Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Moze i tak, ale mam nadzieje doczytales, ze Legia ma wyzszy budzet od wielu ekip z ligii francuskiej czy nawet paru z niemieckiej.

Nie zmienia to faktu, że żaden porządny grajek nie będzie chciał u nas grać bo sama liga to dno i kilo mułu.

W Hiszpanii ostatnio w meczu Barcelony, bramki nie uznał chyba ten sam sędzia, który kiedyś skrzywdził Wisłę w meczu z legią:D
 

collider

New member
Bez reklam
Nie wiem co masz na mysli porzadny grajek bo na tych co graja w Barcelonie i Realu to i wiekszych klubow od Legii nie stac a i wiekszosc lig nie jest dla nich atrakcyjna.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Porządny grajek żeby nie przesadzać za bardzo:
Błaszczyk, Krychowiak, wymieniłem tylko dwóch i to Polaków.

Budżet budżetem, ale nasze kluby nie są w stanie zatrzymać grajków.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A w Hiszpanii dzisiaj dwie złamane nogi. Jedna pilkarza Barcelony, a druga piłkarza Osasuny...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za to dzisiaj piękny mecz w Madrycie- Atletico z Celtą, wygrany 3:2.
Trafienia Torresa i Carrasco :eek:k:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Barcelona póki co nie istnieje. Veratti w końcu wyszedł przeciwko Barcelonie nie przestraszony.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aż nie wiem co powiedzieć po takim meczu. Barca wyszła na spacerek. To nie jest ten samy PSG, to jest PSG z trenerem , który wie jak zdobywać puchary Europy, z Emery!! Absolutnie nie zdziwię się , jeżeli PSG zagra w finale LM.
Barca zagrała katastrofalnie. Tak kończy się zależność od jednego zawodnika. Messi nie zagrał na swoim poziomie, i stała się katastrofa. Można zapomnić o LM. Poziom Hiśpańskie piłki spada bardzo mocno. I to dotyczy nie tylko Barcy. Myśle że w tym roku finał będzie PSG-Bayern.
 
Do góry