jak diabli i po trosze rozumiem że chcieli jak najmniejszym kosztem przejść ale gdybym zapłacił za bilet na taki mecz to... natomiast Napoli nie jest mi nic, a nic szkoda.. ale mecz żenada i to nie podlega dyskusji.. w RM musi się coś zmienić - trener albo Prezes musi podjąć pewne kroki bo będzie blado..
 
Do góry