Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Barcelona rozjechana jak żaba.
Nie wierzę normalnie

Czułem to sercem. Nu i wyszło, niestety. Emery wie o Barce wszystko!! A oni myśleli ze to ten samy PSG, wygrają na spacerku. A tu "niespodzianka". Wiadro zimnej wody nie zaszkodzi. Ale szanse na wygraną 5-0 , równy 1-1 000 000. To już po ptakach.
Fatalne transfery , brak taktyki, brak zaangażowania, gigantyczne zarobki. Aut.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Messi nie zagral fatalnie. On i Suarez przyjechali do Paryża na wycieczkę. Można powiedzieć, że piłkarze PSG przyjęli złe nawyki od nachodźców z afryki i zgwałcili Barcelonę.

Najlepszy komentarz w studio Canal+ w przerwie.

,,Gdzie zabalowali przed meczem piłkarze Barcy i co przeskrobał Neymar, że go nie wzięli,, :)

Btw
Winnym porażki jest Enrique za brak rotacji składem. Ostatni mecz ligowy z ogórkami, pewne prowadzenie, a on trzyma napad do końca.
 

collider

New member
Bez reklam
Przegrali bo trafili na bardzo zmotywowanego przeciwnika z rownie dobrymi pilkarzami. Przykladem wspomniany wczesniej Angel, ktory niechec do Barcy wypil z mlekiem Realu ;). Jedno wam tylko powiem. Zabrzmi glupio, ale juz widzialem dwumecze w ktorych druzyny przegrane w takich rozmiarach wyciagaly wynik w drugim meczu na swoja korzysc. Barcelone nadal stac na awans. Tak. Jest to druzyna, ktora jest to w stanie zrobic.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz Pakolo, to też pokazuje że Ci wielcy to nie roboty tylko ludzie ...a dzisiaj trudno już wygrać jednym czy dwoma zawodnikami...Mój Maryja świetny mecz...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider
Barca jest w stanie odrobić taki wynik, ale ja osobiście nie wierzę w to, że PSG nic nie strzeli na CAMP NOU przy założeniu, że Barca musi być nastawiona na atak od początku. Barca ma wąską kadrę i nie rotuje piłkarzami. Di Maria, Cavani, Veratti wczoraj zagrali fenomenalnie. Draxler straszna żyła, przynajmniej 2 kontry PSG mogły zakończyć się strzałem na bramkę gdyby podawał kolegom.

Oby dzisiaj Real nie poszedł w ślady kolegów z katalonii:D Cieszy fakt, że już wszyscy piłkarze Realu są zdrowi i w sobotę może Zizou wystawi Once De Gala:D

Co do Krychowiaka, wiedziałem że jego transfer do PSG to będzie błąd. Wczorajszy mecz tylko umocnił mnie w przekonaniu, że Sevilla(nie ta obecna, bo ta obecna jest dobrze ułożona o czym świadczą ich wyniki) była można powiedzieć szczytem dla tego zawodnika.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
To nie kwestia wiary a Messiego ;). Oczywiscie, osobiscie chcialbym zobaczyc w koncu powiew swiezosci w LM i awans PSG do dalszej rundy, ale wiem, ze w rewanzu z Barcelona pieniedzy bym nie postawil bo jak pisalem ta druzyna potrafi wszystko.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja postawiłbym w ciemno na awans PSG. Odpadnięcie z LM przy zaliczce 4 goli byłoby największą frajernią w historii tego klubu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pójdę do STSu przed tą kolejką i obstawie LM i NBA:D
Przyznam szczerze, że obstawiałem 2 razy w życiu, kumplom mecze NBA podpowiadałem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ja też uważam ze PSG perzejdzie dalej ale to chyba nie wystarczy postawić że ktoś wygra, a ktoś przegra - wynik jeszcze trzeba chyba wytypować - ja nie znam się na tym.. ale daje tylko 10% Barsie że przejdzie.. i to tylko wtedy kiedy strzela szybko bramkę a najlepiej dwie.. jeśli w pierwszej połowie będzie remis albo nawet 1:) dla Barsy to w drugiej już muszą ryzykować, a wtedy wiadomo ..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja nie daje im nawet 1% szans. PSG to nie eibar. Emery postawi autobus i będą grać z kontry.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie gadajcie, bo piłka jest okrągła a bramki są dwie. Niektórzy oglądając Niemcy : Brazylie po wyjściu z kibla stracili 4 bramki...

Nie raz już widziałem jak w ost. minucie 2 bramki walili przy 1:0 w plecy.
będzie ciekawy mecz
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
20% te dodatkowe 10% z miłości :) bo praktycznie jest to niewykonalne- choć cuda się zdarzają .. choćby wspomniany mecz Niemcy-Brazylia.. ale PSG musiałoby całkowicie olać .. lub coś musiałoby się stać, a patrząc jak byli nastrojeni wczoraj to mało to realne .. cały zespół serce oddał a teraz tacy wygrywają a nie L.M czy CR 7 bo raz że są co rok starsi, a dwa inne zespoły są lepsze..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A Realowi ile bys dal lolek w podobnej sytuacji?

Ja dałbym tyle samo co Barcelonie, pomijając nawet fakt że jestem fanem i zawsze trzeba wierzyć w zwycięstwo swojego zespołu.

Enrique ma żałośnie słabego Umtiti, zamiast Rakitica puszcza do gry żałosnego Andre Gomesa. Iniesta zagrał słabo, ale jego tłumaczy powrót po kontuzji. Messi i Suarez wyłączeni z gry. Ten pierwszy zaliczył straty już chyba za cały sezon z góry.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja dałbym tyle samo co Barcelonie, pomijając nawet fakt że jestem fanem i zawsze trzeba wierzyć w zwycięstwo swojego zespołu.

Enrique ma żałośnie słabego Umtiti, zamiast Rakitica puszcza do gry żałosnego Andre Gomesa. Iniesta zagrał słabo, ale jego tłumaczy powrót po kontuzji. Messi i Suarez wyłączeni z gry. Ten pierwszy zaliczył straty już chyba za cały sezon z góry.

Tyle, ze to Messi. Jak mu sie zalaczy 6 bieg to sam ten awans przypieczetuje i dobrze o tym wiecie panowie. I nie jestem zadnym fanem Barcy, ale wiem ze ta druzyny jest zdolna do wszystkiego. Skoro PSG potrafilo wygrac 4:0 to dlaczego tego ma nie zrobic Barca u siebie?
 
Do góry