Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

Rafal7

Banned
lolek
Mam znajomych w UK i nic się wg nich nie zmieniło. Polak w UK pracuję ciężko przez co pracodawca woli dać mu więcej kasy nic typowemu angolowi.

Powiem szczerze, że po tym jak powstał u nas kod i bolek z resztą komuchów zaczęli szaleć, odciąłem się od polityki bo szkoda na to nerwów. Angole mieli dość lewactwa, które prowadzi UE ku zagładzie i z niej wyszli większością głosów w demokratycznym referendum. To że teraz zbierają jakieś podpisy to jest analogiczna sytuacja do Polski gdzie PO i Rysiek Rubikoń dostali bólu dupy przez oderwanie od koryta i robią co mogą by do niego wrócić szargając naszym krajem jak zwykłą szmatą.
Tak jak rzadko się z Tobą zgadzam tak teraz mogę się podpisać pod tym

Dodam tylko że PO są jak świnie, bo jak świnie odciągasz od koryta to kwiczy
Druga sprawa to to że widać jakby kraj wyprzedali gdyby dalej rządzili
Na skargę lecą do , Włocha, Niemiec, Brukseli a nawet do USA
Mam nadzieję że ten rząd wszystko tak sobie poustawia pod siebie, że weźmie się za tą bandę złodziei.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kapusta
Na szczęście w Polsce nie udało się całkowicie otumanić ludzi i jest jeszcze dla naszego kraju nadzieja. Co do bandy złodzei o której piszesz to myślę, że Jarek krasnalek weźmie się za nich jak tylko wywali z trybunału Rzeplińskiego. Od Stycznia zacznie się polowanie na czerwonych. Nie mogę za nic w świecie zrozumieć jak PO, Petru i jakiś Alimenciarz, który gdzieś tam na lewo dostał stołek w PZU mogą jeździć za granicę i donosić na własny kraj, domagać się dla niego sankcji. Za coś takiego tylko stryczek!

Ok już koniec politykowania bo bany polecą.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak tam.dokladnie sytuacja gospodarcza angli wyglada ale brexit moze tez ma sens

Jak polacy adoptowali tysiace albo miliony ukraincow to ok. Ale jak w gre wchodza "uchodzcy" to mamy placic kary, bo na niemiecki i angielski socjal ida.

Anglicy chcieli zniesc socjal, sami decydowac na co.ida ich podatki a Unia (czyt. NIEMCY co?).

Gdzie ta wolnosc i niezaleznosc w uni?

Sprawiedliwa unia.... jak to babka mowila. SADY SADAMI ALE SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC PO NASZEJ STRONIE - Po niemca stronie.

Zobaczymy jak my bedziemy plakac, poczekajcie do 2020r. Bedziem plakac i placic.

A co do cla i wiz to nie tak hop. Z uni maga wyjsc ale z shengen przeciez nie musza.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest temat fanatycy futbolu więc zajmujmy się piłką. Radzę zamknąć temat polityki bo to jedynie prowadzi do kłótni.

Otóż to, a dalej piszesz, co z natury będzie prowokować innych do kontrargumentów ;)
Zostawmy faktycznie politykę w spokoju, niech to forum będzie wolne od tego chlewu.
Dla mnie jedni są warci drugich.
 

Rafal7

Banned
Nie no najlepiej udawać że jest lux i nic złego się nie działo
A te śmieszne i debilne manifestacje są słuszne bo teraźniejszy rząd jest do wyjeba.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo2
Zapomniałeś, że w sprawie tych dzikich do solidarności wezwał nas prezydent Francji, gdzie była ich solidarność gdy poprzednik Angeli nas najechał. Uchodźca to osoba, która szuka schronienia w pierwszym kraju wolnym od wojny. Mają tam bogate kraje zatoki, Oman, Arabia. Ci co tu przypływają to w 99% nieroby po socjal do Angeli.


Caparzo
Ja tam Leosia nie chcę obrażać bo piłkarzem jest świetnym, ale brakuje mu trochę jaj. Inni dobrzy piłkarze też dostają po dupach ze swoimi reprezentacjami i się nie obrażają. Poza tym Messi musi zacząć trochę więcej pomagać zespołowi bo jego średnia liczba km w meczu to 6.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja powiem tak mnie i mojego brata uczono żeby nie liczyć na nikogo w tym i na Rząd i dlatego chyba mam zdanie pewnie deko inne niż niektórzy tutaj bo czy za PO czy teraz za PiS żyje mi się przywozicie bo nigdy nie liczyłem że ktoś coś mi da.. rożnie w życiu miałem odpukać od iluś dobrych lat jest mi dobrze.. i aby zdrowie było.. a na pewno nie liczę, że przyjdzie taki Rząd i nagle z RP zrobi się UK dla "normalnych ludzi".. to jest niemożliwe bo nasz kraj jest za biedny - jak to specjaliści mówią za jakieś kilkanaście/kilkadziesiąt lat// powinno być lepiej ale to też od wielu czynników zależy..

Trzeba liczyć na siebie , podnosić kwalifikacje swoje i mieć troszkę szczęścia bo to tak jak np w Euro - można trafić do grupy śmierci i pomimo że jest się dobrym - drużyna odpada, a można być średniakiem i trafić do prostszej grupy i zajść dalej niż ta znacznie lepsza drużyna. Tylko w życiu niestety bardziej to boli jak się nie uda.. ale trzeba wierzyć, że przyjdzie taki czas dla każdego że będzie mu lepiej niż jest mu dzisiaj, czego oczywiście wszystkim życzę..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Święte słowa Lolek.

Robert Lewandowski najczęściej faulowanym piłkarzem Euro (16 razy).
No tak, skoro baran trzyma piłkę, a nie podaje wybiegającym kolegom. Z każdym meczem na Lewego nakłada się coraz większe ciśnienie, że nie strzela i ten chłop w końcu się załamie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciśnienie będzie coraz większe... takie życie.. ale ktoś taki jak On powinien umieć sobie z tym radzić.. ale każdy z nas wie że to nie jest proste..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Naszym wszystko sprzyja na tym Euro. Drabinka łatwa, większość zespołów na euro bez formy lub spisujących się poniżej oczekiwań, Portugalia wyrzuciła z turnieju mojego faworyta Chorwację. W czwartek nasi muszą wygrać, niech Ronaldo i Pepe jadą na wakacje bo 15 Lipca Real zaczyna Pretemporade, a miesiąc później mecz o superpuchar Europy.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Święte słowa Lolek.

Robert Lewandowski najczęściej faulowanym piłkarzem Euro (16 razy).
No tak, skoro baran trzyma piłkę, a nie podaje wybiegającym kolegom. Z każdym meczem na Lewego nakłada się coraz większe ciśnienie, że nie strzela i ten chłop w końcu się załamie.

Ten "baran" powinien otrzymać podanie a nie zajmować się rozgrywaniem gratulacje za wyrozumiałość i szacunek dla rodaka.Pzdr
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
ikar
rozumiem, że lewy jest na boisku tylko po to by otrzymywać ostatnie podanie wykańczające akcję tak? gratulacje za podejście do tematu
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Przypomnę ze dzieki temu baranowi jesteśmy na euro bo gdyby nie on to nie było by nas tu a co do jego efektywności to niestety a raczej stety jeszcze gramy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Owszem nie szanuję chłopa, który gwiazdorzy we wszystkich reklamach, najdebilniejsza jest ta z Tmobile gdzie Robert odkrywa swój talent wokalny.

Lepiej niech zacznie grać na boisku. Zmarnowane setki, trzyma piłkę wtedy kiedy jest szansa wyprowadzić kolegów dobrym podaniem. Jak na gościa, który inkasuje miliony i chce stawiać się w czołówce najlepszych piłkarzy trochę słabo mu to idzie na tym euro.

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, tak jak zrobił to Pazdan, którego wszyscy krytykowali.

Proponuję pogooglować dzienniki sportowe - krajowe i zagraniczne. Wszystkie jak jeden mąż piszą, że Lewandowski jest największym rozczarowaniem trwającego Euro. Tylko błagam nie piszcie, że wyciąga dwóch obrońców bo Bale w Walii przeważnie sam biega z trzema obrońcami i nie ma w kadrze takiego potencjału jak Robert u nas.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Racoon
okej;) Rano przechodząc obok portierni słyszałem dowcip ochroniarzy, że Robert strzela tylko za Euro:D
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jako strzelec rozczarowuje. Jako piłkarz już niekoniecznie. Nazywanie go baranem? Nie widzę uzasadnienia. Przypominam też, że na Euro jesteśmy w dużej mierze dzięki niemu.

Co do reklam... pokaż mi piłkarza, który tego nie robi. Tak samo w innych dyscyplinach sportowych. Ciekaw jestem co byś powiedział, jakby Tobie ktoś zaproponował milion za chwilę pracy na planie. Dla mnie baran to bardziej ktoś, kto by odmówił.

A że reklama jest debilna (ta konkretna) to inna sprawa :)
 
Do góry