Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Uwazam i to calkiem powaznie, ze o ile Legia w losowaniu nie trafi na jakiegos totalnego tuza w stylu MU to ma "Realne" :-D szanse przejsc kolejna faze. Maja czas na zgranie do wiosny z Magiera. Maja kapuste by kupic jeszcze kogos ciekawego. Kto wie panowie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Taka euforia jest z Legią że tak sobie pomyślałem że naprawdę muszą się zacząć jej bać bo rozniesie wszystkich których napotka..
Owszem, Legia może pokonać każdego. Co w tym dziwnego? Biorąc po uwagę kadrę i kasę, to mecze z Realem i Sportingiem powinna przegrać. Nie przegrała. Nie więc czemu nadal się z Pakolem jej czepiacie. Chłopaki jak na europejskie puchary są biedakami. Nedznikami. A strzelili Borussi na wyjeździe 4 bramki, z Realem wygrywali na chyba 6 minut przed końcem, a Sporting pokonali. Owszem, hurraoptymizm nie jest nigdy dobry, ale Wasze narzekania też nie są zrozumiałe.

Najpierw pamiętam ile razy się z Wami spieralem w czasie eliminacji do Euro, potem przed Euro i nastepnie w czasie Euro. Czas pokazal, że sie myliliscie.

Druga edycja naszych sporów to moment zakwalifikowania sie Legii do LM. Pisalem wtedy (radze teraz poczytac!) o mozliwosci zarobku i lapania doświadczenia. Zakrzyczeliscie mnie, ze bedzie wstyd, że za wysoki poziom, zeby sie czegos nauczyc. I znow Panowie sie pomyliliscie i nadal nie wyciagacie zadnych wnioskow. Tymczasem Legia osmieszyla Real i Sporting. OSMIESZYLA! Na oczach calego swiata. I jezeli boli Was, ze ktos sie z tego cieszy, to Wasz problem.

Jak sie ma taka lige jak nasza to ma sie wybor:
- krytykowac wszystko bo jest ujowo (Wasz wybor),
- cieszyc sie z malych sukcesow (moj wybor).
Wiec prosze - nie odbierajcie kibicom, w tym mi, prawa do zadowolenia.

Dla Was Legła, dla mnie Legia. Chlopaki dali pokaz jak serducho i kolektyw moga pokonac kase i indywidualnosci. Nie rozumiem jak mozna tego nie doceniac...
 

Rafal7

Banned
Ja tam jechałem po Legii.
Ale dobrze się stało jak się stało.
Jakby od tego momentu zacząć LM to Legia by zupełnie inaczej wyglądała na tle BVB i Realu. Zawodnicy nie byli by tacy stremowani i tak ułożenie mentalnie jak w tym momencie to by to zupełnie inaczej wyglądało.

Ja mam tylko taka nadzieje, ze te 80 milionow złotych które juz zarobili zainwestuja w zawodników, mają ku temu okazję aby się wzmocnić i za rok znów grać w LM i zbroić kolejne pieniądze a może nawet i większe.
Dzięki LM można zbudować dobry zespół.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dokładnie. Też na to liczę. Najbardziej szkoda czasu Hasiego. Z drugiej strony rekruterem był niezłym. Gorzej sobie radził z szatnią.
 

collider

New member
Bez reklam
Panowie wszystko bedzie dobrze jak bedzie madre zarzadzanie. Juz widzialem pare zespolow z Europy Wschodnie, ktore dostaly sie do LM i co? Slad po nich zaginal. Madre inwestowanie i stabiliazacja to czeego teraz potrzebuje Legia. Dobre wystepy to tez problem bo wtedy moga znalezc sie chetni na pilkarzy Legii a tu warto byloby ich utrzymac. Do tego Legia musi zaplacic kary za te burdy z poczatku sezonu LM. Jednak mysle, ze wszystko bedzie dobrze. Druga sprawa, ze nie przesadzajmy juz, ze Legia bedzie mistrzem Polski.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Racoon cieszycie się tą grą Legii, a ten zespół to dno i kilo mułu. Legia jest pośmiewiskiem tej edycji LM z największą liczbą straconych bramek. Dobrze że Real zagrał z nimi, całkowicie olewając kopaczy z żałosnej ekstraklasy bo nie mielibyście żadnego punktu zaczepienia do pochwał.

To nie legia skompromitowała Real, a sami piłkarze z Madrytu dali d..y i się ośmieszyli remisując z ogórami.

Zobaczymy co Legia pokaże w nowym roku w lidze europy.

Taka Polska mentalność, cieszyć się z małego sukcesu. Nasze zespoły z polskiej ligi siatkówki każdego roku walczą w LM i ich nikt nie wychwala jak Legii, która zasłynęła z remisu z Realem, wygranej ze sportingiem, największej liczby straconych bramek i debili kibiców robiących syf.
btw
Liniowy z klasyku zawieszony za spoufalanie się z graczami Barcelony. Wczoraj Ramos poraz kolejny uratował Real w 93'
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Racoon cieszycie się tą grą Legii, a ten zespół to dno i kilo mułu. Legia jest pośmiewiskiem tej edycji LM z największą liczbą straconych bramek. Dobrze że Real zagrał z nimi, całkowicie olewając kopaczy z żałosnej ekstraklasy bo nie mielibyście żadnego punktu zaczepienia do pochwał.

To nie legia skompromitowała Real, a sami piłkarze z Madrytu dali d..y i się ośmieszyli remisując z ogórami.

Zobaczymy co Legia pokaże w nowym roku w lidze europy.

Taka Polska mentalność, cieszyć się z małego sukcesu. Nasze zespoły z polskiej ligi siatkówki każdego roku walczą w LM i ich nikt nie wychwala jak Legii, która zasłynęła z remisu z Realem, wygranej ze sportingiem, największej liczby straconych bramek i debili kibiców robiących syf.
btw
Liniowy z klasyku zawieszony za spoufalanie się z graczami Barcelony. Wczoraj Ramos poraz kolejny uratował Real w 93'
Dobrze, że Ty masz niepolską mentalność i możesz się cieszyć z niepolskich sukcesów.

I znamienne dla Twojej osoby na tym forum jest jedno: jak nielubiany przez Ciebie zespół wygrywa, to... nie wygrywa tak naprawdę. On po prostu ma szczęście, że super przeciwnik go olał i zagrał od niechcenia. I w każdym przypadku copy/paste ten sam argument.

Zrozum, że im gorzej bedziesz mówił o wygranej drużynie, tym gorzej swiadczy to zawsze o przegranej. Logika.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kapusta zaktualizuj info bo Ronaldo przedstawił ostatnio swoje zarobki w Hiszpani i poza nią. Od 23mln zarobionych w Hiszpani odprowadził podatek i skarbówka to potwierdziła. Do legii mam takie samo podejście jak i do reszty naszej ekstraklasy. Nie faworyzuje żadnej ekipy bo nie lubię piłki kopanej.

Racoon dla mnie Legia jest dnem i tyle i nie jestem antypolakiem. Po prostu nie cieszą mnie pseudo sukcesy, które nic nie dają. Sukcesem byłoby wyjście Legii z grupy, ale obawiam się, że ani ja ani nawet moje wnuki nie dożyją takiej sytuacji:)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ale te 23 mln to właśnie tylko Hiszpania, a do tego jeszcze to co poza nią zarobił reklamy, sklepy itp..

Ale inne spółki są poza Hiszpanią i tam są odprowadzone podatki. Na stronie realu masz wyjasnioną sprawę. Ronaldo jest czysty. Problem mają pepe i coentrao, którzy jak Messi nie płacili.

COLLIDER
Ponieważ ja lubię piłkę nożną, a tej u nas na stadionach nie uswiadczysz. Za czasów studenckich chodziłem na Wisłę z założeniem, że kupując bilet pomogę w rozwoju klubu. Niestety Wisła się stoczyła, a moje poglądy się zmieniły i zdałem sobie sprawę, że nasza liga nie dogoni czołówki europy nigdy.
 
Do góry