Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

collider

New member
Bez reklam
Wbrew pozorom, to mamy duzo wieksze szanse na awans niz w przypadku gdybysmy grali z Chorwacja. Polacy lubia spinac sie na duze firmy.
 

3echo

Member
Bez reklam
Też mi się wydaje,że lepiej się nam gra z tymi najwyżej w rankingach niż z teoretycznie równożędnymi czy słabszymi.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A jak grają "trójkolorowi" , prowadzą 2:1 z Irlandią . I to jest ostateczny wynik meczu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Rafal7

Banned
:bober::bober::bober::bober:



IMG_20160626_WA0001.jpg
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

"Będzie się działo" w czwartek 30 czerwca 2016 r. w Marsylii od 21.00 .;-)

pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kapusta oby tak było czego Tobie, sobie i Pazdanowi życzę :) bo pomimo że uważam że CR 7 to geniusz piłki to jak gra z RP to serce jest po stronie Orła ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie miałem na myśli strony tylko Polskę :),a wtedy nastawienie do tego piłkarza jest zupełnie inne.. i będę się cieszył jeśli nie wyjdzie mu ten mecz...
 

jumper.as

New member
Oby Milik w końcu się przełamał bo będzie pośmiewiskiem do końca swej kariery....
 

Attachments

  • ostatnie-zyczenie-niech-milik-strzela_2016-06-26_08-51-43.jpg
    ostatnie-zyczenie-niech-milik-strzela_2016-06-26_08-51-43.jpg
    38,1 KB · Wyś: 47

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie cieszę. Belgowie mocni. Też wolałbym Węgrów :) jak (jeśli) Polska przejdzie Portugalię, to zagra w półfinale ze zwycięzcą meczu Belgia-Walia. Belgia chyba mocniejsza, ale... w eliminacjach to Walia była górą. Jedna wygrana, jeden remis. Ale... NAJPIERW PORTUGALIA. Będą emocje :)

Ps. Dozylismy czasów, gdy można napisać: jeszcze tylko Portugalia, potem Belgia/Walia i finał. I nie brzmi to jak science fiction :) Aczkolwiek ja nas - niestety - z Belgami nie widzę. Co do Portugali to jestem dobrej myśli ;-) czas na Roberta i Arka. Ostatni dzwonek!
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie cieszę. Belgowie mocni. Też wolałbym Węgrów :) jak (jeśli) Polska przejdzie Portugalię, to zagra w półfinale ze zwycięzcą meczu Belgia-Walia. Belgia chyba mocniejsza, ale... w eliminacjach to Walia była górą. Jedna wygrana, jeden remis. Ale... NAJPIERW PORTUGALIA. Będą emocje :)


I tak chyba najlepein trafilismy.
Z drugiej strony tabelo to najlepsi sami sie wykoncza zanim dojda do.finalow
 
Do góry