Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Już 1:1:p

Póki co Real gra świetnie. Szkoda bramki straconej przez błędne ustawienie Navasa.
 
Ostatnia edycja:

foldare

New member
Nie no, bez przesady, bramkarza to chyba przy takim budżecie klubowym powinni zdecydowanie lepszego kupić. Przecież ten rodzaj obrony ma w naszym kraju powszechne określenie jako "szmacianka". A zauważcie, jak gigantyczna różnica jest pomiędzy bezpiecznym wynikiem 3:0 a takim 3:1, gdzie już 1:0 u siebie Napoli powoduje strach, że a nuż strzelą drugą i odpadniemy z 1/8 LM jak Barca :D.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
foldare
O rewanż się nie martwię bo zapewne zagra już Bale, który troszkę wygoni chłopców z Neapolu:D

btw
Navas jest świetnym bramkarzem, na linii gra fenomenalnie. Wczoraj dał ciała z tą straconą bramką.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Real w sumie całkiem całkiem zagrał ale za dużo nie wykorzystanych sytuacji, komentatorzy Benzeme wychwalali po niebiosa jak na 3y -100 tki wykorzystuje jedną to dla mnie jak na napastnika szału nie ma.. to jest minimum jakie musiał zrobić.. a już dlaczego wychwalali Rodrigeza to już tego całkowicie nie rozumiem - dla mnie ten Gość to już dawno powinien być sprzedany..Trzecia bramka- czapki z głów..momentami to Włosi byli bezradni ale trzeba przyznać że potencjał mają chłopaki..
natomiast z bramkarzem Realu jest taki problem że uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie a pod względem refleksu podobno pierwsza trójka na świecie ale kiksy robi co jakiś czas,, bo bardzo dużo wychodzi.. a już w juniorach uczą że jak wychodzi się choćby na te 5 m od bramki to trzeba trzymać się środka , bo przy przelobowaniu to nie ma znaczenia i tak będzie brama natomiast przy strzale to jest różnica .. i gdyby stal na środku wyłapałby ten strzał.. ale Oni tak mają Varan kolejny jeden z najlepszych obrońców na świecie jak i jeden z najszybszych na świecie ale też lubi robić raz na jakiś czas kiksy.. momentami mają problem w obronie..bo jak można pustego zawodnika zostawic na 10 m żeby ten spokojnie oddał strzał.. Generalnie ten mecz powinien się zakończyć 6;2
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Moim zdaniem James wczoraj fajnie zagrał. Był aktywny, nie tracił piłek. Zrobił duży postęp, schudł, szybciej biega. Ogólnie Real wczoraj zagrał jak na Królewskich przystało. Swietna obrona poza Marcelo, którego bok był czasem pusty. Przejścia do ataku i gra pozycyjna rewelka. Modrić wczoraj grał jak z dziećmi. Casemiro przespał pierwszą połowę, ale w drugiej nadrobił. Ronaldo aktywny i nawet nie tracił piłki w dryblingu. Zobaczymy w sobotę czy Bale wejdzie w mecz z grubej rury. Perez niech lepiej rozbije bank w lecie na Aubameyanga i będzie najszybszy atak w europie:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rodrigeza w kosmos a Aubameyanga kupić i będzie git.. Bale miejmy nadzieję że szybko dojdzie bo jak ma formę jest nie do zatrzymania plus mega szybkość...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja Jamesa bym zostawił bo to młody zawodnik. Plus Realu jest taki, że mają aktualnie szeroką kadrę i każdy piłkarz będzie potrzebny na końcówkę sezonu. Ja pozbyłbym się Moraty/Benzemy na rzecz Aubameyanga chociaż coś mi mówi, że Lewandowski były lepszym wyborem, a i Ania miałaby lepsze warunki do chowania dzieciaka w Madrycie aniżeli w Monachium w otoczeniu Turków czy morderców z Afryki:D

Henry
Dla PSG:D

my tu pitu pitu, a kibole Legii coś tam rozwalili w Warszawie?
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Morata pod grą jest bardzo dobry, poza tym jak ma pokazać ile jest wart jak Zizu woli swojego ziomka wystawiać i daje mu za mało szans na grę 90 min ;)

Pakolo, ja myślę, że w Neapolu będzie dopiero jazda, jeszcze nic nie jest przesądzone jak w przypadku Barcy czy Arsenalu ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
O ile w kwestii rewanżu się zgodzę, że ten dwumecz jeszcze jest otwarty o tyle awans Barcy czy Arsenalu dla mnie to Mission Imposible, ale jak mawiają - dopóki piłka w grze:D
 
Do góry