Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
No i pisalem, ze bedzie dobry mecz w polskiej Ekstraklasie. Lider dostaje becki od Wisly 0:3. Ciekawy, szybki z wieloma szansami na bramki. Mecz ligi z ktorej druzyna remisuje z Realem w LM ;).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Collider oglądałem Wisłę, ta nasza liga to dramat. Goście się przywracają próbując przyjąć piłkę...
 

collider

New member
Bez reklam
No ba to nie liga hiszpanska, ale jak na polskie warunki meczyk ciekawy. Zreszta my ciagle narzekamy a paru chlopakow w tej Eklapie naprawde potrafi pokopac pilke. Wezmy taki Maczynski, Wolski.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Też tak uważam ;)

Aha, jeden jedyny moment w grze i .....bramka. :lol:
Barcelona nie zagrała najłepszego meczu , ale Real zagrał totalne dno. Mi ciekawi ile oni jeszcze będą jechać na farcie. :p
P.S. Jak któż ma medalion z wizerunkiem Ramosa, to kupuję od razu. Serio.!
W następnym tygodniu chyba będzie kumulacja w Lotto. Muszę mieć ten medalion. Dziękuje.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron ty oglądałeś chyba jakis mecz z przed 3 sezonów. W 1 połowie Real wyłączył Barcelonę. Nie odgwizdany karny na lucasie, później karny na Ronaldo, którego Mascherano ściągał za koszulkę. Gol Barcelony ze spalonego, a następnie Real wychodzący z kontrą i odgwizdany spalony, którego nie było. Daj panie spokój bo zero obiektywizmu w Twoim poście. Gdyby dzisiaj grał Bale i Kross to by barcelona toneła w morzu łez.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron ty oglądałeś chyba jakis mecz z przed 3 sezonów. W 1 połowie Real wyłączył Barcelonę. Nie odgwizdany karny na lucasie, później karny na Ronaldo, którego Mascherano ściągał za koszulkę. Gol Barcelony ze spalonego, a następnie Real wychodzący z kontrą i odgwizdany spalony, którego nie było. Daj panie spokój bo zero obiektywizmu w Twoim poście. Gdyby dzisiaj grał Bale i Kross to by barcelona toneła w morzu łez.

I dla tego ja nie dyskutuję z kibicami Realu. To bez sensu. Karny na Ronaldo?????!!!!!
Bez komentarza. Grali dziś padake. Ale i tak zremisowali.
Ale medalionu potrzebuje. Masz?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie podejmujesz dyskusji bo jak przystało na kibica barcy Wy zawsze macie rację:) kij z tym, że Barcelona w tym sezonie jest kompletnie bez formy i sedziowie im uratowali z 4 mecze, a i przedostatni im zabrali, czyli bilans 3 do przodu.

"MARCA wskazuje na aż sześć rzutów karnych, których nie podyktował Clos Gómez (cztery dla Realu i dwa dla Barcelony). Największe oburzenie wywołała sytuacja z 2. minuty meczu, kiedy Lucas Vázquez został wycięty w polu karnym przez Javiera Mascherano.

Do tego dochodzi brak rzutu karnego na Cristiano Ronaldo, który ponownie miał sprokurować Mascherano i możliwy spalony Luisa Suáreza przy golu na 1:0. Temat do dyskusji. "

Savron nic do Ciebie nie mam, ale więcej obiektywizmu. Dostalem wczoraj smsa od znajomego, który w miarę regularnie bywa na meczach Barcy, który napisał, że jak nienawidzi Realu tak dzisiaj Klops Gomez zabrał im mecz.

Sędziowie w LaLiga to totalna kpina i tylko system powtórek ich uratuje. We wczorajszym meczu każda akcja Realu grana na Mascherano kończyła się jego interwencją na kartkę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
i teraz to się zacznie plotkarstwo w gazetach.. nie wiem czy oglądaliście Grosika bramkę w lidze - powiem Wam ze dla mnie jeszcze lepsza.. strach się bać tego Typa będzie jak tak dalej będzie się rozwijał... :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Heh ale nawinęliście z tym gestem lewego, pudelek 2.0:D

Ja wczoraj oglądałem Barce i się uśmiałem bardziej niż na porządnym kabarecie. Cały zespół na siłę grał na Messiego aby mógł przynajmniej zrównać się z rekordem Ronaldo. Goście mogli walnąć wczoraj wysoki wynik i na siłę dogrywali do małego, który był zasłonięty.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem jego żona to zwykła kobietka ze wsi, która łyknęła trochę euro i się ogarnęła(wygląd).
 
Do góry