Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Każdy kolejny mecz naszej kadry utwierdza mnie w przekonaniu, że Lewandowski to drewno. Dostaje piłkę i zamiast grać ją do wybiegajacego grosika czy blaszczykowsiego to on musi przygwiazdorzyc, przytrzymać i stracić... Milik za te zmarnowane setki powinien siedzieć na ławie w następnym meczu.

Większość dzienników sportowych na świecie ocenia Lewego jako największe rozczarowanie turnieju.

Teraz taka mała zagwozdka. Nadeszły czasy, że nie musimy już się wstydzić za naszych piłkarzy czy to Euro jest na takim wyjątkowo niskim poziomie grane?
 

lobos

New member
Bez reklam
Z Portugalią Lewy coś ukąsi ;-)
Grosik z Kubą mega wariaty będą wchodzić jak w masło :)
Jedyny straszny mankament naszych to kondycja :-(
Gramy bardzo dobrze połówkę. Później już siadamy i jest nerwówka.
Liczę jednak na to, że zagramy skutecznie, dopisze nam szczęście i historycznie zagramy w 1/2 ;-)

Tymczasem Argentyna przegrywa finał z Chile!
Messi przestrzelił karnego i zapowiedział koniec kariery reprezentacyjnej.
Mecz wyrównany i znowu Albicelestes nie wygrali finału.
Sędzie słaby jak na mecz takiej rangi. Obu czerwieni nie powinno być.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nasi mają dużą szansę z Portugalią, która ma mega słaba obronę.

Messi się obraził bo przejął pałeczkę od Higuaina i jego będą obwiniać za przegraną. Obsadzenie takiego sędziego nieudacznika w finale to zgroza.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dla mnie to potwierdzenie faktu że i on jest cienki jak świst bata i bez kilku graczy nic nie wskóra... Graczy barcelony. Dlatego niechche iść gdzie indziej bo mogłoby sie nie zgrywać z innymi ;) Ibra walczy, Krystma walczy a reszta?? Coś nie tego ten ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Caparzo
Masz całkowitą rację, mam identyczne zdanie co do Messiego, ale bałem się o tym tutaj napisać bo za dużo jest tu kibiców Barcelony. Gość jest fenomenalny technicznie i tutaj nie można nic mu ująć, ale jest przystosowany pod taktykę Barcelony.

Hiszpanie jadą do domu!!!
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jeszcze raz brawo Islandia .:neutral: Tak musi walczyć Polska w meczu z Portugalią .

Podkreślam waleczność Islandii już po raz drugi w tych mistrzostwach .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Zespół niemiecki w sobotę na stadionie w Bordeaux przetestuje zespół włoski . Kibicuje Włochom ;-) , choć doceniam klasę zespołu niemieckiego .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobrze Anglikom, chociaż zawsze ich lubiłem i lubię ich ligę ale za wyjście z UE należało się... :) A Islandia wygrała bo wszyscy z tego Państwa na Trybunach byli :)
A poważnie to czas na zmianę trenera.. ten Gość już na emeryturę powinien się wybrać, a nie kierować reprezentacją. Wpuścił młodziaka na 8 min i co myślał że świat przewrócił do góry nogami.. ale chłopaczek ma potencjał.. w wieku 18 lat zagrać w reprezentacji przy takiej lidze jak oni mają..

Ale powiem Wam szczerze jak na spowiedzi patrząc jak z Islandii piłkarze są kondycyjnie przygotowani to powiem Wam że jakby nasza drużyna miała taka kondyche i byli tacy szybcy to byłoby co najmniej fajnie :) Może Milik oglądał to weźmie się za swoją prędkość w bieganiu..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Co Wy z tym wyjściem z UE. Bardzo dobra decyzja. Zobaczcie nowe plany Merkel i superpaństwo - IV Rzesze chcą kręcić więc i PLExit tuż tuż.

Anglia biła głową w mur wczoraj. Guardiola załamany bo w dwóch meczach posiadanie piłki nie zrobiło roboty:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak masz znajomych w UK to zadzwoń do nich to ci powiedzą jak dobra to jest decyzja dla nich i dla tych Anglików którym teraz zajaśniało co to dla nich oznacza.. ze dwa dni temu zebrali chyba około 3 mln podpisów żeby raz jeszcze referendum przeprowadzić.. jak do tego doliczmy cło do każdego produktu który jest produkowany w UK to dla nas kupujących np elektronikę też miodzio.. zaraz patrzeć inni będą chcieli odejść którzy razem tworzą Królestwo ...
A teraz zobaczysz tak im dobrze z tego powodu że pół roku albo rok będą wychodzić z UE.. i oby tylko tyle..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Starszyzna poszła głosować, a młodzi tradycyjnie olali temat.
Teraz się obudzili, bo dotarło do nich, że nie starsi powinni decydować o ich losach.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Mam znajomych w UK i nic się wg nich nie zmieniło. Polak w UK pracuję ciężko przez co pracodawca woli dać mu więcej kasy nic typowemu angolowi.

Powiem szczerze, że po tym jak powstał u nas kod i bolek z resztą komuchów zaczęli szaleć, odciąłem się od polityki bo szkoda na to nerwów. Angole mieli dość lewactwa, które prowadzi UE ku zagładzie i z niej wyszli większością głosów w demokratycznym referendum. To że teraz zbierają jakieś podpisy to jest analogiczna sytuacja do Polski gdzie PO i Rysiek Rubikoń dostali bólu dupy przez oderwanie od koryta i robią co mogą by do niego wrócić szargając naszym krajem jak zwykłą szmatą.

btw
To jest temat fanatycy futbolu więc zajmujmy się piłką. Radzę zamknąć temat polityki bo to jedynie prowadzi do kłótni. Angole zagrali niezły mecz, ale gała nie chciała wpadać do siatki i przegrali. Większym zaskoczeniem jest odpadnięcie Hiszpanów. Dlaczego Del Bosque nie postawił od początku na Lucasa Vazqueza?
 
Do góry