Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

3echo

Member
Bez reklam
Dyscyplina taktyczna Naszej drużyny to mistrzostwo,chociaż drugą połowe przespali,to zasłużyli na dalszą grę.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miał szczęście chłop przy strzale.
Dogrywka, szkoda że nie ma Kapustki, teraz by się przydał na podmeczonych Szwajcarów
Zobaczymy czy będą zmiany.

Tak jak napisałeś kapustka byłby teraz idealny..

Karne wykonane perfekcyjnie.Brawo piłkarze i brawo Nawałka.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ja widziałem dwa perfekcyjnie wykonane karne - Kuby i Krychy... Milika karny uważasz za perfekcyjny - -szczęścia mieliśmy co nie miara..


Kur wa jedziemy dalej!!!!!!!!

Jedziemy jedziemy tylko teraz weź mi napisz czy ten autobus to wytraczy żeby zagrać z Portugalia lub z Chorwatami jak oni są zmęczeni jak psy po wyścigu... a z nimi trzeba pograć cale 90 min na mocy.. szkoda ze do dogrywki doszło ale już kupa szczęścia było przy poprzeczce i tym strzale co Lukasz wyciągnął genialnie - mistrzostwo świata ..

W dogrywce już było widać że niestety to co zawsze pisałem z kondycja jesteśmy znacząco słabsi nawet od poziomu średniego ...
I mecz najlepszy jaki rozegrała RP (choć kilka błędów popełnili) ale tak jak pisałem szczęścia trzeba mieć żeby wszystko się ułożyło..

Ale ważne jest to że szwajcarów w kosmos wysłaliśmy i cala Polska się cieszy a około 600-700 tys Frankowiczów myślę że podwójnie się cieszą, a szczególnie Ci którzy brali kredyty bo naprawdę musieli brać, a takich znam wielu.. Do domu szwajcary i jeść czekoladę !!!!!! Tyle Wam zostało..

KUBA JESTEŚ THE BEST !!!! A Milik niech Ci sznurowadła dzisiaj rozwiązuje po meczu i niech się uczy jak sie strzela bramki i komu i jak się wykonuje rzuty karne ...
 

collider

New member
Bez reklam
No i mamy ćwierćfinał. Trzeba jednak przyznać, że od drugiej połowy Szwajcaria była deko lepsza drużyna. Być może te dwa dni więcej odpoczynauka dały o sobie znać. Najważniejsze, że wytrzymali. Walczyli do końca. Jeździli tylkami po murawie. Chwała zwyciezcom.
 

3echo

Member
Bez reklam
Złotówka lepsza od Franka.
Szkoda,że ratę płacę za 3 dni,bo wtedy Franek ochłonie ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Sie postarali chlopaki. Trzeba przyznac ze Nawalce udalo sie dobrac i wyszkolic dobra druzyne.

Z laptopami ganiali strategie pokazywali itp.

Szkoda ze fabianskiemu nie udalo sie obronic zadnej bramki. Nalezalo mu sie to.

POLSKA gratulacje.
 

SternQuest

New member
Brawo Polacy. Zapewnili niesamowite emocje. Czekałem na taki mecz i awans do ćwierćfinałów 30 lat. MŚ w 1986 w Meksyku oglądałem jako dzieciak. Po tylu latach gramy w ME i mimo wszystko mamy szansę na historyczny sukces - zostać Mistrzem Europy :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałem te dwa były dla mnie najładniejsze i najpewniejsze..

Tak czy inaczej jak się ogląda tv tvn 24 na wszystkich ustach jest Kuba, dwóch Łukaszów, Grosik..a dzisiaj w stosunku do Milika już nawet Ci najwierniejsi mówili że już mają dosyć tego co Milik reprezentuje .. i tak długo byli twardzi..
A pomyśleć że Kuba to tak dziką kartę dostał na te mistrzostwa :)

szkoda mi Lewego bo za ten faul powinna być czerwona jak nic .. strzela nie strzela , miejmy nadzieję że teraz już się przełamie ale takich zawodników jak on trzeba szanować i ochraniać przed takimi brutalnymi wejściami ..

Ps 3echo ale dzisiaj choć ten jeden raz złotówka jest lepsza od CHF :) i to się liczy :)
 

Rafal7

Banned
To że sędzia z Anglii i tam się gra ostrzej to jedno, a to jak tamten ściął Lewego to czerwona, myślę że ten sędzia dostanie reprymende od UEF-y.
Mamy zespół któremu na czymś zależy
Żebyś mieli jakiegoś lepszego rozgrywającego , bo wydaje mi się że tylko tego nam potrzeba w tym zespole.
A na sama dogrywkę zdecydowanie przydał bym nam się Kapustka na podmeczonych Szwajcarów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale my ze Szwajcarami to mamy pecha na sędziego , w 2008 roku też sędzia był za frankami ... mi też szkoda kapustki, a tym bardziej że jest szybki i zwinny.. żeby ten Robert się odblokował , bo na Milika to nie liczę.. chyba że będzie jakiś cud... chociaż z Chorwatami będzie ciężko jak diabli .. i jak dla mnie są poza zasięgiem.. chyba że będą mieli gorszy dzień.. dobrze by było jakby mieli dogrywkę to tez byliby zmęczeni bardziej.. chociaż pod względem kondycyjnym i tak nas bija co widać było choćby przy Frankach jak nam daleko jest z kondycją .. A znowu jak Portugalia byłaby na fali a z nią CR 7 to tez łatwo nie będzie..na pewno trudniej niż z Frankami ..
 

Rafal7

Banned
O 21 mecz, mam nadzieję że Portugalia przejdzie dalej.
Nasza grupowa Irlandia przegrywa z Walią 1-0 po samobuju, minuta do końca.
 
Do góry