Call of Duty: Modern Warfare 2

Redundantor

New member
Czy ktoś wczoraj zagrał w multi? Do dupy są remonty serwerów dzień po premierze.

PS.
Kolego Carbon - daj na luz bo od jakiegoś czasu prowokujesz bezsensowne pyskówki m.in. w tym temacie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
Kolego Carbon - daj na luz bo od jakiegoś czasu prowokujesz bezsensowne pyskówki m.in. w tym temacie.
Jak dla Ciebie jest coś bezsensowne/ew. inne niż jest w rzeczywistości to nie czytaj. Po kłopocie. Mnie natomiast interesuje bardziej sprzedaż i co ona oznacza, opis wrażeń z gry po pierwszym kontakcie co wcześniej uczyniłem, nawiązanie do długości rozgrywki, itp. rzeczy znacznie bardziej niż pytania w stylu "Czy ktoś wczoraj zagrał w multi?", ale jakoś tego innym nie wypominam.

Pozdrawiam
 

Redundantor

New member
Ok, to napiszę Ci jeszcze raz bo być może nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

Nie będę uszczypliwy i chamski.

Gdyby te posty były rzeczywiście tylko o sprzedaży (to mnie tez interesuje) to nic bym nie napisał. Od jakiegoś czasu widzę, że prowadzicie sobie bezsensowną wojenkę na epitety itp. Jakiś czas temu wojenka przygasła, a ciągle to samo. Szukasz w necie jakiś doniesień np. dot. sprzedaży, ale w każdym poście w którym o tym piszesz robisz wycieczkę do posta Bambolo, coby wytknąć mu braki tego i tamtego. To powoduje, że ten do kogo piszesz nie jest bierny i chce się pyskówką zrewanżować.

Napisałem do Ciebie, bo znowu wywołujesz pyskówkę. Gdyby wywołął ja ktoś inny (nie będę podawał nicków) napisał bym do niego.

Napisz mi tylko jedno. Gdzie w Twoim poście jest nawiązanie do opisuwrażeń z gry po pierwszym kontakcie, długości rozgrywki, itp. W tych fragmentach?:

"Bambolo, nie trać czasu na swoje "analizy" bo albo piszesz o rzeczach o których wszyscy wiedzą, albo mają one niewiele wspólnego z rzeczywistością i bardzo szybko są boleśnie dla Ciebie przez czas weryfikowane."
"Jak posiądziesz więcej wiedzy będziemy mogli podyskutować.."


Rzeczywiście merytoryką aż kipi i na 100% zachęci Bambolo do merytorycznej dyskusji na temat MW2.
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
A nie lepiej po prostu grać w MW2?? Jeśli sprzedano tyle lub więcej kopii gry to się cieszymy (lub nie jak kto woli). Jeśli ktoś przeszedł grę w 1 h ;) to gratulacje dla geniusza manualnego. Po co przerzucać sie argumentami niewiele wnoszącymi do dyskusji?
 

tomek_fcb

New member
No i już bez problemu :) Przed chwilą zakupiona wersja w Real-u za 159 :D
Miałbym już we wtorek ale akcję z Tesco opisywałem wcześniej. W drugim Realu było 12szt. po 189 i się rozeszły w 1h. Dziwne bo jak pytałem to nikt nic nie wiedział kiedy będą mieć. Dziś rano po 8 udałem się do innego marketu na R, dokładnie wypytałem gościa z Info, a ten powiedział, że dziś będą mieć 6sztuk bo w zamówieniu jest, podał numer tele i opuściłem lokal z pewnością, że jeszcze tu dziś wrócę :). Kilka minut po 10 wykonałem telefon do w.w sklepu i dostałem radosne wieści, że gra jest tylko czeka na wyłożenie na półki hehe. Od razu wsiadłem w samochód i popędziłem po swój egzemplarz. Na miejscu jak się okazało był już jeden klient, który także się czaił na tę okazję :D Był jednak jakiś nieśmiały krążył wokół półek z grami i całego działu multimedia. Ja nie czekając ani chwili podbiłem do pracownika z którym rozmawiałem wcześniej przez telefon a ten już wiedział dziwnym trafem o co chodzi :D Kusiło mnie, żeby zakupić więcej niż jedną kopię a nawet wszystkie 6 ale nie mógłbym sobie tego wybaczyć a już na pewno nie Wam graczom którzy z cierpliwością większą lub mniejszą również czekali na nowe dziecko Infinity Ward. Wow trochę się rozpisałem, ale to chyba przez te wczorajsze nocne oglądanie Discovery Science i serie dokumentów Gry wideo (r)ewolucyjna rozrywka ;) w których były zawarte wszelkie uczucia i odczucia każdego gracza w obcowaniu ze światem wirtualnym :)
P.S jakoś z pośpiechu i podniecenia zapomniałem zapytać tego gościa co także pojawił się po swojego COD-a o PSN ID ;)
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Jestem po pierwszym akcie i jest świetnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić jest to, że momentami za dużo się dzieje i ciężko się połapać. Zapewne będzie to do ogarnięcia z kolejnymi przejściami. Misja na lotnisku podczas zamieci jest niesamowita - jedno z najlepszych doświadczenie w grach ever, porównywalne do misji snajperskiej w Czarnobylu z części pierwszej. Pierwszy akt zajął nieco ponad 3h więc źle nie jest.

Kolejne wyniki - 4.7mln w 24 godziny w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii !!
http://www.mcvuk.com/news/36490/MW2-grosses-310m-in-North-America-and-UK
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Remonty faktycznie popsuly wczoraj caly online,probowalem bezskutecznie kilkadziesiat razy i nic.o 2.30 w nocy udalo mi sie zagrac.nie wiem jak dzisiaj
 

Peek

New member
Bez reklam
Jutro i w weekend nareszcie poświęce grze tyle czasu ile powinienem, bo w środę był tylko trening i trochę pierwszej misji, ale juz jutro bedzie napier... pełną parą.
 

Redundantor

New member
Po dobiciu do 20 lvl-u na multi mogę stwierdzić, że:
  1. W grze jest ten sam problem co w MW1 tzn. co jakiś czas przy podłączaniu się do gry dołącza gracza do przegrywającej drużyny, a po 2 sek. gra się kończy.
  2. Czasami spotykam się z kimś 1 na 1 walę w niego serię. On we mnie również. Ja ginę, a na replayu z jego perspektywy nie widac nawet jednego mojego strzału. Tak jakby było jakieś opóżnienie.
  3. Widok z 3 osoby to jakas porażka - mogli skupić sie na eliminowaniu powyższych błędów zamiast zajmować się tym badziewiem. Uncharted 2 pokazuje jak to powinno wyglądać - reszta to jakaś kpina.
  4. Spotkaliście kiedyś dobrego gracza z tarczą? - normalnie jakieś przegięcie ;) Ale patent fajny. Można na tym zbudować strategie rozabicia każdej obrony.
  5. Mapy są trochę za duże jak dla mnie. Np na tej z kamieniołomem za 30% wogóle się nie wykorzystuje.
Ale i tak gra jest jak magnes
 

mg30906

New member
Witam,

Wczoraj cięzko się było załapac na multi, mi udało się po jakiejs godzinie czekania o 23:30,

- Faktycznie mapy za duże , ale plansz sporo i zróznicowane
- Są lagi .......(walę do gościa i nic )
- Za to bardzo duży plus za to ze jak host wyjdzie z gry przełacza sie na innego !!!

ps. nie moge sie doczekać 19 lvl (mam 14ty) i potem tylko hardcore team deathmatch (wkurza mnie brak friendly fire i strzelanie w nieskończoność)

mam wersje PL i też mnie wkurza... po angielsku było czytelniej teraz trzeba się domyslać co autor miał na mysli :)

pzdr
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Hardcore Team Deathmatch trochę rozczarowuje. Wszyscy walą wszystkim gdzie popadnie. Nawet nie wiesz dlaczego i kiedy giniesz :(. JAk nie nalot to bazooka itp.

Brakuje czegoś takiego jak Mercenaries Team Deathmatch - gdzie drużyny byłyby losowane. W innym wypadku zbiera się kilku kumpli i mają ubaw :).

Jak już pisałem mogli to wprowadzić a nie badziewne 3rd person perspective.

Acha, u mnie pomaga wyjście i wejście do szukania gry - za 2-gim lub trzecim razem znajduje od razu pełnego hosta.

PS. Co wpływa na te lagi? Szybkość łącza ma tu znaczenie? Mam tylko 1MBit.
 
Ostatnia edycja:

mg30906

New member
Redundantor napisał:
PS. Co wpływa na te lagi? Szybkość łącza ma tu znaczenie? Mam tylko 1MBit.
ja mam 4Mbit i tez mam ,wiec predkość chyba nie

Z tego co poczytalem powodów moze byc wiele:


1. Firewall
2. Zbyt wysoki ping
3. operator kablówki - serwery ustawienia
4. ustawienia internetowe
5. serwery do COD
6. byc moze też inne urządzenia po Wifi np włączony laptop


byc moze da sie pootwierać jakieś porty na routerze - nie wiem nie kombinowałem, tu coś jest ale nie moge otworzyć:-| blokada w pracy ...:oops:
www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=14661
http://forum.portforward.com

ewentualnie Wpisz w google port forwarding COD mw2 ps3 też cos wyskoczy - niestety nie moge teraz zobaczyć

pzdr
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Akt drugi za mną i jest lepiej nawet niż po pierwszym, którym i tak byłem zachwycony. Misje takie jak lotnisko podczas zamieci, platforma wiertnicza, odbijanie więźnia czy misja snajperska w śniegu z początku aktu trzeciego są mistrzowskie, a miód wylewa się strumieniami. Bardzo mi się to wszystko podoba bo prawdę mówiąc się nie spodziewałem. Grafika piękna, wiadomo to nie Uncharted 2, chociaż miejscami kopie. 60 klatek również się chwali. Przyczepię się jedynie do fabuły, liczyłem na lepsze political fiction, a i sposób jej przedstawienia trochę chaotyczny.

Bronie są wyczesane :)
 

Peek

New member
Bez reklam
To jest pełna zajebioza!!!
Ta grafika, dźwiek, MIÓD!!! Infinity Ward to geniusz!!!
Przeszedłem:
- trening
- misję z oczyszczeniem szkoły i okolic
- misję w śnieżnej bazie w Kazachstanie
- zamach na lotnisku
- misję w brazylijskich fawelach

Fantastyczny klimat, choć póki co do czarnobylu jeszcze daleko;) Ta filmowość wystepuje tylko w produkcjach IW. Jestem pod dużym wrażeniem.
 

pete1

New member
Redundantor napisał:
Hardcore Team Deathmatch trochę rozczarowuje. Wszyscy walą wszystkim gdzie popadnie. Nawet nie wiesz dlaczego i kiedy giniesz :(. JAk nie nalot to bazooka itp.

Brakuje czegoś takiego jak Mercenaries Team Deathmatch - gdzie drużyny byłyby losowane. W innym wypadku zbiera się kilku kumpli i mają ubaw :).

Jak już pisałem mogli to wprowadzić a nie badziewne 3rd person perspective.

Acha, u mnie pomaga wyjście i wejście do szukania gry - za 2-gim lub trzecim razem znajduje od razu pełnego hosta.

PS. Co wpływa na te lagi? Szybkość łącza ma tu znaczenie? Mam tylko 1MBit.

jak to brakuje mercenaries team death match? u mnie jest drugie na liscie zaraz po team deathmatch
 

pete1

New member
Redundantor napisał:
No tak, ale mnie chodziło o Mercenaries team deathmatch hardcore - nie dopisałem.

opcja hardcore powinna byc przy kazdym typie rozrywki team deathmatch, hedquarters itp. ja przy czworce po zaliczeniu ostatniego lv gralem przewaznie w search and destroy i team deathmatch tylko hardcore, jakos bardziej prawdziwe jest jak gosciowi posle strzala i zgon niz to ze trzeba mu pol magazynka w zoladek wpakowac.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Peek, więc jak oceniasz misję terrorystyczną na lotniski? Jako całość wypada świetnie, ale dość to sugestywne i kontrowersyjne. Ja miałem opory aby strzelać do tych ludzi.
 
Do góry