F1 2010

nimm2

New member
a mi sie wydaje, a nawet jestem pewny ze kiere porsche podpieta pod ps3 juz widzialem... ale nie wiem jaki to byl konkretnie model... jakby nie bylo... jeszcze tydzien i sami sie przekonamy jak bedzie F1 wygladac... jak dla mnie czepianie sie o odblask slonca w oponach to juz przesada... zreszta... wychowany bylem na grand prix circuit i grafika w przypadku F1 2010 nie stanowi dla mnie najwazniejszego kryterium... bardziej zalezy mi na wysokiej grywalnosci...

co do kierownicy jest bardzo podobna - Porsche 911 Carrera Wheel - i jest wlasnie do PS3

Peek - a jednak Porsche 911 Carrera S Wheel tez jest pod PS3 i z tego co widze to chyba wszystkie Porsche wspolpracuja z PS3
http://www.fanatec.de/html/index.php?id=250&lang=
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
@nimm2

Mysle, że nie ma co tu tworzyć takich ideologii gość ma wersje na X360 co widać na wsyzstkich filmikach oprócz tego z suzuki.

@ A...

Porównania nie wypadają na korzyść PS3, jednak nie wiadomo jak jest w wyścigu bo w boksach to takie troche głupie, bo nic nie ujawnia, tylko to, że na PC są dalej filtry z GRIDa.
 

A...

Member
Dokładnie Peek, dobrze byłoby zobaczyć wyścig w ruchu. Ale jak czytam recenzje zagranicznych serwisów, to oceny nie schodzą poniżej 8/10, więc grę i tak warto kupić. W tej tematyce nic lepszego na konsolach nie będzie.
Abstrahując od grafiki. Zauważcie na tym filmiku z Suzuki, facet fajnie pokonuje kolejne zakręty, jedzie szybko. Z kolei w deszczu na wetach było już bardzo trudno opanować samochód. Widać realistyczne podejście, fajnie.
 

leonidas18

New member
Moim zdaniem jazda podczas słonecznej pogody jest zbyt łatwa tylko lewo, prawo, lewo, prawo i żadnych kontr oraz walki z przyczepnością (chyba jest to spowodowane niskim poziomem trudność).
Deszcz zupełnie zmienia charakter jazdy i wtedy widać, że gra jest dosyć trudna a te wiadra wody wylewane na ekran miodzio.
 

leonidas18

New member
Masta_J, z filmów zamieszczonych w necie kręconych pewnie na najłatwiejszych poziomach trudności z włączonymi asystami jazdy. Będzie pełna wersja to wtedy na 100% się przekonam ale i tak must have dla mnie. Powoli ochota na kupno GT 5 spada.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Panowie nie grzejcie się tak, pamiętajcie jak było z Mafią.

http://www.youtube.com/watch?v=SlJrElkv6gY

Bo póki co na jedynym pewnym filmiku z PS3 widać

1)Opóźnione i szarpiące odbicia elementów toru od karoserii - na Xboxie jest płynnie
2) Brak kropelek deszczu z przodu karoserii
3) Brak lub bardzo ubogi odblask słońca na oponach
4) Zdecydowanie mniej kałuż na torze podczas deszczu.

Na razie można to tłumaczyć wczesnym kodem, ale po Mafii nie sądzę, żeby wersje na 360 i PS3 były takie same.
 
Ostatnia edycja:
S

spy

Guest
Ten lag na kierownicy to tak normalnie? Czy to tak tylko wyglada?
Kolesiowi dobrze idzie ale moze juz sie przyzwyczail?
 

dredsons

New member
Bez reklam
Mnie bardziej od odbić słońca na oponach itp. interesuje dżwięk, w realu przejeżdżające bolidy wywołują u mnie mrowienie na całym ciele, jedna z najważniejszych rzeczy w cyrku zwanym F1, mam nadzieję, że gra odda chociaż trochę tego klimatu.:D
 

leonidas18

New member
Mam PS3 więc wersja na ikspudło mnie nie interesuje nawet jeśli jest lepsza graficznie. Grafika to nie wszytko liczy się przede wszytkim wiernośc oddania całego rozmachu F1 i po informacjach oraz wstępnych filmikach widać, że w tej kwesti twórcy się postarali.
 

k0val

New member
grafika jest gorsza niż na xboxie ale nie wiele ale tylko dlatego że wydawcy i programiści lenie bo wersje z xoboxa chcąc zaoszczędzić czas przetransferowali bez zmian na ps3 ,a odwrotna opcja nie wchodziła w grę bo jeśli z ps3 na xboxa 360 to by xobox nie pociagnął bo za słaby i nie ta architektura a tak można odpalać na ps3 na jednym procku

lepiej już zaczekać na GT5 niż męczyć się przed syfem
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Myślę, że ten filmik zakończy spory.

YouTube - Chandhok on a charge - F1 2010 PS3

Jak dla mnie wygląda identycznie jak wersja X360, nawet są "odblaski Peek'a" na oponach ;)
Na prostej start/meta fajnie widać grę cieni. Grafika zupełnie mnie już nie martwi.

Ale zastanawiam się nad czymś innym. Jak będzie wyglądać lokalizacja gry? W wersji, którą pokazano na XBox Fun Day było trochę dziwnie brzmiących określeń, dla fana F1 nie do przyjęcia. Tłumaczono się wczesną wersją lokalizacji i ma to być poprawione. Mam nadzieję. A wy którą wersję planujecie kupić PL/ANG?
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja też kupiłem PL, co do filmiku to niby wszystko gra, ale jednak filmiki TeamVVV np z Suzukibardziej do mnie przemawiają.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Niedoszli MŚ F1(liga ps3):D i nie tylko ,dajcie już spokój z biadoleniem na temat grafiki w tej grze , już niedługo może za 4 dni premiera ,przekonacie się na własnej skórze i wtedy będą wnioski ,komentarze.Filmiki z YouTube nie dadzą 100% odpowiedzi, wszystko okarze się w praniu
 
Do góry