Zmiana frontów..na początek :)

sihborx

New member
Panowie ale chyba nie muszę Wam mówić, że droga do znalezienia własnego idealnego brzmienia jest długa i kręta.

Pełna ocena możliwości tego ampli z tymi głośńikami jest jeszcze przede mną. I nawet jeśli okaże się, że w stereo mu czegoś brakuję to jeszcze mam możliwości: do użycia audysseya bo dokupienie końcówki lub zabawę z intergą.
Pamiętać trzeba, że x7200 też a może przede wszystkim ma grać w kinie a w kinie zrobi to czego żaden wzmak nie zrobi czy ampli za 2tys.
Dodatkowo mogę na nim słuchać plików dsd czy inne hi- res a robi to dobrze.
Pełne testy przede mną.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
w pure direct ten ampli nie gra, dopiero po zalaczeniu cyfrowych dopalaczy zaczyna byc normalnie. Wiec o zadnym naturalnym brzmieniu mowy byc nie moze. Wzmacniacz stereo gra ladnie sam z siebie bez modulacji i korekty - niech to mowi samo za siebie.
Whiplash dobrze prawi, sam przez to przechodził, a my razem z nim :D
Sihborx z czasem zaopatrzy się we wzmak stereo - stawiam wieeeelką flachę, że tak będzie!!! ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Na na samym poczatku bylo rozczarowanie bo czlowiek nauczyl sie brzmienia cyfrowo podkrecanego z ogromnym basem i jak wlaczylem czyste naturalne brzmienie to byl szok. Ale teraz nie wyobrazam sobie jakichkolwiek regulacji we wzmacnaczu. Jak w pure direct czegos znacznie brakuje to albo wzmacniacz, albo kolumny albo akustyka lezy. Nawet najtanszy wzmak za 1200zl (denon720) gra juz na poziomie zadowolenia wiekszosci poczatkujacych audiofilów.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ja zaczynalem swoja przygode ze stereo od wlasnie Denonka 720, wczesniej bylo kino domowe. Teraz jak widac zmienilem stajnie :)

Kapusta ty teraz jestes gosc. Obaj mielismy Pma720 a teraz prosze 1520, do tego flagowy BD.
Ten nasz denonek na poczatek fajny ale potem czlowiek juz zaczyna gonic za szczegolami i jego mozliwosci sie koncza. Pisales jaka roznica byla jak podlaczyles 15tke, to samo bylo jak ja odpalilem swoja Yamahe choc to jeszcze nie seria premium a kultura brzmienia - przepasc. Detalicznosc, szczgolowosc, bas, wreszcie stope perkusji nie tylko slychac ale tez czuc :)
 
Ostatnia edycja:

Zigi

New member
Zawsze mozna isc do przodu ale trzeba znac limit. Bo pozniej ceny szybuja az po za chmury...

Lepsze zawsze wrogiem dobrego.

W dodatku w końcu masz ten wymarzony sprzęt za równowartość porządnego samochodu a tu idziesz do kolegi i nagle słyszysz jakieś monitory za jakieś drobne i cały świat w ruinie :-D.
Mało tego kawy to nie zrobi i obiadu nie ugotuje, o innych czynnościach nie wspominając :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Niby tak. Ale jak patrze ze koncowka ktora kosztuje 10k zlotych jest w promocji za pol ceny to sie nie wacham w dodatku ze wiem jak to gra. A w dodatku ze efekt koncowy jest wysmienity.
Ale fakt jakbym mial policzyc wartosc sklepowa calego kina to z pewnoscia starczyloby na ladne autko rzedu 50k a kawy niestety mi nie zrobi ale od czego ma sie kobiete( choc w cale tez nie jest tania w utrzymaniu, o remontach nie wspomne) Hehe
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Zawsze mozna isc do przodu ale trzeba znac limit. Bo pozniej ceny szybuja az po za chmury...

Jak ktoś lubi życie bez pasji ;)

Ty mi lepiej powiedz jak ta końcówka Onkyo gra. Ma to kopa i jednocześnie wysoką jakość czy tylko kopa?


EDIT
Odnośnie żon i ich orientacji..własnie miałem zabawną sytuacje. Oddawałem koledze tego Accuphase co testowałem i przy okazji zapytał mnie o kabel Furutech który mam, ile kosztował. A moja żona od razu radary i na mnie co powiem :D
Kumpel się zorientował że w złym momencie pyta...ale dobrze że żona z humorem podeszła i nie dopytywała tylko się pośmialiśmy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry