Zmiana frontów..na początek :)

Henry

Active member
Bez reklam
Snikers, ale ja o cenie Kensingtonow ;)
Choć te VA, trzeba też będzie gdzieś wyhaczyć i posłuchać...
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Aaaaaa hehe nie no cos ty. To ja raz widzialem Tannoyki Royal King za zywca cena chyba 36 000f ale dziady nie chcieli podlaczyc. 😂
 

Snikers89

New member
Bez reklam
TANNOY Lifestyle - Kensington GR
Jakbym do domu przytargał, to z miejsca paprotka by na nich wylądowała...niezłe kredensy...ale grają cudnie...a takiej średnicy przetworniki to w niezlych subach są 😎
Daj spokoj. Takie sobie postaw. Jak Tannoy to pelna para.
3028bbe14d192fa6fb6061a1f9940ab9.jpg
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jak ja bym tak urzadzil salon to prawie jak u Henrego tyle ze paprotka zamiast na glosnik to z powerem w moja glowe hehe
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Moze i wygladaja "dziwnie" ale jakbym mial pokoj w stylu Vintage to nawet nawet moglyby u mnie stanac. (O ile graja nadzwyczajnie)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak to mówią angielski styl, lub jego brak ;)
Panowie wierzcie lub nie, ale jak ja słuchałem tych mniejszych, Kensington, to napędzał je wzmak za 5 tys Kandy K3 i wystarczyło ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Te brazowe po prawej wyglad masakryczny, rodem z prl.

No ale nie o wyglad tu chodzi. :)

Zas sie na forum dowiemy sie o "nowym" produkcjie :)
 

eddielublin

New member
Te brazowe po prawej wyglad masakryczny, rodem z prl.

No ale nie o wyglad tu chodzi. :)

Zas sie na forum dowiemy sie o "nowym" produkcjie :)

nie chce mi się polemizować z tak merytorycznym postem więc tylko uwaga, zdziwiłbyś się jak ten prl potrafi zagrać, muszę Cie rozczarować, nic nie sprzedaję, nic nie produkuję, nie jest to ukryta forma reklamy jakiegokolwiek produktu. Dla Twojej informacji na zdjęciach:
- focal aria 926
- vienna acoustics beethoven baby grand se
- harpia acoustics amstaff mini (prl*)
* model już nie produkowany
możesz coś zaproponować do hegla h200/hd25?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wierze ci, same dobre opinie slyszalem o harpiach na roznych forach.

Dlatego napisalem ze nie o wyglad chodzi.
 

eddielublin

New member
Harpia.

Panowie napiszcie coś o brzmieniu.

Napisz jak wypadly i z czym je spieles.

poszukuję kolumn do posiadanego zestawu Hegel H200/Hd25 + CA NP30 jako transport plików i CD CEC3800, obecnie gram z HA Amstaff mini, dodatkowo mieliśmy CA 851N werfa jako player z wykorzystaniem daca wbudowanego połączanego z H200 przez XLR, a także jako transport połączony cyfrowym do HD25
kluczowym elementem było jednak porównanie kolumn
kilka wniosków z mojej strony:
- VA potwierdziły klasę w rozdzielczości, detaliczności i kreowaniu sceny, przestrzenności
- Focale potwierdziły granie V, detaliczna (ale moim zdaniem nie ostra) góra, i obfity ale dla mnie trochę dominujący, za bardzo rozciągnięty dół
- HA - gdzieś pomiędzy, równo grające bez dominującego zakresu
Grane było wszystko, od damskich wokali do death metalu

dla mnie VA poza konkurencją, ale też tego szukam, realnej zmiany a nie subtelnej poprawy, którą oferuje sporo kolumn które odsłuchałem ostatnio (amphion argon, audiovector, proac, dynaudio)
 
Do góry