Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest dobrze dogrywka - więc podobnie będą zmęczeni :) - mecz podobno slaby to tym bardziej cieszy - może Ci Chorwaci już troszkę się wypompowali - oby :)
 

accu

New member
Bez reklam
Jest dobrze dogrywka - więc podobnie będą zmęczeni :) - mecz podobno slaby to tym bardziej cieszy - może Ci Chorwaci już troszkę się wypompowali - oby :)

Witam uprzejmie,

Oj w słupek trafia Peresic . Portugalia strzela gola .(Quaresma -117 minuta)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Myślę, że Portugalia jest dla nas "lepszym" przeciwnikiem. Narazie nic wielkiego nie pokazali... no i najwyższa już pora żeby Pepe dostał w końcu czerwoną kartkę ;)
P.s. Gol stracony w ostatnich minutach dogrywki, do tego 30sekund po tym jak samemu trafiło się z niezłej akcji w słupek, to musi boleć...
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mamy na tym forum dwóch Kolegów którzy od roku piszą o naszych kadrowiczach jak o looserach. Ci sami dwaj Koledzy piszą o Ronaldo, jako o najwspanialszym piłkarzu/człowieku ever. OJ, BĘDZIE SIĘ W CZWARTEK DZIAŁO!!!!!!
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Myślę, że Portugalia jest dla nas "lepszym" przeciwnikiem. Narazie nic wielkiego nie pokazali...

W tym meczu nie pokazali NIC. Kibicowalem im, bo Chorwacja jednak lepsza. Portugalia jak najbardziej w naszym zasięgu.

Co do Milika........ po dwóch meczach go bronilem. Po trzecim milczalem. Po dzisiejszym przyznaję, niech on się nauczy strzelać. Dla mnie to już za dużo.

Co do Lewego, to..... Robert przestań słuchać dziennikarzy i tych kibiców, którzy się nie znaja! Robisz dobrą robotę - nie napinaj się na bramki jak dziś. Każdy pisze "Kiedy Robert strzeli?" i Robert dziś wali na bramę zamiast podać do np. Grosika... Nie słuchaj Robert tych pikników (np. z tego forum). Ważny jest wynik drużyny!!!!
 

collider

New member
Bez reklam
Pamiętam jak w jakimś konkursie była piłka z podpisem Blaszczykowskiego do wygrania i co poniektorzy kpili z niego, a to jest w tym momencie najlepszy polski piłkarz na tych mistrzostwach. Cała drużyna gra dobrze, ale to Kuba ciagnie ten wózek.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam jak w jakimś konkursie była piłka z podpisem Blaszczykowskiego do wygrania i co poniektorzy kpili z niego, a to jest w tym momencie najlepszy polski piłkarz na tych mistrzostwach. Cała drużyna gra dobrze, ale to Kuba ciagnie ten wózek.


Bo dwie bramki strzelil to odrazu majlepszy?
Jak dla mnie to Robert ciagnie cala druzyne a wszyscy na nim psy wieszaja. Caly czas zbiera najwieksze faule na siebie, caly czas zajmuje 2 - 3 obroncow. Blaszczykowski tylko kozysta z tej okazji ale chwala mu za to. Pazdan tez lepszy od blaszczykowskiego.

Kiedy kartki sie niweluja? Od polfinalow? Bo zaraz pazdana nam zbanuja.

Kiko jak Polska bedzie dalej grac tak jak gra, to zbankrutujesz na te pilki hehehe.

Mecz z portugalia Milik ma ostatnia szanse sie wykazac, albo wszyscy beda na nim psy wieszac.

Ps. Juz w bediach pogloski ze blaszczykoski targuje z jakims tam klube kwote powyzej 30 mln euro. Polacy troche sobie zarobia po tych mistrzostwach.
 

Rafal7

Banned
Pamiętam jak w jakimś konkursie była piłka z podpisem Blaszczykowskiego do wygrania i co poniektorzy kpili z niego, a to jest w tym momencie najlepszy polski piłkarz na tych mistrzostwach. Cała drużyna gra dobrze, ale to Kuba ciagnie ten wózek.
Ja go np krytykowałem za to że zamiast grać to reklamuje tv, a cały sezon na ławie w Fiorentinie.
Co do Lewego, to..... Robert przestań słuchać dziennikarzy i tych kibiców, którzy się nie znaja! Robisz dobrą robotę - nie napinaj się na bramki jak dziś. Każdy pisze "Kiedy Robert strzeli?" i Robert dziś wali na bramę zamiast podać do np. Grosika... Nie słuchaj Robert tych pikników (np. z tego forum). Ważny jest wynik drużyny!!!!
No właśnie o to chodzi, ja już się wypowiadałem na ten temat i nie będę tego powtarzał
Jedyne co napisze to to że wczoraj po meczu w każdym studiu sportowym mówili to co my tu we dwóch piszemy, oczywiście było też że nie musi strzelać Lewy bramek, bo i tak tyra na drużynę.

Byłem na 100% pewny że Chorwacja ogra Portugalie, ale mimo wszystko byłem za Portugalią.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Właśnie Kapusta :)

Ewidentnie Lewy chciał zamknąć usta malkontentom co w kilku akcjach zaszkodzilo drużynie. Raz miał Grosika na 100% pozycji i... nie podał. Oddał trudny strzał i lipa. I tak było ze trzy razy. Moim zdaniem, gdyby nie ta medialna i kibicowska presja to by normalnie odegrał. Ale cóż, każdy by chciał, żeby Polacy wygrywali po 3:0, a Robert mial hattricka. Dobrze, że Nawalka wszystkiego pilnuje :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kapusta ja wczoraj takich dyskusji trzy w tv oglądałem - zobacz to : w tym wypadku wypowiada się między innymi aktor, a w dwóch innych dziennikarze sportowi się wypowiadali jak i byli piłkarze itp... powiem Ci że chyba powoli kończy się ludziom cierpliwość.... choć osobiście uważam że teraz to już nie powinno się nic mówić bo w cale nie koniecznie wyjdzie to mu na dobre.... po pierwszych, dwóch, trzech meczach można było mówić i wg mnie i wielu innych trzeba było powiedzieć - teraz musi być spokój.. i On sam w sobie musi odnaleźć spokój i złość piłkarską bo potrafi strzelać - kwestia żeby się odblokował. Choć mnie i tak dużo bardziej drażni Milik i jego kiksy.

#dziejesienaeuro. Bardzo mocne słowa Jana Nowickiego o Robercie Lewandowskim. "Jest Bogiem, a gra do du**" - WP SportoweFakty


Też już można przeczytać że w meczu z Portugalią jesteśmy faworytami :) to dla tych tak żeby ostudzić emocje - zobaczcie 116 min i jak szybko akcja poleciała (strzelec brami nie grał od początku meczu, ale to nie on prowadził akcję) Natomiast Sanches (defakto pomocnik) czy CR 7 w tym czasie gry lecieli z taką prędkością że nasz Milik i wielu innych piłkarzy w 20 min. meczu mieliby problem.. a to była 116 min.

Polsat sport - Chorwacja - Portugalia 0:1. Gol Quaresmy


To co cieszy to fakt że cały mecz był slaby więc miejmy nadzieję że i z nami nie pokażą za dużo :)

A Lewy strzelił Realowi w jednym meczu kilka bramek to i przy Portugalii się otworzy i raz jeszcze pokaże to co potrafi... tego mu życzę...

Co do samego Kuby to jak by porównać go do np Milika jeden ma 30 lat, a drugi 22 i teraz ile miał sytuacji Milik, a ile Kuba, a do tego porównać ich wytrzymałość i prędkość to ja bym dal 30 lat Milikowi ..

Reasumując trzymam kciuki, mam nadzieję że Portugalią zagra słabo a CR 7 nie będzie miał zbytnio sytuacji bramkowych i że lewy się odblokuje i we czwartek wieczorem będziemy świętować ..

Czego sobie i wszystkim życzę, a wierze głęboko że jak wszystko by zagrało to jesteśmy w stanie z nimi wygrać bo raz że Portugalia gra nie równo, dwa są nie zgrani, a trzy to nie jest drużyna pokroju Hiszpanii, Włoch, Francji czy Niemiec..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Jak pisałem wcześniej, slizgać się do finału lub do samej strefy medalowej
To nie wiem co Ty za studia oglądasz i wywiady
Bo ja oglądałem, gdzie byli trenerzy i byli piłkarze.
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Tak jak Kiki mądrze napisał liczy się cała tylko drużyna i dodatkowo trener mamy super skład każdy extra walczy i się e mega stara dla mnie glik i pazdan gladiatorzy fakt Milik miał kilka okazji super które zespół ale panowie nie taka prawda stres nie raz nie wychodzi ogólnie cała drużyna walczy i im wreszcie zależy q to wszystko od wspaniałego trenera który jest spokojny, opanowany, i podchodzi z dystansem do wszystkiego i który ma wglowie wszystko uporządkowane. Mamy szansę z Portugalia
 

collider

New member
Bez reklam
Bo dwie bramki strzelil to odrazu majlepszy?
Jak dla mnie to Robert ciagnie cala druzyne a wszyscy na nim psy wieszaja. Caly czas zbiera najwieksze faule na siebie, caly czas zajmuje 2 - 3 obroncow. Blaszczykowski tylko kozysta z tej okazji ale chwala mu za to. Pazdan tez lepszy od blaszczykowskiego.

Kiedy kartki sie niweluja? Od polfinalow? Bo zaraz pazdana nam zbanuja.

Kiko jak Polska bedzie dalej grac tak jak gra, to zbankrutujesz na te pilki hehehe.

Mecz z portugalia Milik ma ostatnia szanse sie wykazac, albo wszyscy beda na nim psy wieszac.

Ps. Juz w bediach pogloski ze blaszczykoski targuje z jakims tam klube kwote powyzej 30 mln euro. Polacy troche sobie zarobia po tych mistrzostwach.

Gdyby nie te dwie bramki to dziś Robert by siedział w domu w klapkach na tarasie. Blaszczykowski potrafił zrobić to co ten którego jest to obowiazkiem, czyli strzelic bramke, nie potrafil. Na wielu portalach o tematyce pilkarskiej pisza wprost, ze Lewy jest bez formy a wczorajszy jego mecz byl nawet jednym z gorszych w jego wykonaniu. I bez obawy. Gdy zagra dobry mecz i zrobi to co od niego sie oczekuje pierwszy go tu pochwale bo ja na pilke patrze obiektywnie. Nie kieruje sie skrajnymi emocjami bo za dlugo juz tym sie interesuje.

Piszecie wazna jest cala druzyna, oczywiscie jest, ale rowniez jak nie bardzjej wazne sa idnywidualnosci. To dzieki nim mamy piekno futbolu. Bez ludzi jak Messi, Ronaldo czy dawniej Pele, Maradona pilka nie stalaby sie tak popularna. Ludzie potrzebuja idoli. Gdy Lewy walil bramki w Bayernie to ani jeden z fachowcow tu na forum sie nie zajaknal, ze Bayern wygral bo to druzyna tylko piali z zachwytu nad Robertem i jego pilkarskim geniuszem. Wtedy to Robert wygrywal mecz!!!!

Oczywiscie gwiazdy bez dobrze dzialajacych druzyn wiele by nie zdzialaly, chociaz jak znam historie pilki noznej to czesciej jednak ci pilkarscy geniusze wyciagali druzyny z pilkarskich klopotow jakims cudownym zagraniem, golem niz na odwrot. Druzyne mozna porownac do zegarka. Wszystko w nim, caly mechanizm, by ten pokazywal czas musi dzialac perfekcyjnie, ale to na wskazowki patrza ludzie.
 
Ostatnia edycja:

foltys

New member
Jak dla mnie to jest jakieś nieporozumienie, że Milik nie potrafi nawet podać piłki prawą nogą. Tylko i wyłącznie lewa, wczoraj znowu nie trafił w piłkę jak chciał podać prawą. Nawet w B klasie ludzie grają dwoma nogami, a żeby stać się topowym piłkarzem o czym on pewnie marzy to już chyba jest obowiązek. Jaki problem zostać kilka razy po treningu i pokopać słabszą nogą. Przestałem się dziwić, że De Boer sadzał go na ławie. Tak jak o nim cały czas mówiłem, że jest super to teraz mnie rozczarowuje. Mam nadzieję, że ktoś mądry mu podpowie żeby trochę poćwiczył tą prawą nogę bo jego próby zagrania tą nogą są żałosne. A co do całego meczu to pierwsza połowa do zdobycia gola dobra ale jak zwykle Polska mentalność wygrywamy to wszyscy do obrony przez całą drugą połowę z kumplami narzekaliśmy, że się tak bardzo cofnęli do obrony. Teraz meczyk z Portugalią plus jest taki, że Pepe ma na koncie żółtą kartkę to może się trochę ogarnie z kopaniem przeciwników. Do boju Polsko!!!
 

Rafal7

Banned
Szkoda że ta lepsza nie trafił do bramki w 45 sekundzie meczu, ładne otwarcie byśmy mieli, to już i tak historia, nie mamy co do tego wracać, każdy następny mecz naszej kadry to kolejny sprawdzian i sukces.
 

foltys

New member
Z tym się zgadzam. Im dalej zajdą tym lepiej i już osiągnęli sukces ja tylko marzyłem żeby tak daleko zaszli a nie jest powiedziane że nie zajdą dalej bo nie widzę dużych różnic pomiędzy Portugalia, a Polską.Nawet z Belgią czy Walią nie jesteśmy bez szans. Oby tylko w następnych meczach nie odwalili takiej drugiej połowy jak wczoraj. Chyba że i tak wygrają to dla mnie mogą grać nawet jak Grecja z ME w Portugalii. Chyba już czas obstawić na mistrza :p.
 
Do góry