Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj w radio słyszałem że Nawałka daje nowy skład na jutro -- 11 najbardziej zadłużonych Frankowiczów , którzy są tak zdesperowani i tak źli na Szwajcarię, że nie ma szans żeby ta drużyna choć troszkę z nimi pograła.. bo będą tylko piłki wyciągać ze swojej siatki..
 

lobos

New member
Bez reklam
Tacy "gracze" (czyt. Frankowicze) są nie raz lepsi niż ci trenowani, bo złość i gniew potrafi wydobyć w człowieku pokłady niesamowitej energii ;-)
P.s. bez ironii i złych interpretacji.
Wyjście GB z Unii to fakt, który Frankowiczom nie sprzyja, ale też nie ma się co strzelać.
Pożyjemy, zobaczymy...
Jutro wygrywamy zadłużenie 2:0 i gramy w 1/4 :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak tam nastroje przed meczem? Ja właśnie się pakuje bo jestem nad Zalewem Zegrzyńskim i wracam na mecz :) Polsko do boju !!!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja już kiedyś pisałem żeby dać pograć troszkę Kubie tak jak i Piszczkowi, który jeszcze na 100% nie doszedł do tego co kiedyś reprezentował - przecież to o nim wszyscy pisali" żelazne płuca", a Kuba naprawdę miło popatrzeć spokój, opanowanie.. jak już zobaczyłem tę żenadę Milika przy dośrodkowaniu to już myślałem że znowu kiksa zrobi, na szczęście przepuścił i Kuba zrobił to czego napastnik nie potrafi zrobić pomimo chyba już około 10 sytuacji jakie miał ... bo ta jedna bramka na tyle sytuacji i strzelona takiemu zespołowi to...
Na szczęście cały zespół gra dobrze - jak dla mnie najlepszy ich mecz szkoda że Milik znowu się popisał .. bo byśmy mieli mecz prawie opanowany a tak trzeba grać i do tego uważać.. Pazdan jesteś świetny Gościu i raz jeszcze hyle czoła i zwracam raz jeszcze honor przed tym co napisałem kiedyś - o ile kiedyś przeczytasz to :)
Szkoda że nie ma Kapustki bo ja bym już wolał zdjąć Milika i dać za niego Kapustkę :) może jakby wyczuł swoją szansę to i by pokazał na co go stać .. szkoda że go nie ma.. Grosicki jak zwykle świetny pomimo że czasem robi dziwne rzeczy jak z tą przewrotka gdzie nawet nie spojrzał gdzie bramka jest, ale ja go bardzo lubię jego gorącą głowę :)

Do boju Panowie..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
A, niech mi...... Jakim cudem????!
Skończyło się szczęście Nawałki?Jak tak można? Oddać grę przeciwniku i liczyć na 1-0 ????! Serio?
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Miał szczęście chłop przy strzale.
Dogrywka, szkoda że nie ma Kapustki, teraz by się przydał na podmeczonych Szwajcarów
Zobaczymy czy będą zmiany.
 

3echo

Member
Bez reklam
Ile było takich sytuacji gdzie zawodnik rozgrywał mecz życia w starciu z Polakami.Oby nie na tym turnieju.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry