Zmiana frontów..na początek :)

venomas200

New member
Bez reklam
A ja właśnie szukam kolumn.
Sprzedałem KEFy i co dalej.
Szukam czegoś z dobrą przestrzenią basem i piękna góra.
Najlepiej używane
Faworyci Xavian Studio 16 Hertz Wigg art BMN albo PMC na allegro są
 

Anija

Member
Oj, ja też się zaszczepiłam się w dobry sprzęt stereo ( dobre czyli portfel). Też uważam, że pasje są ważne dają szczęście. Ostatnio zauważyłam, że nie zdawała mnie słaba jakość dźwięku.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja mam posrebrzane kable Qeda i pierwszy raz widze zeby splot byl w takim miksie
.. podejrzewam ze to tani kabelek.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Ja i mój sąsiad mamy taki kabelek w surrandowych głośnikach puszczony w ścianie (2 x 1,5 mm)- powiem szczerze jak do głośników tego typu jak najbardziej polecam.. są i grubsze kable tej firmy do podłogowych kolumn, choć ja osobiście nie kupiłbym. Co nie oznacza że nie można by było ich zastosować.. ale do surrandowych albo do głośników atmosa jak najbardziej..

http://audiopolis.pl/category/kable-i-przewody-glosnikowe-na-metry/1/long/name/asc/6?filter=1

Swoją drogą podobne kable miała też firma o nazwie Nakamichi ...
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
ooo te czarne to by mi pasowały ale na szczęście okleina na klipschach RF jest dość podobna więc na razie tą kasę wolę odłożyć na cd-ka lub strumieniowca ;) ........


............ no żesz kur....... jego......mać- mówiłem, że muszę skasować kont ana tym forum ...... już zaczynam planować koljeny upgrade....
 

Bipo

Active member
Bez reklam
ooo te czarne to by mi pasowały ale na szczęście okleina na klipschach RF jest dość podobna więc na razie tą kasę wolę odłożyć na cd-ka lub strumieniowca ;) ........


............ no żesz kur....... jego......mać- mówiłem, że muszę skasować kont ana tym forum ...... już zaczynam planować koljeny upgrade....

Napisz skargę do Lipeta on Cię teraz zrozumie i pocieszy...:hihi:
 

venomas200

New member
Bez reklam
W sumie to wiedziałem czego oczekuje słuchałem prędzej fajnych kolumn i punkt odniesienia miałem . A Minasy z lepszą elektroniką i akustyka niż moja grają wręcz wybitnie. Do tego stopnia że jak słuchałem avangarde Acoustic to wydaje mi się że grały gorzej i to znacznie
 
Do góry