Zmiana frontów..na początek :)

jaco.37

Member
Bez reklam
Jak dla mnie Studio 5 wyglądają paskudnie.Może innym się spodoba.
Niedawno byłem na odsłuchu kolumn w Pabianicach i posłuchałem sobie m.innymi Studio 280.Nie wiem czy brzydziej wyglądają czy grają.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
A widział już ktoś Jbl Studio 5??
Na prawdę nie wiem jak je określić, coś mają w sobie, najbardziej podobają mi się z maskownicami.
7e94b8d868a7904bc29584d03ef193f3.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Fajne i fajnie grają, na uwagę tez zasługiwał subwoofer zamknięty.
Zespoły głośnikowe - testy
 
A to jest nowy czy stary model? Przez przypadek natrafiłem na nie gdzieś na necie. Ceny chciałem sprawdzić ale w Polsce ich nie ma.
Opisy i recenzje zacne nikt nie narzeka na nie i dość ustawne ze względu na budowę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią Krzyśka. Nie stać mnie na 100 i na szczęście nie porównywałem jaj do mojej pięćdziesiątki. 50-ka jest taka słaba, a robi z kolumnami co chce, to co dopiero 100-ka. W setce, jest inne rozwiązanie zasilania i na sto procent będzie grać inaczej. Druga sprawa, to mocy w wyższym modelu, nigdy nie zabraknie, a mój jest odpowiedni do mniejszych powierzchni (tak do ok. 30m).
50A też słuchaliśmy. Było zauważalnie słabiej, ale też bardzo dobrze. W cenie nowej 50-tki jest do wyrwania używka 100-ka, wg ogłoszenia podanego kilka postów wcześniej.
Ta podpórka z tyłu kolumny tragicznie wygląda.
Pomyślałem podobnie, ciekawe jak cena i dźwięk - może będą na AS.
Nie sposób się nie zgodzić, na pewno rzucają się w oczy.
Mi się nawet podoba. Zawsze to coś innego, oryginalnego... ;)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
A to jest nowy czy stary model? Przez przypadek natrafiłem na nie gdzieś na necie. Ceny chciałem sprawdzić ale w Polsce ich nie ma.
Opisy i recenzje zacne nikt nie narzeka na nie i dość ustawne ze względu na budowę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
To nie jest nowy model. Są już dość długo z tym, że u nas słabo było z dostępnością.
Suba z tej serii ma Raccoon i jest zadowolony.
 
To nie jest nowy model. Są już dość długo z tym, że u nas słabo było z dostępnością.
Suba z tej serii ma Raccoon i jest zadowolony.
Dziękuje ;)
Hehe a ja myślałem że to jakaś nowość.
Kształt horna robi fajne wrażenie i generalnie ładnie wyglądają podłogowe kolumny z maskownicami. Gdyby były inne kolory a nie czarny mat i wiśnia tylko coś lakieoranego to by efekt był woow.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Dziękuje ;)
Hehe a ja myślałem że to jakaś nowość.
Kształt horna robi fajne wrażenie i generalnie ładnie wyglądają podłogowe kolumny z maskownicami. Gdyby były inne kolory a nie czarny mat i wiśnia tylko coś lakieoranego to by efekt był woow.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Niestety jest matowy plastik. Wyglądają "inaczej", ale myślę że zmień kierunek poszukiwań ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Odsłuch Shiborxa - Kef R vs Tannoy Prec. 6.4 vs Dali Mentor

Chciałoby się rzec odsłuch idealny :)
Kolega Shiborx poprosił mnie o wrzucenie fotek ze swoich testów w domowym zaciszu,
Na opis i wyniki musicie poczekać na niego...
Tylko pozazdrościć porównania tylu i takich kolumn w jednym czasie :)

shiborx (3).jpg

shiborx (1).jpg

shiborx (2).jpg
 
Do góry