Zmiana frontów..na początek :)

rabit

Active member
Bez reklam
Dla mnie jednak czerń wygrywa :) 7050 już bym pewnie dawno odsłuchał ale wygoda słuchania ze Spotify/Tidal jest bezdyskusyjna. Dlatego myślę nad Tidal-em i zaprzestaniu kupowania cd. Poszedłbym tym samym podobną drogą co Borixon i wszystkiego słuchał ze strumienia, i kupował tylko winyle.
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
do mnie przyjechały na kilka dni znajome z Wiednia, jak się sprawdza to zostaną na dłużej
Henry, chyba da się złożyć wielokanałowy zestaw z VA :)
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Tylko ta cena i kolor ;)
Na długo zostają?
cenę się negocjuje a kolor sie zamawia :), na razie zostają do soboty - jak wrócą to na pewno nie black gloss, jest w ofercie jeden z ładniejszych fornirów jakie widziałem - rosewood ale też dopłata niemała


Co to za kolumienki ?

Vienna acoustics beethoven baby grand symphony edition - z pamieci -juz się nauczyłem
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No nazwa troche przeraza. Co do kolumn troszke dziwne ma kolce. Lecz zlapalem zdziwko ze za ta cene 4 ohm. Spodziewalem sie wiekszej ceny. Ciekawe jak graja.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Słyszałem kiedyś jakieś VA co prawda wyglądały trochę nieciekawie, ale za to jak grały, a cena...cóż nie na naszą kieszeń ;)

ps. Niedawno słuchałem Tannoya Kensingtona... jak będziecie mieć możliwość, to koniecznie posłuchajcie, tylko niekoniecznie musicie patrzeć podczas odsłuchu ;)
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Co do kolumn troszke dziwne ma kolce. Lecz zlapalem zdziwko ze za ta cene 4 ohm. Spodziewalem sie wiekszej ceny. Ciekawe jak graja.

kolce i cała podstawa dość oryginalna ale dość praktyczna ze względu na wąską i wysoka konstrukcja, na szeroko rozstawionych podporach jest stabilna. Daje tez łatwą i wygodną regulację w porównaniu zkolcami wkrecanymi w koumnę od spodu
Na razie tak sobie słucham wszystkiego po kolei - na poważne słuchanie, kombinacje z ustawieniem itp mam 2 dni i wtedy będą realne wnioski
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Słyszałem kiedyś jakieś VA co prawda wyglądały trochę nieciekawie, ale za to jak grały, a cena...cóż nie na naszą kieszeń ;)

ps. Niedawno słuchałem Tannoya Kensingtona... jak będziecie mieć możliwość, to koniecznie posłuchajcie, tylko niekoniecznie musicie patrzeć podczas odsłuchu ;)
Oj nie przesadzaj. Kosztuja podobnie co do moich Tannoyi Precision. Wlasnie widzialem cene 2400f.
Ja bym chcial posluchac Tannoyi King Royal. Cholernie mi sie podobaja.
kolce i cała podstawa dość oryginalna ale dość praktyczna ze względu na wąską i wysoka konstrukcja, na szeroko rozstawionych podporach jest stabilna. Daje tez łatwą i wygodną regulację w porównaniu zkolcami wkrecanymi w koumnę od spodu
Na razie tak sobie słucham wszystkiego po kolei - na poważne słuchanie, kombinacje z ustawieniem itp mam 2 dni i wtedy będą realne wnioski
Lubie takie regulacje jednakze te kolce sa bardzo duze jak widze. Co kto lubi hehe. Mi sie podoba w moich tannoyach ze mimo ze wkrecasz od spodu to potem regulacje robisz od gory kluczykiem. Super sprawa.
Powodzenia w odsluchach.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
to prawda, wspomniany przeze mnie rosewood. Ale nie tylko wygląd jest ich mocną stroną

Odsłuchiwałem kiedyś mniejsze Mozart Grand i w sumie mi się podobały. Ciekawe jak Vienny wypadną w porównaniu do Twoich Harpii.

Jestem fanem fornirów , ale moje następne paczki będą w piano czarnym przez moją drugą połówkę :(
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No w końcu Eddie :)
Gratulacje! Szkoda, że w Twoje strony wybieram się nieco później, ale z niecierpliwością czekam na wnioski! :)
Zdradź chociaż małe co nieco...
 

Henry

Active member
Bez reklam
My w innych realiach... u nas ceny często podawane są za szt, a wiadomym, ze sprzedawane w parach.
Snikers, to nic tylko biznes kręcić, bo w PL za parę wołają 40 kzł ;)
 

eddielublin

New member
Odsłuchiwałem kiedyś mniejsze Mozart Grand i w sumie mi się podobały. Ciekawe jak Vienny wypadną w porównaniu do Twoich Harpii.

Jestem fanem fornirów , ale moje następne paczki będą w piano czarnym przez moją drugą połówkę :(
gdybym miał pomieszczenie tak do 20m to już by pewnie u mnie stały - są na wyprzedaży w niezłej cenie właśnie rosewood, pianoblack już poszły
Wziąłem VA po odsłuchach salonowych właśnie ze względu na postęp w stosunku do Harpii, wszystko z czym spotkałem się przed VA nie wnosiło istotnej poprawy, szkoda by mi było wymieniać bardzo dobre kolumny dla kilku szczegółów, graja u mnie już ponad 3 lata

Tutaj z pokoju odsluchowego z pelna gwarancja.
https://www.hsound.co.uk/shop/speakers/floorstanding-speakers/beethoven-baby-grand-symphony-edition/
Ale nic nie eidze zeby byla tylko jedna sztuka albo slepy jestem.
wszystko się zgadza - to egzemplarze poekspozycyjne 1500 GBP off, cena katalogowa to 4000
 
Ostatnia edycja:
Do góry