Auro-3D.

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Nie bardzo rozumiem "głośniki pod sufitem", (surround ścienny? inaczej tylne boczne wysokości) są standardowym ustawieniem dla Auro.
 

Gregmo

Member
Wg fotek które załączyłes to mozna wybrac tylne lub srodkowe glosniki atmos a ja mam pytanie czy mozna wybrac tylne w takiej konfiguracji jak przednie czyli u góry sciany (auro) teraz jasno ?
 

RAF1977

Banned
To przecież jest podstawowa konfiguracja do auro3d. To jak można by nie?
Coś słabo czytałeś to kompendium wiedzy ☺
Co więcej.
Ja uważam, że to najbardziej uniwersalne ustawienie, bo zagrają na nim wszystkie kodeki. I brzmią naprawdę dobrze.
 
Ostatnia edycja:

Gregmo

Member
Auro na konfiguracji atmos

To przecież jest podstawowa konfiguracja do auro3d. To jak można by nie?
Coś słabo czytałeś to kompendium wiedzy ☺
Mi nie chodzi o kompendium
ale skoro nie mozna zmienic przednich górnych na sufitowe to dlatego pytam czy mozna zmienic tylne bo wg fotek pewnie nie . Mówie tu o avr4400 a nie kompendium a Ty jak zwykle sie wcinasz ze swoimi mądrościami (Jakbyscie tak dokładnie czytali to kompendium to byscie doczytali ze w pewnych przypadkach jest mozliwe zabudowa glosnikow dla auro w suficie to tyle mądralo. Jakoś podstawowej konfiguracji atmosa nie mozna akurat w avr4400
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Panowie, tylko spokojnie. ;-)
Teraz rozumiem. W tych dwóch konfiguracjach (fotki) nie można. Głośniki ścienne surround są "zarezerwowane" wyłącznie dla "czystego" Auro. No, jeszcze DTS:X z nich skorzysta.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego, jako ISO możesz przez np. PowerDVD, czy DVDFab Media Player, oczywiście uprzednio montując ten obraz w napędzie wirtualnym np. DAEMON Tools. Albo zamień go sobie na folder za pomocą np. DVDFabHD. Nie proponuję Ci wypalania na płycie. ;-)
 

RAF1977

Banned

Gregmo

Member
Z ta ceną to sie zdziwisz bo u nas teraz jest taniej niz w eu . I w tej twojej teorii brakuje jednej pary dla atmosa ma byc atmos 7.2 6 a u ciebie jest max 7.2.4
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się. Tyle tylko, że mój pomysł dotyczył innych, dostępnych w danej chwili uwarunkowań.
Ten pomysł jest gdzieś w temacie, ale to było jakiś czas temu.
A terminali głośnikowych nie brakuje. Tylko są one inaczej wykorzystywane przez Denona.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Jest kropka w kropkę, tak jak Ty zaprojektowałeś. 4 górne ścienne i 4 górne sufitowe plus 7 w parterze.
Ponieważ procesor jest na 15 kanałów, to swoboda konfiguracji pewnie będzie spora.
Np wspomniane 7.1.6 Atmos
Albo 13.1 w Auro3d.
Albo dwa niezależne systemy 7.1.4 i 10.1 (jak by ktoś chciał tyle głośników wieszać)
No wypas.
 
Ostatnia edycja:

Gregmo

Member
Moje zdanie to juz koniec z ilością glosników nikt już wiecej do zwyklych mieszkań nie wsadzi ( bo nas te lepsze polówki wypierdzielą)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Trafią się tacy, którzy pójdą na całość. ;)
No właśnie. Kolega chce AVC-X8500H. To jaka opcja głośnikowa, aby nie zmarnować potencjału?
 
Ostatnia edycja:
Do góry