Auro-3D.

Caparzo

New member
Bez reklam
No i można sie panowie dogadać normalnie :confused::twisted::twisted::krol:

:-o

I z muchą to nie było do ciebie tylko ogólnik taki :p
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Krzysztof, jak już przyjdą do Ciebie zamówione przełączniki i to wszystko ogarniesz, to napisz parę słów; jak to wszystko się sprawuje, z technicznego punktu widzenia - obsługa, działanie. No chyba, że Koledzy definitywnie wybili Ci już twój pomysł z głowy. ;)
 

*Krzysiek*

New member
Nie absolutnie nie ;) nikt nie będzie mi mówił co i jak mam robić :). Zrobienie parę fotek i wrzucenie je tu na forum, nie miało na uwadze to żeby ktokolwiek pisał krytykę czy też pochwały. Wrzuciłem fotki tylko po to żeby pokazać jak ja to SOBIE rozwiązałem. W ogóle nie spodziewałem się jakich kolwiek postów o to jak pokój wygląda czy też nie wygląda. Jestem już po paru filmach i muszę przyznać że upmix do Auro sprawuje się wyśmienicie. Mam nadzieję że przełączniki przyjdą jutro i już temat ogarnę :). Postaram się napisać jak to gra z przełącznikami i czy słyszalna będzie strata. Co najwyżej będę wyciągał banany z wtyczek w zmacniaczu ;)
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Otóż to. Robimy to dla siebie, a nie dla innych. ;) Ale.
Piszesz o filmach. A czy może masz coś muzycznego? Nie pamiętam; czy masz coś z Lichtmondów? Dopiero wtedy poznasz żywioł Auro. :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No i wystarczy. ;) Co prawda 3 jest w Auro, jednak mnie osobiście najbardziej "podjeżdża" 2 i 4.
W takim razie, czekam na twoją opinię i wrażenia w tym temacie.

PS Krzysztof, masz pełną skrzynkę.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Kupilbym jakbym to uzywal a tak zeby poscic na jeden raz ??? To nie jest jak jakis dobry film do ktorego powroce nie jeden raz.

Tak czy siak firestorm dzieki brachu.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Kupilbym jakbym to uzywal a tak zeby poscic na jeden raz ??? To nie jest jak jakis dobry film do ktorego powroce nie jeden raz.

Tak czy siak firestorm dzieki brachu.
Wręcz przeciwnie. Lichtmond jest o wiele lepszy od każdego filmu i można do niego wracać wielokrotnie.
Ja filmy oglądam tylko raz a muzyki mogę słuchać wiele razy. Firestorm się chyba ze mną zgodzi w tym temacie ☺
 

RAF1977

Banned
A jak to barco auro 11.1 dokładnie wygląda. Na ich stronie widzę tylko że 3 warstwy z 5.1 w podstawie.
Więc 5+4+1 to 10 a gdzie ten jeszcze jeden głośnik?
Czyżby górny centralny?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No, niekoniecznie.

W tym przypadku (11.1) są to dwa warianty. Coś, za coś. (patrz- tabela)


Dla przypomnienia. Formaty do 10.1 - dla domu. Od 11.1 - dla kin.
 
Ostatnia edycja:
Do góry