Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To może platformę zmienta jak obraz taki zły :D
Zapomnij o La liga w nc+
Dajcie już spokój, bo wszędzie juz tylko o jakości się czyta.

Wiadomo Kolego ze to kwestia gustu ale nawet jak na infolinię dzwoniłem w tej sprawie 2 razy to Panowie z którymi rozmawiałem sami przyznawali ze obraz jest taki jaki jest.. mają nadzieję że w przyszłości będzie lepszy ale nie mogą tego zagwarantować.. to są słowa z jednej z takich rozmów.. Natomiast na pytanie czy sprawiedliwe jest to że pobierają kasę za coś co sami uważają że nie jest w takiej jakości jak choćby canal plus sport to twierdza że to nie od nich zależy.. ja ze 2 miesiące temu na 75 calowym oglądałem kawałek meczu na tym kanale - osobiście nie dałbym rady oglądać - szkoda byłoby mi oczu.. ale to moje zdanie.. właściciel tv też rzadko ogląda ten kanał i sam stwierdził ze jeśli nic się nie poprawi to daruje sobie ten kanał przy następnej umowie.. ale każdy indywidualnie podchodzi..

To tak jak HBO GO mam to i na tv w życiu nie dałbym rady oglądać filmów czyt seriali .. na kompie spoko 24 cale monitor da radę ... ale nic więcej..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jaki pakiet ma twoj ojciec w NC+?

Full, jest ich abonentem od czasów gdy były dekoderki canal+ będzie 20+ lat;-)

Lolek ja też dzwoniłem do netii i nc+ i otrzymałem identyczne odpowiedzi jak Ty.

Wisła kupiła dwóch podobno dobrych grajków.

Aktualnie poza Legią dobre mecze. Villareal - Roma na c+ sport 2 i manu na eurosport 1
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Wypozyczyli jakis kolumbijskich handlarzy koki ;). Legia jak Legia meczy bule, ale wynik na razie trzyma ;).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oglądam tą Legie teraz i po tym co widziałem przez 2 dni w LM to nie chce się na to patrzeć:)
 

collider

New member
Bez reklam
Legia sama nie gra. Ajax tez nic nie pokazuje a przeciez to niby taka powazna druzyna.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
No niestety. Ja właśnie odpadam i idę spać. Ten mecz nie różni się niczym od spotkań naszej ekstraklasy.
 

collider

New member
Bez reklam
Remis i moim zdaniem nie wykorzystana szansa dzieki grze przez ostatnie 10 minut z przewaga jednego zawodnika. Szanse w rewanzu wyrownane. Obie druzyny siebie warte.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
collider
Zapomniałeś jeszcze napisać o nieuznanym golu Ajaxu. Sędzia zabramkowy pała, nie żebym się czepiał, ale Legię lubią Ci sędziowie. Jak nie dośrodkowanie 1.5m zza linii to nieuznany gol. Niemniej jednak ma Legia szansę w rewanżu, strzelona bramka na wyjeździe i awans.
 

collider

New member
Bez reklam
To fakt. Mieli fure szczescia, ze sedzia zapomnial szkiel kontaktowych ;). Z drugiej strony patrzac to zadna z druzyn wczoraj nie zaslugiwala na zwyciestwo.
Ibra wczoraj zaszalal.
 

Rafal7

Banned
To już przypadek :)

Lewy ratuje Bayern w 93 minucie.
Piszczek nabija obrońcę a ten strzela samobója.
Piszczek dokłada głowę i strzela gola.
Piszczek dośrodkował i zaliczył artystkę.
To chyba będzie najlepszy mecz sezonu w wykonaniu Piszczka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tez uważam że to na chwilę to 12 miejsce ale cieszy.. Piszczek jest fajny i dosyć skromny człowiek .. z tego co się widzi w rożnych wywiadach..
 
Do góry