Call of Duty: Modern Warfare 2

Carbon_

New member
Bez reklam
A moim zdaniem Bad Company 2 nie zbliży się do Modern Warfare 2 jakościowo, nie mówiąc już o sprzedaży. Swoją drogą ciekawe ile sprzeda się kopi tej gry (MW2). Jedynka przekroczyła 13 mln więc w przypadku drugiej części można spodziewać się więcej (dla porównania najlepiej sprzedający się exclusive PS3-MGS4 to nieco ponad 4 mln) :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Carbon_ napisał:
A moim zdaniem Bad Company 2 nie zbliży się do Modern Warfare 2 jakościowo, nie mówiąc już o sprzedaży. Swoją drogą ciekawe ile sprzeda się kopi tej gry (MW2). Jedynka przekroczyła 13 mln więc w przypadku drugiej części można spodziewać się więcej (dla porównania najlepiej sprzedający się exclusive PS3-MGS4 to nieco ponad 4 mln) :)
Jakosciowo ja zniszczy ;) !!!!!!!!!!!!!!1
 

Redundantor

New member
Dobra - na multi musze poczekać do jutra :( Tymczasem pooglądam instrukcję.

500x_squaremw2.jpg
 

macek

New member
Bez reklam
A ja jako ciekawostke powiem Wam,ze bylem z znajomym po gre ja uzytkuje od dwoch dni,on sie wlasnie napalil,jako ze start sprzedazy w sklepach byl dzisiaj o godz.0.01wiec....,ale to co ujrzalem,tego moje oczy jeszcze niewidzialy,otoz kolejka do jednego z sklepow w UK byla dlugosci okolo 150metrow :lol: .
 

pete1

New member
macek napisał:
A ja jako ciekawostke powiem Wam,ze bylem z znajomym po gre ja uzytkuje od dwoch dni,on sie wlasnie napalil,jako ze start sprzedazy w sklepach byl dzisiaj o godz.0.01wiec....,ale to co ujrzalem,tego moje oczy jeszcze niewidzialy,otoz kolejka do jednego z sklepow w UK byla dlugosci okolo 150metrow :lol: .

He he dlatego ja zamowilem w blockbuster z gwarantowana dostawa dzisiaj. jeszcze pare godz i jazda!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
To samo w USA.. ludzie donoszą o olbrzymich kolejkach ustawiających się o północy nawet przed mniejszymi sklepami. "MW2 sprzeda się średnio na PS3" :lol:
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłem rano ok 8:00 w jednym z marketów Tsc w Waszawie i ewidentnie nie było jeszcze MW2. Nawet nie za bardzo było kogo zapytać o ten towar:(
 

tomek_fcb

New member
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
no nie dziwo ze activision spodziewa sie takich sprzedazy w pierwszym dniu jak w UK w Sainsbury/Ada/Tesco byc moze Morrison, Makro i np Xtravision sprzedaja gre po 26 funtow przez jeden dzien sam wlasnie wrocilem z Sainsburego z gierka ktora dostalem na stoisku z papierosami :D, polki z grami byly puste a bylem 30min po otwarciu sklepu :D
 

mg30906

New member
W Realu (podjechał kolega) w Wawie na Wolskiej tak jak w Tecso ......
nic nie wiedzą tylko mówili że już z 10 osoba o to pyta :)

proszą dzwonic po 14tej .....moze cos będzie wiadomo... ceny też nie znają...:)

w sklepiku z grami jest Anglik po 239....


btw. mam w d .. takie pre-ordery nie mam gry do dzisiaj i jeszcze jak się okazuje przepłaciłem sporo

pzdr
 

tomek_fcb

New member
Dobija mnie taka informacja!! Jak pracownicy mogą nic nie wiedzieć? Cena jest w gazetce i każdy pracownik ją zna lub powienien znać. Nie wiem, boją się coś więcej powiedzieć bo myślą, że coś im grozi czy cos?:p Tragedia. Ja po porannej wizycie w dużych sieciach, która nie przyniosła nic (czyt. wróciłem do domu z pustymi rękami) postanawiam odczekać jeszcze parę godzin i po południu udam się jeszcze raz w te same miejsca i tym razem mam nadzieję wrócić już z bananem na twarzy :D
 

Redundantor

New member
COD1 to powinni na komórkę wydać :)

Jak ktoś z Was nabędzie (zapewne) wersję deluxe z noktowizorem to będzie za darmo. Jedyne 799 pln
 
Ostatnia edycja:

gregorp

New member
Żebys się nie zdziwł.

Do stacjonarnych Empików nie dotarły kopie-tylko w empik.com.pl można zamówieć

Dawidowski1000 napisał:
Za godzinę wybieram się do Empiku po swoją kopię COD4MW2.
Pytanie którą wersję kupić : X360 czy PS3 ?
 
Ostatnia edycja:

mg30906

New member
Moja już przyszła PL , szkoda że musze czekac do wieczora....:(

Kolega kupił w Tesco na górczewskiej w Wawie , podobno przyszło całe 5 sztuk...... (tak twierdził) on kupił dwie facet za nim dwie została sztuka.....:!:


pzdr
 
Do góry