Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chyba tak :) zresztą jakoś to dla mnie nie ma znaczenia a patrząc obiektywnie ten bardziej pasuje do moich lat :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Real przegrywa z Valencia, która wykorzystała 15 min przespanych przez Królewskich. Zidane imbecyl ściąga z boiska Modrica zamiast Benzeme albo Jamesa... Real ciśnie przez 70 minut, zamiast wpuścić Isco kreatora to on trzyma Casemiro... Real podłącza kroplówkę Barcelonie, która po odpadnięciu z lm będzie mogła się skupić na lidze.

Oczywiście sędziowie trzymają poziom. Nie podyktowany karny na Ronaldo i Munirze. Agresywna gra Valencii od początku bez kartek.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Real przegrywa z Valencia, która wykorzystała 15 min przespanych przez Królewskich. Zidane imbecyl ściąga z boiska Modrica zamiast Benzeme albo Jamesa... Real ciśnie przez 70 minut, zamiast wpuścić Isco kreatora to on trzyma Casemiro... Real podłącza kroplówkę Barcelonie, która po odpadnięciu z lm będzie mogła się skupić na lidze.

Oczywiście sędziowie trzymają poziom. Nie podyktowany karny na Ronaldo i Munirze. Agresywna gra Valencii od początku bez kartek.

W tym sezonie Barcelonie żadna kroplowka nie pomoże. Grają piach. Niestety. A co do sędziowskie przez arbitrów Hiszpańskich , to już anegdota. Wczorajszy mecz City - Monaco, to właśnie ich poziom. Żenujący. Mieć taką mocna ligę i beznadziejnych sędziów. Nonsens.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Barcelonie brakuje Iniesty w formie, ja mam nadzieję, że to jego chwilowa słabość, a nie tzw końcówka kariery bo to jedyny gracz Barcelony, którego lubię. Może przebudzi się jak Ronaldo, który ostatnio odzyskuje formę.

Andre Gomes i Denis Suarez to wtopy transferowe, tak samo Umtiti - brakuje im obrońcy, który wyprowadzi piłkę. Pewnie teraz Bartomeu pluje sobie w twarz, że oddał Daniego Alvesa bo Sergi Roberto nigdy nie wejdzie na jego poziom.

Co do sędziów to już nawet szkoda słów. Ja nie wiem o co w tym wszystkim wchodzi. Problem z nimi występuję mnie więcej od 2 lat. Albo ta liga tak przyśpieszyła, że gwizdacze sobie nie radzą albo zwyczajnie zatrudniają patałachów, chociaż 3/4 nazwisk się kojarzy od dawien dawna.

Eurosport dzisiaj odpłynął.

Eurosport
Ajax-Legia w walce o Ligę Europy!
Oglądaj wielki rewanż dziś o 19 w Eurosport 1

Wielki rewanż dobre żarty. Nie wiem czy legia i ajax by sobie z Wisłą Kraków obecnie poradziły :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oglądam Legia - Ajax. Kontra z przed minuty gdzie Ajax wychodził w 5/1 i spieprzyli jest najlepszym podsumowaniem tego dwumeczu. Antyreklama Pucharów Europejskich :D
 

Rafal7

Banned
Ta kontra to tragedia w wykonaniu Ajaxu.
Wielkie gratulacje dla biznesmenów z Legii za wyprzedanie wszystkich napastników, to się nazywa myśl piłkarska.
 

Henry

Active member
Bez reklam
I jedna i druga drużyna pokazały...nic ;)
Żadna z nich nie zasłużyła aby grać dalej.

ps. oczywiście do końca kibicowałem Legii, ale jedynie z czysto patriotycznych pobudek.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak niestety wygląda nasza liga. Kluby nie są w stanie zatrzymać zawodników.
Legia chwali się budżetem, a gówno z niego wynika, skoro eliminuje ich ajax i ich zabójcza kontra. Pies z kulawą nogą by to strzelił.
 

Rafal7

Banned
Akurat Legię stać jest na utrzymanie zawodnika.
Zamiast się zbroić bo dalej gra w pucharach, może kasę zarobić, no to po co?
Znów awansować do LM i zarabiać.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie miałem na myśli, że ich nie stać na utrzymanie piłkarza tylko nasza liga nie jest konkurencyjna i prestiżowa.
 

collider

New member
Bez reklam
Tak niestety wygląda nasza liga. Kluby nie są w stanie zatrzymać zawodników.
Legia chwali się budżetem, a gówno z niego wynika, skoro eliminuje ich ajax i ich zabójcza kontra. Pies z kulawą nogą by to strzelił.

Budzet to nie tylko pilkarze. Juz kiedys o tym pisalem. Natomiast inna sprawa, ze wlodaze Legii poskapili w okienku transferowym. Sprzedali armaty a kupili pistolety na kapiszony.
 
Do góry