Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Carbon_ napisał:
Peek, więc jak oceniasz misję terrorystyczną na lotniski? Jako całość wypada świetnie, ale dość to sugestywne i kontrowersyjne. Ja miałem opory aby strzelać do tych ludzi.
Rzeczywiście pewne opory były, ale w końcu to tylko gra i jest ona po to by sie wyżyć i nie robic tego w zyciu prawdziwym. Misja terrorystyczna bardzo klimatyczna, to ukryte wejście do karetki i szyk policjantów z tarczami naprawde świetne, ale niestety co Czarnobyl to Czarnobyl;) . Co nie zmienia tego, że grą jestem oczarowany i zachwycony.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Skończyłem singla i umarłem. Cudowna gra. Piękne przeżycie. Zaczynam od nowa na wyższym poziomie a później Operacje Specjalne .
 

premek111

Active member
Bez reklam
Fakt faktem polonizacja jest beznadziejna,nie obrazajac nikogo takie tłumaczenie moglo zrobic dziecko z podstawówki uzywajac translatora.A tu mial to zrobic zawodowiec,jest cos takiego
:hihi: :hihi: airborne - urodzony w powietrzu :hihi: :hihi:
 

Bambolo82

Banned
ŻENADA.

Lepsze tumaczenie zrobiłby po lekcjach uczeń szóstej klasy za paczkę chipsów i puszkę Fanty.

Jest to kolejna fuszerka EA Games. Kolejny multiplatformow'y crap wciśnięty konsumentom nachalnym marketingiem.

Zrobili kolejna paczke misji na silniku MW1, dali numerek 2, lokalizacje wrzucili do translatora. Wyszło z tego raptem 5 godzin gry na singla bez jakiejkolwiek logicznej fabuły + multiplayer na nowych mapkach z kilkoma bajerami. ZERO wysiłku. Opłacone i chcące się przypodobać motłochowi portale o grach wystawiły wysokie oceny. Ludziska się rzucili juz do sklepów, dzieciaki ściągneły z torrentów pirata, EA skasowała pieniądze, więc po co jakis tam patch? :rolleyes:

Mogliby się uczyć polonizacji od Sony (np. Infamous czy Uncharted 2) czy Ubisoftu (świetnie spolonizowany Assasin's Creed 1). Przy polonizacji MW2, polonizacja Killzone 2 to istny majstersztyk. Rozumiem, że mogą gorzej lub lepiej zagrać aktorzy podkładający głos, ale żeby robić taką fuszerkę w tłumaczeniu kilkuwyrazowego tekstu na ekranie?!?!? "Airborne" - urodzony w powietrzu, "Joint operations" - wspolne operacje...i tak dalej.

A teraz mam pytanie: dlaczego portale dające tej grze oceny w granicach 95/100 nawet słowem nie wspomniały i nie ostrzegły konsumentów o tak żałosnych wpadkach!?!?!?

Ta gra powinna być DLC do MW1 za 9.99 $.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokladnie,gdyby ludzie wiedzieli jakie to "tłumaczenie" znajduje sie w wersji polskiej to raczej 99,9% wybraloby wersje angielska.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mapy ,postacie w multi wygladają miernie:( Lepiej to wyglada w COD4 !!!
A przy multi z KZ2 to totalna graficzna padaka :? Co nie zmienia faktu ze gra sie fajnie :)
Uciekam ograć singla ;)
 

Bambolo82

Banned
Masta, za ok. 5 ekstra godzin rozgrywki rodem z MW1 w wersji po angielsku jestem w stanie zapłacić ok. 60-70 zł. Jak bedzie chciał ktoś za tyle odsprzedać MW2 to Ci napiszę ile zajmie mi przejście.

Teraz MW2 jest daleko na mojej liście priorytetów kolekcjonerskich (na pewno za U2, Demon Souls, PES2010, Valkyria Chronicles, NBA 2k10). Teraz skupiłem inne starocie za grosiki i je katuje w miarę wolnej chwili (Siren BC, Lair, F1 CE, Virtua Tennis 3 etc.).
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
ŻENADA.

Jest to kolejna fuszerka EA Games. Kolejny multiplatformow'y crap wciśnięty konsumentom nachalnym marketingiem.

Zrobili kolejna paczke misji na silniku MW1, dali numerek 2, lokalizacje wrzucili do translatora. Wyszło z tego raptem 5 godzin gry na singla bez jakiejkolwiek logicznej fabuły + multiplayer na nowych mapkach z kilkoma bajerami. ZERO wysiłku. Opłacone i chcące się przypodobać motłochowi portale o grach wystawiły wysokie oceny. Ludziska się rzucili juz do sklepów, dzieciaki ściągneły z torrentów pirata, EA skasowała pieniądze, więc po co jakis tam patch? :rolleyes:

Mogliby się uczyć polonizacji od Sony (np. Infamous czy Uncharted 2) czy Ubisoftu (świetnie spolonizowany Assasin's Creed 1). Przy polonizacji MW2, polonizacja Killzone 2 to istny majstersztyk. Rozumiem, że mogą gorzej lub lepiej zagrać aktorzy podkładający głos, ale żeby robić taką fuszerkę w tłumaczeniu kilkuwyrazowego tekstu na ekranie?!?!? "Airborne" - urodzony w powietrzu, "Joint operations" - wspolne operacje...i tak dalej.

A teraz mam pytanie: dlaczego portale dające tej grze oceny w granicach 95/100 nawet słowem nie wspomniały i nie ostrzegły konsumentów o tak żałosnych wpadkach!?!?!?

Ta gra powinna być DLC do MW1 za 9.99 $.
Zobaczcie do czego frustracja może doprowadzić człowieka. Mimo, iż jedynym kontaktem jaki miał z grą było ślinienia się do pudełka w sklepie, nie przeszkadza mu to w "merytorycznej" ocenie. Z zazdrość bluzga wszystkie gry no exclusive Sony myśląc naiwnie, że popsuje zabawę innym :lol: Graj dalej w skostniały Prologue bądź crapowatego Laira, a my zostaniemy przy najnowszych, fantastycznych hitach jak Uncharted 2 czy Modern Warfare 2 :)
 
Ostatnia edycja:

koprus

New member
"Jako całość wypada świetnie, ale dość to sugestywne i kontrowersyjne. Ja miałem opory aby strzelać do tych ludzi."

jaki niesamowity bohater, ucielesnienia herosa, wrażliwiec niesamowity... miał opory żeby strzelać "do tych ludzi" w wirtualnym świecie hahh - niektórych tu za bardzo wirtualny świat wciąga...
 

koprus

New member
zobacz na swojego przedostatniego posta....

juz wszystko jasne? to ty chlopie trollujesz... ciagle wywołujesz spięcia...

bambolo napisał swoją opinie do której ma prawo... a Ty go personalnie atakujesz...
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
koprus idź trollować gdzie indziej proszę.
Jak zwykle nic merytorycznego do wątku nie wnosisz kompletnie i wypisujesz głupoty - idealna definicja trolla czyli Ciebie.
Bambo w 90% wypadków wypowiada swoją opinię o czymś czego nie widział, w co nie grał, z czym nigdy nie miał styczności - wprowadza tym rzeszę ludzi w błąd i dobrze by Ci ludzie wiedzieli skąd się biorą jego opinie - z powietrza.

Pozdrawiam,
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Koprus, pierwsze popatrz na jego posty. Później połącz to z tym, że gry na oczy nie widział. Na koniec oceń mój wczorajszy piernik o którym nie masz pojęcia, ale do oceny masz prawo. Jakieś refleksje?

Tak miałem jakieś opory przy tamtej misji, zresztą nie tylko ja. Zagraj w grę, jak Cię to nie rusza to ok, bo nic mi do tego. Tak samo Tobie do mojej reakcji. EOT.
 

Bambolo82

Banned
Bluzgi, łamanie regulaminu przez Carbona lub Masta lub Sierżanta...bezcenne :D Świat jest przez to ciekawszy.

Koprus nie martw sie i pisz swoje opinie.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi pretensjami że gram w starsze hity. No i co z tego?

Dlugość gameplay 5 godzin, przeciętna oprawa graficzna (ta sama co w MW1) i słaba fabuła, o tym przestrzegały recenzje, ktore o dziwo dawały za razem 9,5/10 dla MW2. Zupełnie bez sensu.

Do tego dochodzą mega-wpadki z lokalizacją w Polsce. Nie zdziwiłbym sie gdyby się jeszcze okazało prawdą że z polskim wydaniem nie będa działały DLC do MW2, a Infinity Ward się do niej przyznaje.

Infinity Ward i polski wydawca w kulki sobie polecieli z graczami.
 
Do góry