Call of Duty: Modern Warfare 2

tomek_fcb

New member
pysio78 napisał:
Poszukaj na allegro pewnie tych 2 cwaniaków już te gry wystawiło. Załóż konto fikcyjne i kup wszystkie a potem milcz i zwódź. :p Ze 2 tydzie pomęczysz gości i w końcu wyjdzie ze nic na tym nie zarobią bo przez ten czas MW2 bedzie w używkach za podobna cene już stało:p

A namierzysz tych jeleni klepiąc wyszukiwanie po mieście.
Spoko też doszedłem do wniosku, że gość to tylko na handel kupił. Niech ma, olać frajerstwo.
 

pysio78

New member
Masta_J napisał:
Za takie porady powinieneś bana zaliczyć.

Pozdrawiam,
Za takie trolowanie jednozdaniowe nie wnoszące nic nowego do tematu, których masz masę, tobie też się ban nie jeden należy. Czyżbyś to był Ty z kumplem ?:p

tomek_fcb napisał:
Spoko też doszedłem do wniosku, że gość to tylko na handel kupił. Niech ma, olać frajerstwo.

No niby tak ale przez takich i ich znajomków Ty nie możesz pograć sobie w grę, na którą czekałeś już i tak długo. Inną sprawą jest zachowanie sprzedawcy no a inną zupełnie polityka sklepu który rzucił nakład max 5 szt.
Zresztą nie dziwie się jak cena była poniżej ceny zakupu w hurcie albo nawet po kosztach.
Nie zmienia to faktu, że miałeś pecha.
Co do MW2 jakoś mnie on nie ciągnie tak mocno na szczęście. Choć nie powiem zagram w ten tytuł w najbliższym czasie.
Na przyszłość polecę Ci sklep MAD GAMES w którym się zaopatruje i który mnie nigdy jeszcze nie zawiódł.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
pysio78 napisał:
Na przyszłość polecę Ci sklep MAD GAMES w którym się zaopatruje i który mnie nigdy jeszcze nie zawiódł.

Pozdrawiam

Ja również polecam w 100%, własnie wczoraj tam byłem po swoja gre.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
4.44 to chyba w maratonie. Single Player to przy normalnej grze jakieś 8h. Jasne, że mało ale zasadnicze jest tutaj pytanie czy warto? A kampania w Modern Warfare 2 jest nieprawdopodobna !! Później oczywiście trzeba przejść grę jeszcze kilka razy ;) i bawić się w pozostałych trybach.
Pamiętam niesamowite Panzer Dragoon II Zwei z Saturna, którego kończyło się w 2 godziny ! albo Die Hard Arcade którego przejście zajmowało całe 28 min !! :)
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja jeszcze nie zakupiłem swojej kopi stąd moje pytanie do Was.
Nikt tutaj jakoś szczególnie nie wypowiada się na temat grafiki, a tak bardzo wypytywał o to Peek ;)
Mógłby ktoś skrobnąć coś na ten temat ?
 

premek111

Active member
Bez reklam
Grafika bardzo przyzwoita,choc nie ma rewolucji.wersja PS3 chodzi płynnie.Czasem trafia sie jakies ząbki (ale w wersji x-box rowniez),ładne teksturki,oswietlenie.Ogólnie na plus.
 

Peek

New member
Bez reklam
A oto moja recenzja(Mogą się w niej zjadnować małe spojlery, jednak dotyczące tylko pierwszej lokacji i tylko jeśli chodzi o jej wygląd i klimat, więc nie ma co się bać o zdradzenie sekretów fabularnych), która zapowiedziałem już kilku osobom (że ma się ukazac dzis wieczorem), zaznaczam, że gry nie przeszedłem, ale opisuje moje wrażenia po obcowaniu z grą.

Wstęp

To, że jestem fanem serii wie prawie każdy na forum, lecz postaram sie być obiektywny. Grę kupiłem wczoraj wieczorem po zajęciach jednak mając w perspektywie kilka zajęć (które skończyłem o 20) i wolny dzień z okazji święta, postanowiłem zagrać jutro (tj. dziś). Włożyłem grę do czytnika, zapiąłem pasy i zaczęło się...

Klimat

Już od początkowego filmiku poczułem rękę Infinity Ward, ta filmowość, klimatyczność, po prostu to IW robi po mistrzowsku i wprawia nas w nastrój bardziej dobrego filmu niż gry. Klimat oddany jest fantastycznie, amerykańska baza jest wypełniona świetnymi detalami (żołnierze grający w kosza, żołnierz siedzący na piasku i odkręcający butelke z wodą, amerykańska muzyka, spawanie hummera), które dodają smaczku. Pierwsza lokacja "poważnej" gry (Afganistan) sprawia, że czujemy się jakbyśmy tam byli naprawdę (te domy, detale takie jak dywany, cywile, terroryści na balkonach... palce lizać). Gra jest tak klimatyczna jak żadna inna i wielkie brawa dla IW, że potrafili to zachować w stosunku do 1 części.

Fabuła

Wcielamy się szeregowca, który "dostaje awans" i wyjeżdzą na front z oddziałem specjalnym, W Rosji pojawia się nowy dyktator. Zakhajewowi wystawiają pomnik. Zapowiada się fantastycznie więcej nie wiem, bo nie przeszedłem całej gry.

Grafika

Przerywniki wyglądają jak Filmy na Blu-Rayu, ale to ma małe znaczenie, bo każdy chce się dowiedzieć jak jest z grafą w samej rozgrywce. Postacie wykonane są tak, że chyba lepiej mozna tego zrobić nie było, broń świetnie wygląda, nie widzę ząbków, lokacje znakomite, bedąc w Afganistanie czujemy ten klimacik arabskich miast i pustynnego piachu. Świetnie zrobione zrobiony został moment kiedy jesteśmy trafieni, krople krwi to bardzo fajny pomysł. Jedyną wadą jest to, że gra działa w 600p to może powodować, że ktoś bedzie miał wrażenie, że gra jest troche nieostra, jednak ja takiego wrażenia nie odniosłem, więc grafika trzyma wysoki poziom, ale rewolucji nie ma myslę, że może śmiało konkurować z Killzone 2

Grywalność

Tutaj chyba nie muszę nic pisać, singiel zapowiada się jak bardzo dobry film, multi poprzedniej części było najlepszym multi w historii i już zapewniam, że z druga częścią bedzie podobnie jesli nie tak samo.

Podsumowanie

Ja osobiście oceniam 10/10 gra ma wszystko czego oczekiwałem, a nawet więcej. Czy to gra roku? Nie wiem, to zalezy od danego gracza,Uncharted 2 dało mi kupe radochy i miodu, ale ja jestem fanem Modern Warfare, więc tutaj tytuł od IW zawsze wygra, o ile w produkcji Naughty Dog mamy pokazany bardziej kunszt designerów to juz w MW2 mamy ciężką pracę grafików, bo tu mamy odwzorowanie realnego świata, poza tym zobacyzmy co pokaże Assassin's Creed 2, ale moim zdaniem fabuła i klimat przesądza, że Call of Duty Modern Warfare 2 bedzie gra roku 2010.

Jeśli ktoś przeczytał powyższy elaborat to dzięki;)
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
Czy ktos z was zauwazyl ze jakos latwiej jest podbijac sobie ranking grajac online? Czy to moze kwestia doswiadczenia w zwiazku z poprzednia czescia? Ja jakos w ciagu paru godz doszedlem do 16lv co przy cod4 zajelo mi tydzien (za pierwszym razem). W sumie tutaj jest az 70lv ale mimo to mam wrazenie ze punkty sa jakos bardziej wartosciowe;) przy remisie np domination i przy okazji ze akurat doszedlem do 300 osob zabitych z m4 i wezwalem uav 4 razy i jeszcze jakies bonusy ktorych jeszcze nie rozgryzlem zdobylem ponad 15000 co przelozylo mi sie na 4 awanse w ciagu jednej rozgrywki.
 

chmurny

New member
70 leveli to nie wszystko. Żeby odblokować wszystkie dodatki do jednej broni trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu.

Wczoraj katowałem z kumplami przez 5h non stop na split screenie i dowiedzieliałem się prawie wszystkiego o perkach, deathstreakach i killstreakach. Jest tego trochę, ale na szczęście są dobrze zbalansowane.
Jedyne czego brakuje mi w multi online to klasycznego cage match'a z pierwszej (a nie z trzeciej) perspektywy. No i przydało by się więcej slotów do tworzenia klas...
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
A oto moja recenzja(Mogą się w niej zjadnować małe spojlery, jednak dotyczące tylko pierwszej lokacji i tylko jeśli chodzi o jej wygląd i klimat, więc nie ma co się bać o zdradzenie sekretów fabularnych), która zapowiedziałem już kilku osobom (że ma się ukazac dzis wieczorem), zaznaczam, że gry nie przeszedłem, ale opisuje moje wrażenia po obcowaniu z grą.

Wstęp

To, że jestem fanem serii wie prawie każdy na forum, lecz postaram sie być obiektywny. Grę kupiłem wczoraj wieczorem po zajęciach jednak mając w perspektywie kilka zajęć (które skończyłem o 20) i wolny dzień z okazji święta, postanowiłem zagrać jutro (tj. dziś). Włożyłem grę do czytnika, zapiąłem pasy i zaczęło się...

Klimat

Już od początkowego filmiku poczułem rękę Infinity Ward, ta filmowość, klimatyczność, po prostu to IW robi po mistrzowsku i wprawia nas w nastrój bardziej dobrego filmu niż gry. Klimat oddany jest fantastycznie, amerykańska baza jest wypełniona świetnymi detalami (żołnierze grający w kosza, żołnierz siedzący na piasku i odkręcający butelke z wodą, amerykańska muzyka, spawanie hummera), które dodają smaczku. Pierwsza lokacja "poważnej" gry (Afganistan) sprawia, że czujemy się jakbyśmy tam byli naprawdę (te domy, detale takie jak dywany, cywile, terroryści na balkonach... palce lizać). Gra jest tak klimatyczna jak żadna inna i wielkie brawa dla IW, że potrafili to zachować w stosunku do 1 części.

Fabuła

Wcielamy się szeregowca, który "dostaje awans" i wyjeżdzą na front z oddziałem specjalnym, W Rosji pojawia się nowy dyktator. Zakhajewowi wystawiają pomnik. Zapowiada się fantastycznie więcej nie wiem, bo nie przeszedłem całej gry.

Grafika

Przerywniki wyglądają jak Filmy na Blu-Rayu, ale to ma małe znaczenie, bo każdy chce się dowiedzieć jak jest z grafą w samej rozgrywce. Postacie wykonane są tak, że chyba lepiej mozna tego zrobić nie było, broń świetnie wygląda, nie widzę ząbków, lokacje znakomite, bedąc w Afganistanie czujemy ten klimacik arabskich miast i pustynnego piachu. Świetnie zrobione zrobiony został moment kiedy jesteśmy trafieni, krople krwi to bardzo fajny pomysł. Jedyną wadą jest to, że gra działa w 600p to może powodować, że ktoś bedzie miał wrażenie, że gra jest troche nieostra, jednak ja takiego wrażenia nie odniosłem, więc grafika trzyma wysoki poziom, ale rewolucji nie ma myslę, że może śmiało konkurować z Killzone 2

Grywalność

Tutaj chyba nie muszę nic pisać, singiel zapowiada się jak bardzo dobry film, multi poprzedniej części było najlepszym multi w historii i już zapewniam, że z druga częścią bedzie podobnie jesli nie tak samo.

Podsumowanie

Ja osobiście oceniam 10/10 gra ma wszystko czego oczekiwałem, a nawet więcej. Czy to gra roku? Nie wiem, to zalezy od danego gracza,Uncharted 2 dało mi kupe radochy i miodu, ale ja jestem fanem Modern Warfare, więc tutaj tytuł od IW zawsze wygra, o ile w produkcji Naughty Dog mamy pokazany bardziej kunszt designerów to juz w MW2 mamy ciężką pracę grafików, bo tu mamy odwzorowanie realnego świata, poza tym zobacyzmy co pokaże Assassin's Creed 2, ale moim zdaniem fabuła i klimat przesądza, że Call of Duty Modern Warfare 2 bedzie gra roku 2010.

Jeśli ktoś przeczytał powyższy elaborat to dzięki;)
Czyli ploty o złej jakości wersji ps3 rozwiane :D ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiecie czym zaskoczyła mnie ta gra?

Na poczatku mamy coś takiego jak margines poziomy i pionowy, dzieki temu moge sobie ustawić obraz na moim monitorze Full HD 16:10 tak, że nie muszę przybliżać obrazu, żeby grać bez rozciągnięcia ekranu w górę, moge sobie ustawić obraz na 16:10 i już, dopracowanie z każdej strony, brawo!!!
 

hazbi

New member
Single dla mnie bomba, sa momenty "filmowe"co ryja beret Ale nie moge grac w multi, czekam minuty leca i nic W tym aspekcie to zenada jak na razieNie po to place gruba kase zeby dostac niedopracowany produkt.
 

Bambolo82

Banned
Carbon, po piersze to nie jest sprzedaż tylko prognoza. Angielskie słowo w tym kontekscie "projected" (patrz tabelka) oznacza prognozę, przepowiednię etc. Także nikt nie wie ile się MW2 sprzedało. Zapewne dużo, ale nie wiadomo czy 2 miliony, 7 milionów czy może z 10 milionów. W tekście użyto też słowo "preliminary (...) fugures" - ang. wstępne liczby, wstepne dane etc.

Tak swoją drogą, to wszystkie dane VGCharts to tylko szacunki. Doliczą się Ameryki (mają tam jakis cynk z Walmart'u i tyle), a "inne terytoria" to jedynie szacunki. Myśle, że nawet nie sposób tego policzyć "globalnie".

Po drugie, nawet gdyby ta "przepowiednia" się sprawdziła, to raczej potwierdza ona ze MW2 sprzedał się relatywnie średnio na PS3. Spójrzmy na fakty:

1) na swiecie mamy 27 mln PS3 i ok. 33 mln Xbox 360, z czego kilka milionów X'a się zepsuło (RROD); mówi się że RROD łapie ok. 30% Xbox'ów
2) pewnie oprócz tego dalsze 20-25% Xbox'ow jest przerobionych i ich własciciele rzecz jasna nie kupili MW2; donoszono że ostatnimi dniami zbanowano ok. 0,5 mln kont przerobionych Xbox'ów w samej Ameryce Płn. na ktorych grano w pirata MW2 przed premierą (sic!!!);
3) na PS3 wszystkie sprzedane kopie to oryginały a awaryjnosć PS3 to zaledwie 10-12%.

a mimo to 55% sprzedanych legalnych kopi MW2 to kopie na Xbox'a, a jedynie 33% to kopie na PS3. Co tak słabo na PS3?!?!?!?!??!? SŁABIZNA.

Wniosek: sprzedaż MW2 wypadła co najwyżej średnio na PS3, a już na pewno relatywnie średnio względem X'a i nie tak dobrze jak mogłoby wypaść na tej konsoli; Posiadacze PS3 mają najwyrażniej inny gust niż X'owcy i grają w co innego, bo niby dlaczego uszczkneli tylko 33%???

"VGChartz preliminary day one figures puts the sales to date (including the midnight launches) at over 7 million copies worldwide across Xbox 360, PS3 and PC. Around 55% of sales are on Xbox 360, 33% on PS3 and the remaining 12% on PC."
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo, nie trać czasu na swoje "analizy" bo albo piszesz o rzeczach o których wszyscy wiedzą, albo mają one niewiele wspólnego z rzeczywistością i bardzo szybko są boleśnie dla Ciebie przez czas weryfikowane.

Bambolo82 napisał:
to raczej potwierdza ona ze MW2 sprzedał się średnio na PS3
.
.
Najlepiej sprzedająca się gra na PlayStation 3 (GTA4) sprzedała się w nakładzie 6mln kopi. Druga z kolei, Modern Warfare, to niecałe 5mln. Trzecia gra w kolejce (MGS4) i pierwszy exclusive to ok. 4mln kopi. Killzone to jedyne 2mln a Uncharted 2 do tej pory to zaledwie 1.4 miliona. Wniosek z Twojego słabego wywodu i danych sprzedażowych jest taki, że gry na PS3 ogólnie sprzedają się słabo, albo bardzo słabo (do czego również przyczyniasz się ty nie płacąc producentom za ich pracę mimo korzystania z ich własności intelektualnej), albo/i Modern Warfare 2 sprzedało/da się na świecie niesamowicie, również na konsoli PlayStation jak na jej realia.

Jak posiądziesz więcej wiedzy będziemy mogli podyskutować..


-------------------------------------------
Ponad milion sprzedanych egzemplarzy MW2...w samym UK
http://www.mcvuk.com/news/36482/Modern-Warfare-2-smashes-day-one-sales-record
 
Do góry