Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piszczek i spółka dali radę zremisować - zresztą zasłużenie, a obrońcy RM dalej niech tak grają jak dzisiaj to o finale LM będą mogli pomarzyć i będą oglądać ale w swoich apartamentach.. bo na pewno nie na murawie...

Co do Legii też się cieszę ale trzeba być uczciwym i powiedzieć ze jakby choćby RM nie był tak słaby to na pewno nie graliby dalej.. ale było jak było i grają dalej, a że walczyli o swoje to i mają.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Natomiast fascynacja nad naszą Liga to ja też jestem z dala od tego tak jak i Kapusta.. wystarczy popatrzeć na Piszczka i Kolegów i porównać to do Legii..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Cała stolica będzie się teraz spuszczać, ja pier*ole oni nie wygrali grupy... Poziom jest marny i nikt mi nie powie, staram się unikać dyskusji na tematy piłki na forum bo nie chce się denerwować. Jakie oni mają szansę w Europie, proszę was...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Cała stolica będzie się teraz spuszczać, ja pier*ole oni nie wygrali grupy... Poziom jest marny i nikt mi nie powie, staram się unikać dyskusji na tematy piłki na forum bo nie chce się denerwować. Jakie oni mają szansę w Europie, proszę was...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Gdyby to byl klub z Ciechanowa to, jak to napisales, caly Ciechanow by sie spuszczal. Ich prawo. Maja powod by sie cieszyc bo wyjscie do LE z najsilniejszej grupy to jednak powod do radosci.
Niektorym to wydaje sie, ze w pilce noznej jest tylko Barcelona i Real. Nie panowie jest wiele innych klubow i lig, ktore tez oferuja ciekawe spotkania.
Sa tez tacy dla ktorych gdyby Legia, Lech czy tez kazdy inny polski klub zdobyl nawet Champions League to i tak nadal z uporem maniaka twierdziliby, ze Polska liga to dno a polski futbol to .. daj panie spokoj.
Polska Ekstraklasa jaka jest kazdy widzi. Jednak nie jest tez tak, ze jest ona totalnym zadupiem pilkarskiego swiata. Mamy druzyne w LM, wielu przyzwoitych pilkarzy na boiskach, reprezentantow krajow. Moglbym tu jednym tchem wymienic conajmniej kilkunastu pilkarzy z papierami na gre na bardzo wysokim poziomie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piszczek i spółka dali radę zremisować - zresztą zasłużenie, a obrońcy RM dalej niech tak grają jak dzisiaj to o finale LM będą mogli pomarzyć i będą oglądać ale w swoich apartamentach.. bo na pewno nie na murawie...

Co do Legii też się cieszę ale trzeba być uczciwym i powiedzieć ze jakby choćby RM nie był tak słaby to na pewno nie graliby dalej.. ale było jak było i grają dalej, a że walczyli o swoje to i mają.

Lolek ja obstawiam, że taki był plan na mecz. Zagrać na remis, który daje im 2 drugie miejsce w grupie i łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie. Zobacz że Ronaldo się w ogóle nie spinał tylko latał uśmiechnięty jakby pierwszy raz w życiu nagą laskę na żywo zobaczył. Myślę, że gdyby zizou chciał ten mecz wygrać za wszelką cenę to ustawiłby ich w drugiej połowie 4 4 2 i zmienił Jamesa na Isco.

Ten cały Aubameyang skurczybyk jest niesamowicie szybki, pasowałby taki napadzior w Realu, do spółki z Balem i Ronaldo dawaliby rade w kontrach:D

W każdym razie fajny był meczyk. W pierwszej połowie Real zagrał najlepszy mecz w sezonie. Fajna gra, dużo kombinacji, Carvajal złapał formę w końcu i nawet Ronaldo coś tam podryblował, pograł. Modric również powoli łapie wiatr w żagle co dobrze wróży na resztę sezonu.

Legii nie oglądałem, ale ugrali swoje i gratulacje dla nich.

Potencjalni rywale Realu Madryt
– Arsenal
– Napoli
– AS Monaco
– Leicester
– Juventus

Radość w szatni Legii jakby wygrali LM:D
https://www.youtube.com/watch?v=2sLebuokKBc
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Nie jestem z Ciechanowa, a jedynie miasto to posluzylo za przyklad. Jednak znam to miasto i mialem tam przyjemnosc byc a nie przyjemnosc podrozowac dzieki PKP i korzystac z ichnego malutkiego, zapuszczonego dworca. Zaznaczam, ze nie wiem jak teraz tam ten dworzec wyglada bo to bylo lata temu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ja obstawiam, że taki był plan na mecz. Zagrać na remis, który daje im 2 drugie miejsce w grupie i łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie. Zobacz że Ronaldo się w ogóle nie spinał tylko latał uśmiechnięty jakby pierwszy raz w życiu nagą laskę na żywo zobaczył. Myślę, że gdyby zizou chciał ten mecz wygrać za wszelką cenę to ustawiłby ich w drugiej połowie 4 4 2 i zmienił Jamesa na Isco.

Ten cały Aubameyang skurczybyk jest niesamowicie szybki, pasowałby taki napadzior w Realu, do spółki z Balem i Ronaldo dawaliby rade w kontrach:D

W każdym razie fajny był meczyk. W pierwszej połowie Real zagrał najlepszy mecz w sezonie. Fajna gra, dużo kombinacji, Carvajal złapał formę w końcu i nawet Ronaldo coś tam podryblował, pograł. Modric również powoli łapie wiatr w żagle co dobrze wróży na resztę sezonu.

Legii nie oglądałem, ale ugrali swoje i gratulacje dla nich.

Potencjalni rywale Realu Madryt
– Arsenal
– Napoli
– AS Monaco
– Leicester
– Juventus

Radość w szatni Legii jakby wygrali LM:D
https://www.youtube.com/watch?v=2sLebuokKBc

Faktycznie możesz mieć rację bo CR 7 ja jego faktycznie dawno nie pamiętam takiego żeby po nie wykorzystaniu danej sytuacji nie był zły na siebie.. a w tym meczu szczerym być to był nawet uśmiechnięty..bo nawet po tej 100tce (co prawda ja uważam że nie spodziewał się że ta piłka dojdzie do niego) to normalnie myślę że byłby zły jak diabli, a w tym wypadku naprawdę był opanowany.
Obrońcy też zamiast biegnąć do napastników to łapami machają ze niby spalony .. dziwne rzeczy.. a już nie wspomnę o "obrońcy z afro" który z chwilą kiedy go ograno na powiedzmy 18 m gość nie biegnie za zawodnikiem który to już był powiedzmy na 11 m.. - dziwne rzeczy..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak mi się wydaje, że miał być mecz na remis aby mieć łatwiejszą drogę później. Nie chcieli puścić rezerw żeby się dziennikarze posrali, że Real kalkuluje:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taka euforia jest z Legią że tak sobie pomyślałem że naprawdę muszą się zacząć jej bać bo rozniesie wszystkich których napotka..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Noo Odjida Ofoe czy jak to się pisze za rok będzie w Realu, a Nikolic w Barcelonie. Legia podbije wszystkie stadiony świata:D
 
Do góry