Zmiana frontów..na początek :)

vectra1

Member
Bez reklam
Krzysiek coś dla Ciebie
Rubicony na tapecie
4731-Audio-11-2016.jpg
 

lobos

New member
Bez reklam
Czytałem test i porównanie R900 wiele razy ;-)
O Rubicon też jest trochę... ciekawe co napiszą tym razem?
Z resztą co mogą napisać...? Są świetne! :)
 
Czytałem test i porównanie R900 wiele razy ;-)
O Rubicon też jest trochę... ciekawe co napiszą tym razem?
Z resztą co mogą napisać...? Są świetne! :)
Kurcze chciałbym Opticon6 z Rubicon6 i z Kef R700 i do tego Sonus Venere 3.0 oraz Heco Celan Gt 602. Takie mam na oku ale razem tego nigdzie nie usłyszę :(
Bardzo ciekawią mnie też Triangle Antal EZ oraz Elara, no i klasyk chyba już Focal Aria 926. Ojjjj ciężko jest z wyborem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Kurcze chciałbym Opticon6 z Rubicon6 i z Kef R700 i do tego Sonus Venere 3.0 oraz Heco Celan Gt 602. Takie mam na oku ale razem tego nigdzie nie usłyszę :(
Bardzo ciekawią mnie też Triangle Antal EZ oraz Elara, no i klasyk chyba już Focal Aria 926. Ojjjj ciężko jest z wyborem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Słuchałeś już coś czy tylko teoretyzujesz?
Na raz wszystkie wymienione ciężko.
Poza tym gdybyś chciał się wsłuchać to dnia by Ci zabrakło tyle kolumn na jednym odsłuchu ;-)
 
Słuchałeś już coś czy tylko teoretyzujesz?
Na raz wszystkie wymienione ciężko.
Poza tym gdybyś chciał się wsłuchać to dnia by Ci zabrakło tyle kolumn na jednym odsłuchu ;-)
Czasu nie mam trochę spraw rodzinnych mam na bani.
Raczej tylko marzę, jestem w Gdyni ale nie mam nawet czasu aby do Albatrosa podejść....

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Czasu nie mam trochę spraw rodzinnych mam na bani.
Chyba na Bali ;)

Widzę, że masz ambitny plan,
Sonusy i Dali, to za jednym razem pewnie uda się odsłuchać w salonie Denona, no i co ważne na Denku.

Z resztą wymienionych trochę szukania będzie.
Do listy możesz dopisać Cabase, wydaje mi się, że też mogą Ci podejść, o ile design jest dla Ciebie akceptowalny.
Powodzenia w poszukiwaniach :)
 
Chyba na Bali ;)

Widzę, że masz ambitny plan,
Sonusy i Dali, to za jednym razem pewnie uda się odsłuchać w salonie Denona, no i co ważne na Denku.

Z resztą wymienionych trochę szukania będzie.
Do listy możesz dopisać Cabase, wydaje mi się, że też mogą Ci podejść, o ile design jest dla Ciebie akceptowalny.
Powodzenia w poszukiwaniach :)
Aj Henry dzięki ;)
Hehe Bali na Bali był już i polecam Indonezjie.
Co do kolumn, mega ofertę na Heco Celan Gt 602 dostałem i też na Sonus Venere 3.0
Dali wiadomo w ciemni bym brał, Opticon6 słyszałem w Denonie i widziałem Sonus. Heco ale MS900 słyszałem i też ładnie grały. Wszystkie moje testy max po 10min trwały hehe ale czasem wystarczy i to aby stwierdzić co dobre a co nie.
Podstawa to u mnie jest br z przodu i czarny lakier. Focal, Triangle, Sonus mają to co chcę.
Zobaczymy i tak na razie czasu brak na cokolwiek.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzysiek coś dla Ciebie
Rubicony na tapecie
View attachment 14386
Tak tak, dzięki, widziałem, z chęcią poczytam, choć testów tych kolumn w prasie już było trochę...
Kurcze chciałbym Opticon6 z Rubicon6 i z Kef R700 i do tego Sonus Venere 3.0 oraz Heco Celan Gt 602. Takie mam na oku ale razem tego nigdzie nie usłyszę :(
Bardzo ciekawią mnie też Triangle Antal EZ oraz Elara, no i klasyk chyba już Focal Aria 926. Ojjjj ciężko jest z wyborem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
to już chyba tylko Warszawa, krakowska 244 zostaje ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
a co dopiero usłyszeć ;)
Oczywiście, Hameryki nie odkryłeś ;)
Zaznacz tylko, że nie dotyczy to Altusów, także nowych ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kurcze chciałbym Opticon6 z Rubicon6 i z Kef R700 i do tego Sonus Venere 3.0 oraz Heco Celan Gt 602. Takie mam na oku ale razem tego nigdzie nie usłyszę :(
Bardzo ciekawią mnie też Triangle Antal EZ oraz Elara, no i klasyk chyba już Focal Aria 926. Ojjjj ciężko jest z wyborem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Kiedyś było dwie - trzy firmy z kolumnami jakie można było kupić w RP i nie było problemu, a teraz jest tego dużo i wybór ciężki..Jeśli chodzi o Triangle to nie wiem jak Antale ale wyższe Delty są świetne i mega wykonanie do tego...
 
Do góry