Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
To wszystko wina braku prawa w naszym kraju. Gdyby ten plebs w więzieniach za.......ł na kromkę chleba i szklankę wody to by się szybko nauczyli zachowywać na wolności.
 

collider

New member
Bez reklam
Z tego co czytam na forum Legii to kibice z Amsterdamu zdemolowali lokal w odwecia za atak kiboli z Legii? Tu tez sa rozbieznosci bo sa tacy co twierdza iz to byla prowokacja kibicow Polonii Warszawa. W sieci sa juz filmiki pokazujace kto rzuca krzeslami i czym popadnie w lokalu. I jeszcze jedna sprawa. Wiadomo z kim w Holandii trzyma Legia i kto z kim jest mocno skonfliktowany. Oczywiscie nie popieram dziadostwa, ale czesto wina lezy po obu stronach.
 

Rafal7

Banned
Collider ja to już nawet nie wiem co mam pisac na ten temat, dla mnie to jest nie wyobrażalne, mimo że jest mi do tego daleko i nie wiem kto z kim.
Ale patrząc po swojej osobie, że gdybym pojechał na mecz za granicę i byśmy byli w jakimś lokalu to napewno bym nie skakał żeby mi nikt krzywdy nie zrobił, siedział bym cicho na dupie i tyle.
Dlatego nie wiem czy kibice Ajaxu tak szaleli.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja tez nie rozumiem, ale ide o zaklad, ze tam przypadakowi holenderscy Janusze nie siedzieli. Tyle, ze media takie jak TVN, Onet beda naglasniac i oczerniac kibicow Legii bo ci podobno sa w dobrym ukladzie z obecna wladza.
Na marginesie. Kary powinny byc takie. Pokryc koszty remontu lokalu a jak nie ma kasy to nie do pierdla a do budowania drog itd. Dostalby jeden z drugim tylko jedzenie i spanie i reszte zarobku na straty to by sie moze rozumu nauczyl.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Źle bo dodatkowo trzeba płacić a do tego za słabszą jakość.. tak obejrzałem rzut karny BM - Arsenal i nie mogę się nadziwić że pozwolili mu w taki sposób dobić... trzech piłkarzy było koło Gościa ..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ale obraz jest fatalny na eleven! Do tego te miernoty pseudo komentatorzy. Ja cały czas mam nadzieję, że laliga wróci do canal+.

Wczoraj oczywiście mecz Realu puścili na nsport, którego ja nie mam. Musiałem oglądać mecz na meczosy z jakością 320p bo canal+ nie mógł go zapodać na jednym z 6 swoich kanałów...
 

Rafal7

Banned
To może platformę zmienta jak obraz taki zły :D
Zapomnij o La liga w nc+
Dajcie już spokój, bo wszędzie juz tylko o jakości się czyta.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale obraz jest fatalny na eleven! Do tego te miernoty pseudo komentatorzy. Ja cały czas mam nadzieję, że laliga wróci do canal+.

Wczoraj oczywiście mecz Realu puścili na nsport, którego ja nie mam. Musiałem oglądać mecz na meczosy z jakością 320p bo canal+ nie mógł go zapodać na jednym z 6 swoich kanałów...
Może to kwestia operatora... ja nie narzekam, nie jest wcale gorszy od C+
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
U mnie w netii czy u ojca i brata w nc+ eleven wygląda tak samo, słabo. Mecze na canal+ są w fajnej jakości. W weekend cykne fotki meczu na eleven i canal+.
 
Do góry