Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Seizo

Active member
Bez reklam
Owszem nie szanuję chłopa, który gwiazdorzy we wszystkich reklamach, najdebilniejsza jest ta z Tmobile gdzie Robert odkrywa swój talent wokalny.
Myślałem że tylko ja przełączam kanał go widzę występującego w reklamach :p. O tej reklamie to już od dawna huczy w sieci :D:D:D
Nowa reklama T-mobile z Lewandowskim to jakieś nieporozumienie - AntyWeb

To że rzygamy Lewandowskim to zasługa tylko i wyłącznie polskich mediów i półmózgów odpowiedzialnych za marketing. Lewy jest na topie więc biorą go za grube miliony do każdej reklamy choćby ta miałaby być jak najbardziej z dupy. Z drugiej strony nie ma się co chłopu dziwić że korzysta na głupocie spuszczających się nad jego osobą polaczków, bo każdy za taką kasę zrobiłby z siebie durnia w TV. Zapewne liczy się z tym że za niedługo cały hajp na jego osobę minie, więc korzysta póki jest okazja zrobienia dużej kasy, a to jakim kosztem to już zupełnie inna sprawa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Reklama do bani ale każdy to robi i nie ma co się dziwić.. ktoś kiedyś komuś zadał pytanie w stosunku do lidera pewnego zespołu disco polo .. bo ktoś nazwał kogoś baranem.. więc się spytała ta osoba jeśli osoba która zarobiła miliony zł na muzyce jest baranem to kim jest Pan skoro zarobił Pan np. 1/30, 1/50 tego co ten "baran"... to do nikogo nie było personalnie napisane tylko ogólnie .. nie ważne na czym się zarabia jeśli ktoś nie kradnie, nie zabija i robi taki czy inny biznes z muzyki, reklam itp i ma do tego dryk, a na dodatek zarobił na tym odpowiednie pieniądze to ja bym takich tez nie stawiał..
 

Seizo

Active member
Bez reklam
(...) nie ważne na czym się zarabia jeśli ktoś nie kradnie, nie zabija i robi taki czy inny biznes z muzyki, reklam itp i ma do tego dryk, a na dodatek zarobił na tym odpowiednie pieniądze to ja bym takich tez nie stawiał..
Ale powiedzmy sobie szczerze ze Lewandowski tego "dryku" nie ma. Aktor z niego żaden i dobrego głosu też nie ma. Każda osoba z ulicy zagrałaby w tych reklamach tak samo jak i on albo i nawet lepiej. Jest o nim głośno, jest lans na jego osobę więc bez względu na to jakim kiepskim aktorem by nie był i tak zarobi krocie za udostępnienie tylko i wyłącznie swojego wizerunku. Z tego co gdzieś wyczytałem to Kot za serię w Tmobile zgarnął 0.5 mln, a Lewandowski chyba 5mln. Litości :blagam:

Reklamy TMobile i Media Expert są najbardziej wku........
Pakolo dołożyłbym jeszcze, ale palców u rąk zabraknie gdybym tak chciał je wszystkie wymienić :p
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Seizo
Dokładnie o to mi chodzi, że Lewandowski jest beznadziejnym aktorem, a na dodatek ma mega wiejską gadkę/głos.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Collider nazwał temat - Fanatycy.... i faktycznie zaczyna się robić fanatycznie....ja chyba pozostanę przy kibicowaniu
Wolę skupić sie na tym co na boisku, a nie poza nim.
Chłopak wykorzystuje swoje 5 min. i o ile nie robi nic niedozwolonego, to mnie to wali, reklam oglądać nie muszę.

Naście lat temu takie samo święte oburzenie było, jak nasi czołowi aktorzy zaczęli pojawiać się w reklamówkach, a teraz nikt nie zwraca już na to uwagi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, ale czego Wy wymagacie od gościa który lata za szmatą?
Umiejętności aktorskich na poziomie J.Gajosa?
Przecież to jest zwyczajny kopacz, jest dobry w tym co robi i chwała mu za to. Nie zapominajmy jednak, że często to są proste chłopaki.

O ile mnie również irytują reklamy, to cieszę się, że im się udało i mają z tego profity.
Z Małyszem było to samo, chłopak się przynajmniej ustawił i nie klepie biedy.
Z finansowego punktu widzenia, to właśnie kontrakty reklamowe dają najlepsze profity.

Faktycznie, "Fanatycy" pasuję tu jak ulał. Ja również zostaje przy piłce i tylko piłce, tyle.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lewandowski stracił mój szacunek w momencie przejścia do Bayernu. Oglądałem Borussie ciesząc się jak dzieciak, że troje naszych rodaków kopie tam piłę i to w niezłym stylu.

Ja wymagam od niego bramek i mniej trzymania piłki bo aż krew mnie zalewa jak widzę Grosickiego i Błaszczykowsiego biegających na resztkach sił do podań prostopadłych, a Robercik robi obrocik i strata. Lewy sam ma o siebie wysokie mniemanie, stawia się w czołówce piłkarskiej, żąda od Bayernu kupę kasy na nowym kontrakcie więc i ja jako kibic piłki wymagam od niego aby grał jak przystało na napastnika z czołówki.

Ale dobra dobra bo tu idą ataki na Roberta, a na zmarnowane setki Milika wszyscy przymykają oko. Może oni z Robertem się w eliminacjach wystrzelali?

Chciałbym jutro zwycięstwa Polski, ale scenariusz może wyglądać następująco:
Cała obrona będzie skupiona na Ronaldo, który ma swobodę ruchów i będzie grał na prawym/lewym/środku wyciągając naszych środkowych obrońców robiąc miejsce dla Naniego i pewnie Quaresmy.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo
Dokładnie o to mi chodzi, że Lewandowski jest beznadziejnym aktorem, a na dodatek ma mega wiejską gadkę/głos.
I dlatego powinien się skupić na tym co najlepiej potrafi - na kopaniu piłki. Polskim skoczkom w okresie zimowym też się w dupach przewraca i zamiast skakać na przyzwoitym poziomie to zaczynają reklamować coraz to więcej jakiegoś gówna w telewizji, a poziom jaki prezentują z roku na rok jest coraz to gorszy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Coś się u nas pochrzaniło... Siatkarze słabi, skoczkowie słabi, a piłkarze wyszli z grupy na Euro i maja ochotę grać dalej:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Coś się u nas pochrzaniło... Siatkarze słabi, skoczkowie słabi, a piłkarze wyszli z grupy na Euro i maja ochotę grać dalej:D
Bo jak na razie przeciwnicy nie okazali się zbyt mocni :D Gdyby wychodzili z I miejsca w tabeli to już dawno oddychaliby naszym polskim powietrzem :p
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie zmienia to faktu że te mistrzostwa i tak zapiszą się w naszej historii, a za 20 lat i tak nikt nie będzie pewnie wspominał poziomu jaki prezentowali wtedy nasi rywale. Pozostaje cieszyć się z tego co już mamy i życzę im jak najlepiej podczas jutrzejszego meczu.
 

collider

New member
Bez reklam
Collider nazwał temat - Fanatycy.... i faktycznie zaczyna się robić fanatycznie....ja chyba pozostanę przy kibicowaniu
Wolę skupić sie na tym co na boisku, a nie poza nim.
Chłopak wykorzystuje swoje 5 min. i o ile nie robi nic niedozwolonego, to mnie to wali, reklam oglądać nie muszę.

Naście lat temu takie samo święte oburzenie było, jak nasi czołowi aktorzy zaczęli pojawiać się w reklamówkach, a teraz nikt nie zwraca już na to uwagi.

Coz, pilka tak jak polityka budzi skraje emocje.

W innych krajach tez gwiazdy wyskakuja z lodowek a juz w takiej Anglii to prasa ma totalnego fiola na punkcie swoich idoli. Tak wiec nie ma co sie dziwic, ze sa materialy o nich, reklamy i gadzety. Dzis to juz nie tylko sportowcy ale i celebryci.

Lewandowski wykorzystuje swoje 5 minut. Kazdy by tak zrobil. Zarabia kase uczciwie, taka mam nadzieje, wiec o co chodzi?

Co do obecnej jego formy to juz pisalem. Jest nie najwyzsza. Jednak tej klasy zawodnik moze w ciagu jednego meczu zmienic wszystko. Kto wie, moze jutrzejszy dzien bedzie jego popisem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałem ta reklama jest do bani, a to co napisałem to wiesz tak w kontekście do całości sprawy.. że ludzie różnie zarabiają na rożnych rzeczach i jednym to się podoba a innym nie... tylko wiesz tym co się nie podoba np takie disco polo to od najgorszych wyzywają tych co się tym zajmują, a oni często takie pieniądze już zarobili w swoim życiu, że większość z tych osób co tak gada to drugi raz by się urodzili i podobnych pieniędzy by nie widzieli na oczy.

W przypadku lewego jego głównym zawodem jest piłka, a reklamy jak ktoś chce dawać to niech daje .. nawet ja na reklamę się skusiłem i kupiłem Huawei P9 :) - oczywiście żartuje - nie z tego powodu że Lewy go reklamuje kupiłem..


Ale też nie wierzę, że dali mu 5 mln.. ale mniejsza o to.. nawet jakby to ich sprawa..

natomiast to co musi teraz zrobić Lewy to naprawdę postarać się zaistnieć na tych mistrzostwach na 100% - i to nie podlega dyskusji.. może ten cały rozgłos własnie spowodował, ze nie jest w najlepszej formie- to tylko On wie..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kapusta
Szacunek sportowy stracił, tak samo jak Luis Figo.

Lolek
Możliwe, że dostał 5 baniek skoro Wojewódzkiemu play płacił milion za reklamę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry