Call of Duty: Modern Warfare 2

Dawidowski1000

New member
gregorp napisał:
Żebys się nie zdziwł.

Do stacjonarnych Empików nie dotarły kopie-tylko w empik.com.pl można zamówieć

Zdziwiłem się jak na półkach nie było CODMW2 !! Podchodzę do kasy i pytam. Co jest k..... gdzie MW2?? Pan się odwraca i sięga z półeczki po moją kopię :smile:
 
Ostatnia edycja:

tomek_fcb

New member
mg30906 napisał:
Moja już przyszła PL , szkoda że musze czekac do wieczora....:(

Kolega kupił w Tesco na górczewskiej w Wawie , podobno przyszło całe 5 sztuk...... (tak twierdził) on kupił dwie facet za nim dwie została sztuka.....:!:


pzdr
Ja miałem jeszcze lepszą sytuację:(. Właśnie wróciłem z drugiej misji p.t zdobyć MW2. Empik nie mają Real nic nie wiedzą MM 199zl jeszcze się wstrzymałem bo wiem, że można dostać taniej, więc po co przepłacać. Wpadam do tesco w którym byłem rano. Patrzę na półkę jest wersja ale na X-a czyli nie dla mnie. Podbijam do gościa z obsługi a ten wyciąga 5 świeżutkich wersji na PS3 :D w cenie 169zł myślę sobie jest dobrze! Mówię podniecony, że chcę jedną sztukę a typek się śmieje, o co mu chodzi? Odpowiada, że to już sprzedane!! K***a się ostro spiąłem. Pytam ale jak to? Gość z jokerem na ryju mówi, że dopiero co zaczął pracę na swojej zmianie, ktoś przyszedł i wziął wszystkie 5 sztuk. W czasie kiedy mnie zamurowało podbiło 2-ch pajaców i odebrali gry właściwie jeden odebrał płacąc a drugi coś tam pierdzielił do tego sprzedawcy. Minę miałem skwaszoną i jeszcze ten widok tych klientów i tego sprzedawcy z szyderczym uśmiechem:x Jak kurier nie dowiezie do znajomego ze sklepu dziś gry to będę uwalony i Dzień Niepodległości spędze z wisielczym humorem:/
 

pete1

New member
a juz mam i ciupie online :p jakiejs specjalnej roznicy wzgledem 4 nie widze pod wzgledem graficznym. multi rzadzi, ktory z was panowie chetny do gry i na jaka platforme? moj nick to urachimp. na xkloca, sorry ze na ps3 forum ale jak widze sporo tutaj uzytkownikow xa sie udziela, w sumie nic dziwnego jak zadalem pytanie na xbox forum to tydz czekalem na odp ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
A Mad Games w Warszawie jak zawsze perfekcyjni. W dniu premiery, bez kolejki, po polsku za 199. U mnie gra na razie lezy na biurku i cieszy oko, zagram wieczorem.

Co do recenzji Gametrailers, to 0.2 wyżej od Uncharted 2, czyli moim zdaniem szykuje się gra roku, jesli Assassin's Creed 2 niczym nie zaskoczy.
 

Peek

New member
Bez reklam
Faktiko, ale mimo wszystko ja zawsze stawiam na Mad Games i powodem tego jest to, że gra już cieszy oko.(choć na razie na biurku)
 

tomek_fcb

New member
Ja po dzisiejszej akcji w Tesco mam dość:-| Pierwszy raz miałem taką sytuację, żeby ktoś sprzątnął Ci sprzed nosa coś co także chciałeś kupić ech bywa...
NIe dam zarobić MM, mam jeszcze ponad 1h czasu czekania na cynk od sklepu wysyłkowego jeśłi kurier zawiedzie to pech na dziś sięgnie zenitu. Pogram w czwartek ;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Wiedziałem, że tak się to skończy. Miałem do końca roku nie kupować nic oprócz Dragon Age Origins. Skończyło się na tym, ze sprzedałem wszystkie gierki na PS3 zostawiając sobie tylko Uncharted 2 oraz Wipeout HD i za kaskę kupiłem nowiutkie Modern Warfare 2 ;)

Gra jest cudowna. Bardzo filmowa. Ocena 9.5 od IGN i GameTrailers mówi sama za siebie. Fantastyczna grafika. Akcje zapierają dech w piersiach. Bałem się, że po Killzone (raczej Crapzone) będę miał uraz do czystych FPP. Na szczęście wszystko ok. Ktoś w tym temacie pisał, że nadchodzący MAG pokazuje więcej. Lol.. jeśli ktoś ma zamiłowanie do gniotów to całkiem możliwe.
 
Ostatnia edycja:

mroziek

New member
tomek_fcb napisał:
Ja Podbijam do gościa z obsługi a ten wyciąga 5 świeżutkich wersji na PS3 :D w cenie 169zł myślę sobie jest dobrze! Mówię podniecony, że chcę jedną sztukę a typek się śmieje, o co mu chodzi? Odpowiada, że to już sprzedane!! K***a się ostro spiąłem. Pytam ale jak to? Gość z jokerem na ryju mówi, że dopiero co zaczął pracę na swojej zmianie, ktoś przyszedł i wziął wszystkie 5 sztuk. W czasie kiedy mnie zamurowało podbiło 2-ch pajaców i odebrali gry właściwie jeden odebrał płacąc a drugi coś tam pierdzielił do tego sprzedawcy. /
Co to za kupowanie pod stołem...nie mogłeś poprosić kierownika, albo powiedzieć ziomalowi z obsługi że chcesz rozmawiać z przełożonym?
 

tomek_fcb

New member
mroziek napisał:
Co to za kupowanie pod stołem...nie mogłeś poprosić kierownika, albo powiedzieć ziomalowi z obsługi że chcesz rozmawiać z przełożonym?
Miałem już dość zszargane nerwy by się kłócić. Powiedziałem tylko, że jak zwykle widać u nich (Tesco) pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta i sobie poszedłem. Olać to temat zamknięty. Po cichu marzy mi się odwrócić sytuację i spotkać tych 2-ch cwaniaków kiedy to ja będę kupował wszystkie dostępne egzemplarze gry hehe :D
 
Ostatnia edycja:

pysio78

New member
Poszukaj na allegro pewnie tych 2 cwaniaków już te gry wystawiło. Załóż konto fikcyjne i kup wszystkie a potem milcz i zwódź. :p Ze 2 tydzie pomęczysz gości i w końcu wyjdzie ze nic na tym nie zarobią bo przez ten czas MW2 bedzie w używkach za podobna cene już stało:p

A namierzysz tych jeleni klepiąc wyszukiwanie po mieście.
 
Do góry