Auro-3D.

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
O. I tak trzymać. ;)

Lecz co do tego, czy rzeczywiście da się zrobić dwa oddzielne systemy, to mam mieszane odczucia.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
No twój projekt był z taką myślą robiony chyba. ...
Podstawa 5.1 i osobne górne do atmos osobne do auro.
I dwie osobne kalibracje.

Mi by się nie chciało w to bawić ale pewnie tacy by się znaleźli.

A nie. Kalibracja miała być chyba jedna. Tylko zestaw głośników wybierany zgodnie z kodekiem...
Bynajmniej teraz było by to możliwe, kiedy sprzęt obsługuje 15 kanałów.
Tak jak ja mam tylne surround skalibrowane a w auro nie są używane. Adekwatnie można zrobić z 4 sufitowymi do atmosa.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie. Do tego sprowadzał się mój pomysł.

Rafał uwierz mi, że teraz, mając X4400, czy jakiegoś nowego Marantza, przejście z jednego kodeka na drugi przez USB, to kwestia kilkudziesięciu sekund. ;)
 

bomarek

Member
Chyba będzie taniej zamiast AVC-X8500H kupić dwa AVR-X4400H i jeden skonfigurować dla Atmosa a drugi dla Auro.
Przełączenie dolnych głośników to bardzo niskie koszty :lol:

A tak na poważnie to chyba zacznę zbierać na AVC-X8500H :wink:
 

Gregmo

Member
No właśnie. Zobaczymy, co Kolega @Gregmo będzie miał do powiedzenia, jeśli go nabędzie.


Napewno nabedzie . A tak nawiasem mowiąc chyba kolego bomarek nie myslisz ze 4400 zagra tak dobrze jak 8500 todwie różne połki sprzetu
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Napewno nabedzie . A tak nawiasem mowiąc chyba kolego bomarek nie myslisz ze 4400 zagra tak dobrze jak 8500 todwie różne połki sprzetu

:) :)
Ty dalej zyjesz w przekonaniu ze jak cos kosztuje wiecej to musi grac lepiej? Jak dla mnie to podejscie jest bez sensu i na forum sa przypadki ze "denony za nascie tysiecy z inna naklejka" graja tak samo jak denon serii x3.
 
Ostatnia edycja:

Gregmo

Member
Tak tak to dlaczego mje uszy mowia co innego o ( mialem niejedna okazje porownywac i jakoś przypadkiem te z wyzszej pólki graj lepiej (ale jak kogos nie stać to bedzie sobie wmawial ze 4400 to to samo )
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Folguj trochę!

On poprostu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.


Czy napisalem gdzies ze 4400 bedzie lepszy, taki sam czy gorszy? NIE.

Ja mam sprzet z tej samej stajni ale innego brendu czyli Marantz i jakos klocek ktory ja mam i procesory kilkukrotnie drozsze niekoniecznie sa lepsze.

Na forum masz tez przyklady Audiovoodo wtopy z denonem - nie chce mi sie szukac linkow.

No ale nic, jak zrozumiesz o co chodzi to zrozumiesz a jak nie zrozumiesz to twoj problem.

I prosze cie, nie oceniaj drugiego czlowieka czy go stac czy nie stac na podstawie kilku postow. To ze mieszkam w kartonie po swoim amplitunerze nie oznacza ze nie stac mnie na to czy tamto :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę?
Już doję, więc zaraz sprawdzę. Może się pomyliłem i zapodałem nie tę.

No raczej nie te, moze musi byc wersja 3d.

Bo ta jest 2d a to dane z tej wstawki.
Аудио#1: German / LPCM Audio / 2.0 / 48 kHz / 1536 kbps / 16-bit
Аудио#2: German / DTS-HD Master Audio / 5.1 / 48 kHz / 4768 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)
Аудио#3: German / DTS-HD Master Audio / 7.1 / 48 kHz / 6389 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)
Аудио#4: German / Dolby TrueHD Audio / 7.1 / 48 kHz / 6271 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps)
Субтитры: отсутствуют

Aj firestorm, 2 dni sciagania poszly.... :) Jestes mi winien Bitcoina heheh. <zarty>
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dwa dni? Orany. U mnie 18 min. Nieistotne.

Kolego Lolo, dlaczego mnie stresujesz? Czy aby na pewno to odpalałeś, czy tylko przeczytałeś opis?
Bo, co do opisów, to kiedyś pisałem, że różnie z tym bywa.
Nie wiem, o co chodzi, ale wszystko działa jak trzeba. Chciałem zapodać screena, ale Postimage coś szwankuje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dwa dni? Orany. U mnie 18 min. Nieistotne.
[/url]

Bo ty wysylasz sygnaly swiatlowodem, a ja musze w piecu rozpalic aby sygnal dymny puscic xD

Moja wina.
Dodatki nie maja atmosa.
A glowny plik ma atmosa, ale mialem u siebie na ampli zalaczone tryb TrueHD. Wiec jak tylko wlaczylem informacje o sciezce dzwiekowej to wyskakuje ze jest TrueHD, dodatkowo w opisie na trakerze tez jest TrueHD

Blad przedszkolaka.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Tak myślałem, że coś nie teges. Najważniejsze, że jesteśmy w domu. ;)
I jak pisałem, nieliczni opisują wstawki jak należy.
Napisz o wrażeniach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry