Cyfra+HD

machu

New member
Wiem że kanał kosztuje 6zł bo go kupiłem! Ja się tylko pytam czy problem z odbiorem jest tylko u mnie czy też może NGC HD przestał nadawac. Tylko tyle.
 

Lech

New member
Bez reklam
machu napisał:
Wiem że kanał kosztuje 6zł bo go kupiłem! Ja się tylko pytam czy problem z odbiorem jest tylko u mnie czy też może NGC HD przestał nadawac. Tylko tyle.

Kupiłeś C+HD, a dokupić musisz NGHD - wiem co mówię bo też tak miałem. Dokupujesz oczywiście dzwoniąc pod numer 0801 801 801 i po pól godzinie masz na powrót NGHD.:D
 

DanielS

New member
lucius napisał:
Opcje dodatkowe możecie dołączać także za pośrednictweim "ICA"...:)
Tam jest formularz wysyłany pocztą elektroniczną.

Ja tak zrobiłem właśnie. Potem zrobiłem update uprawnień, ustawiłem tuner na TVP1 i po 15 minutach NGHD śmigał aż miło.
 

effe

New member
TolBoy napisał:
Proponuje zwiększyć czasze na np:85cm lub więcej i kupić satfindera do precyzyjnego ustawienia anteny ok 30zł
Mam zamiar to właśnie zrobić. Jaki byście mi zestaw zaproponowali? Najlepiej coś z allegro. Cena nie gra roli, po prostu chcę oglądać wkońcu spokojnie programy typu HBO, a zwłaszcza HBO Comedy, którego już dawno nie miałem (poziom sygnału na 4). Antena raczej dobrze ustawiona, nie które kanały giną mi tylko jak jest brzydka pogoda, deszcz itp. Chcę kupić czaszę i konwenter. Konwenter najlepiej taki aby można było podłączyć jeszcze jeden tuner i oglądać z dwuch satelitów: Astra i HB. Podobno konwentery typu "Monoblock" nie działają z tunerem Philipsa od cyfry, to prawda?
 

małgosia

New member
Ja też nie mam dzisiaj ani C+Film HD ani NG HD.
Jeśli w niedzielę nie będzie dostępny C+Sport HD to chyba rozłożę namiot pod siedzibą Cyfry :twisted:

edit : już naprawili :)
 
Ostatnia edycja:

kaz.d

New member
Napisy na Canal+.

Witam i mam pytanie do użytkowników Humaxa.
Od wczoraj mam aktywną opcję HD i zauważyłem problem z napisami na Canal+ HD.
Dżwięk Dolby Digital aktywny jest tylko w wersji oryginalnej i trzeba włączyć napisy. Na Canal+ Film napisy działają a na Canal+ Film HD nie!
Nie wiem czy problem tkwi w moim tunerze(mam najnowszy soft) czy Cyfra tak nadaje?
Pozdrawiam.
 

stereoman

New member
Pierwszy pościk, co Kaz?:D
Nie chciało się przeszukać wątku?
Cyfra juz tak ma, możesz wejść do teletekstu i na stronie chyba 778 są napisy. Ale i tak kiepsko działają:p

pzdr
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z trzytygodniowych wakacji, włączam Cyfrę Sport HD i co widzę? NARESZCZIE!:D Panowie poszli po rozum do głowy! Widzę powtórkę jakiegoś meczu OE i jakość prawie miodzio! Chyba tylko - jak już koledzy zauważyli - było trochę mało światła na stadionie ponieważ kolory jakieś takie trochę za zielone, ale ostrość, szczegóły - jak w Pre***e HD. Włączam info i co widzę? 1080i zamiast 720p - czyli jednak tu był problem (konwersja sygnału itp.)
Idziemy w dobrym kierunku;)
 

jacekkub

New member
Witam
czy nie jesteście zdegustowani zawartościa programowa kanału NG HD, właściwie od początku emisji w kółko powtarzane sa te same programy, szczerze mówiąc spodziewałem się zdecydowanie lepszej oferty programowej ( do jakości nie mam uwag ). Ciekawy jestem waszych opinii.
 

valdi57

New member
jacekkub napisał:
Witam
czy nie jesteście zdegustowani zawartościa programowa kanału NG HD, właściwie od początku emisji w kółko powtarzane sa te same programy, szczerze mówiąc spodziewałem się zdecydowanie lepszej oferty programowej ( do jakości nie mam uwag ). Ciekawy jestem waszych opinii.


Zgadzam się z Tobą właśnie zrezygnowałem z tego programu z tych właśnie powodów
 

dnc

Moderator
VIP
Kanał NGCHD jest, tak myślę, kanałem na zasadzie ile zdobędziemy klientów tyle zdobędziemy, a jak nie to nie. Tylko, że to jest norma. Jeśli ktoś ma Discovery HDT to wie, że tam też powtarzają programy na okrągło.
Jeszcze w lipcu mi się ten kanał podobał, poniważ nie widziałem wielu programów. Po 2 miesiącach zobaczyłem już wszystko i już go nie włączam. Szkoda bo jakość obrazu i dźwięku jest rewelacyjna. No, ale cóż. Może coś się na jesień zmieni, a może nie...:???: ... mam nadzieję, że jednak tak.
 

Marwicjusz

New member
C+Film

To ja ponarzekam jeszcze na oferte filmową w HD.
Myślałem że jak zaczną za opcje HD brać kase to oferta sie rozszerzy.
Niestety nadal w HD premier jak na lekarstwo. Nawet nie wiem czy we wrzesniu 3 nowe pozycje w HD dodali.
A tak liczyłem na Epoke Lodowcową w HD :(.
Mogli by przynajmniej sobotnie i niedzielne premiery nadawać w HD.
A tłumaczenie że brak materiałów w wysokiej rozdzielczosci jest poprostu smieszne, wystarczy spojrzeć na program Premiere HD.
 

jacekkub

New member
W pełni zgadzam się z poprzednim postem. Do 14.09 nie zauważyłem w programie Cyfra Film HD ani jednej premiery ( do znudzenia powtarzane są takie pozycje jak Delikatna, Pan życia i śmierci, 16 przecznic czy też Serce nie sługa ). Nie wiem jak długo będziemy żyć nadzieją, że działania konkurencji coś zmienią ( TVN i Polsat ). Gdyby nie Cyfra Sport HD to praktycznie w wysokiej rozdzielczości nie byłoby co oglądać, a śmiem twierdzić że tylko ten kanał spełnił nasze oczekiwania ( choć przydałaby się również liga hiszpańska w HD )
 
Do góry