Zmiana frontów..na początek :)

eddielublin

New member
Z jednej strony gratulacje, aby zbyt szybko sie nie znudzily :)

A z drugiej strony Matko Boska, nakryj je jakims kocem. W kredensie babci zrobili otwor i wstawili glosniki. Maaasakra jaki wyglad

znowu sie czepiasz :), celowo takie aby do prl-u pasowały

Edi, piękna ta sytuacja
Gratuluje ;)

Gratuluję świetnych kolumn. Oby długo cieszyły uszy i oczy :)

Gratulacje Edi :) oby długo służyły i obyś już nie musiał gonić tego króliczka ;)
raczej stagnacja na lata (obecne zmieniłem po ponad 3), Werf w poście wspomniał, że kolejny progres gdzieś koło 50 tys. ale nie jest tak źle - jest już za 34900 - też z Austrii ;)
poza walorami estetycznymi granie pode mnie, czyli musi być w miarę uniwersalnie, nie jest tak, że zagrają wszystko idealnie. Ale chodząc na odsłuchy zabierałem CD-ki od Nigela Kennedy-ego, po Slayera, Behemoth-a z Dire Straits, Katatonią akustyczną, Blindead, Antimatter, Sade i coś tam jeszcze. Także szeroko gatunkowo
 

werf

Active member
Bez reklam
Też się przyłączam do gratulacji ,świetnie że już są.

Lolo z bliska robią wrażenie także wizualne.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolo z bliska robią wrażenie także wizualne.
Już kilka razy się przekonałem, że to, co na fotkach nie wygląda zbyt dobrze w realu okazuje się niezłe i oczywiście na odwrót ;)

@werf, to teraz kolej na Ciebie, czy pozycja Arii niezagrożona? ;)

Posłuchaj, moim zdaniem warto. pewnie znalazło by się inaczej/lepiej, ale nie da się odsłuchać wszystkiego, trzeba iść na jakiś kompromis czasowy i ilościowy no i rynek lubelski nie jest światowym centrum handlu sprzętem audio
Z Krzychem już terminy ustawiamy ;)
Z tego co piszesz, to faktycznie mogłyby przypaść do gustu, ale trzeba liczyć siły na zamiary, pewnie jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas... kto wie... ;)
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Z Krzychem już terminy ustawiamy ;)
Z tego co piszesz, to faktycznie mogłyby przypaść do gustu, ale trzeba liczyć siły na zamiary, pewnie jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas... kto wie... ;)
Jak będziecie szli na odsłuch to oprócz swojej muzyki weźcie Katatonię z płyty Sanctitiude - utwór Lethean i Day. Metalowa kapela na akustycznym koncercie w kościele...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Eddie, przy takich postępach przyspieszasz mój przyjazd do Lublina :D
No co ja mogę, też gratuluję, choć nie jest to dla mnie zaskoczenie. Czułem, że u Ciebie to tylko kwestia czasu ;)
Nawet kawy jeszcze nie otworzyłem, bo żona z rozpędu wsypała inną i trzeba czekać na koniec :D
 

eddielublin

New member
Eddie, przy takich postępach przyspieszasz mój przyjazd do Lublina :D
No co ja mogę, też gratuluję, choć nie jest to dla mnie zaskoczenie. Czułem, że u Ciebie to tylko kwestia czasu ;)
Nawet kawy jeszcze nie otworzyłem, bo żona z rozpędu wsypała inną i trzeba czekać na koniec :D
zapraszam zatem, tylko problem z Nafciarzem będzie, ale znajdzie się coś równie albo bardziej "treściwego", mam już pewną wizję "około muzyczną"
 

werf

Active member
Bez reklam
Już kilka razy się przekonałem, że to, co na fotkach nie wygląda zbyt dobrze w realu okazuje się niezłe i oczywiście na odwrót ;)

@werf, to teraz kolej na Ciebie, czy pozycja Arii niezagrożona? ;)

Nie mówię nie : ) pożyjemy zobaczymy
A u ciebie kiedy Kef ?

zapraszam zatem, tylko problem z Nafciarzem będzie, ale znajdzie się coś równie albo bardziej "treściwego", mam już pewną wizję "około muzyczną"

O nitro to już słyszałem ale o nafciarzu jeszcze nie : )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Byłem dziś przypadkiem w TopHiFi, na żywo te Vienny wyglądają super. Były w bieli i czerni, potężne kolce. Nie miałem okazji posłuchać.
 

werf

Active member
Bez reklam
Łał,to jest projekt ponadczasowy do tego jest możliwość kupienia jednej sztuki : ) .Już wiem kim się inspirował pan od listwy Sulek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
7500zł za to coś, chyba komuś coś na głowę upadło.
Nie znajduję tu innego określenia.
"Audiofilskość" pełną gębą, do tego wtyki bananowe po parę zł. w gratisie.
Żeby uniknąć niepotrzebnych dyskusji, znajomy robi skrzynki od ponad 20 lat i wiem coś na ten temat. "Marża" i ta pseudo oryginalność, to słowo klucz. Tutaj nawet autor nie pokusił się o porządną, godną ceny stolarkę tudzież wykończenie.

Czasami mam wrażenie, a stereo to był mój konik przez kilkanaście lat, że niektórzy czują się lepiej (czyt. lepsi) przez tą "oryginalność" i odmienność.

Te braki w skrzynce już pominę, ale co za różnica.
To pewnie i bez tego wybitnie gra.

Częste pomysły z porzucaniem wielokanałowych systemów, też na miejscu.
To tak, jakby stereo z założenia było lepsze, bo "oryginalne, inne"
No i takie dla wielu jest, wystarczy poczytać jeden z wątków na konkurencyjnym forum. "Audiofile" w natarciu ze swoją parą skrzynek kontra systemy wielokanałowe w kontekście źródła wielokanałowego.
Ech ; )
 

Henry

Active member
Bez reklam

eddielublin

New member
7500zł za to coś, chyba komuś coś na głowę upadło.
Nie znajduję tu innego określenia.
"Audiofilskość" pełną gębą, do tego wtyki bananowe po parę zł. w gratisie.
Żeby uniknąć niepotrzebnych dyskusji, znajomy robi skrzynki od ponad 20 lat i wiem coś na ten temat. "Marża" i ta pseudo oryginalność, to słowo klucz. Tutaj nawet autor nie pokusił się o porządną, godną ceny stolarkę tudzież wykończenie.

Czasami mam wrażenie, a stereo to był mój konik przez kilkanaście lat, że niektórzy czują się lepiej (czyt. lepsi) przez tą "oryginalność" i odmienność.

Te braki w skrzynce już pominę, ale co za różnica.
To pewnie i bez tego wybitnie gra.

Częste pomysły z porzucaniem wielokanałowych systemów, też na miejscu.
To tak, jakby stereo z założenia było lepsze, bo "oryginalne, inne"
No i takie dla wielu jest, wystarczy poczytać jeden z wątków na konkurencyjnym forum. "Audiofile" w natarciu ze swoją parą skrzynek kontra systemy wielokanałowe w kontekście źródła wielokanałowego.
Ech ; )
A czy nie zauważyłeś w ty co napisalem odrobiny prowokacji, sarkazmu, żartu? Koleś sprzedaje paździerz za 15 tys. I stereofoniczość czy wielokanałowość nie ma ty nic do rzeczy. Chociaż z racji budowy widzę przełom 6.0 na fronty do kina
Ech ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, brałem taką ewentualność, aczkolwiek mimo wszystko nie byłem do końca przekonany - w myśl powiedzenia "nic mnie już nie zdziwi".
Ale ok, uspokoiłeś mnie ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tu jest prawdziwy powód do dyskusji
Magico Ultimate III
Każda waży 363 kg :D
Cena 3 mln PLN - spokojnie za parę, nie za sztukę, wiec można brać :D
Magico-Ultimate---side-right.jpg



A Wilson Audio? Zawsze podobne pokraczne obudowy, cena z Marsa, ale grają super. Choć w tym przypadku wygląd i cena powodują, ze szukam dalej :D

200908_wilsonunfinished.jpg
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
...
A Wilson Audio? Zawsze podobne pokraczne obudowy, cena z Marsa, ale grają super. Choć w tym przypadku wygląd i cena powodują, ze szukam dalej..

To daj znać jak znajdziesz coś za normalne pieniądze :) Bo trzeba im przyznać że pod względem dźwiękowym to jedne z najlepszych kolumn na świecie. Szczególnie Sashe
 
Do góry