Zmiana frontów..na początek :)

Henry

Active member
Bez reklam
@Tomek, to jedno, ja natomiast słyszałem, że dodatkowym problemem, przynajmniej w Polsce jest ich ograniczona dostępność w salonach innych niż Denona, a już kilka osób mi wspominało, że one lubią inną elektronikę niż Denon czy Marantz.
Tak jak sugerowałem Daniyal9 aby pokusił się o odsłuch z konstrukcjami z naszego kontynentu ;)
Bardzo lubię Marantza, ale przekonałem się, że ma niestety pewne ograniczenia.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Panowie coś pięknego. Absolutnie pełnia szczęścia.

Revolution XT 8F to przebłysk geniuszu :blagam:
 

Attachments

  • IMG_1507mini.jpg
    IMG_1507mini.jpg
    26,9 KB · Wyś: 66

TomekOp

Member
Z tego co pamietam to sluchalem SF 2.5 z Atollem i CA ale modeli juz nie pamietam...Bylo tak sobie.
Na poczatku z PM8005 nie zrobily tez juz na mnie wrazenia i bylo mi przykro bo wyglad super a dzwiek taki se...ale wystarczylo sie przesunac do przodu o okolo 1 metr i lekko obnizyc i to bylo to!!!Nie uwiezysz ale pierwszy raz przez muzyke plakalem,takie emocje we mnie wzbudzil dzwiek z tego zestawu.
Po tym niczego innego juz nie sluchalem...nie bylo sensu.
Sluchalem w Korisie[Pozdrawiam].No i kable z cala reszta tez sa BARDDZZO WAZNE!!!

Tak lubia sie wygrzac i kable tez graja.Ale warto poczekac.

Makaroniarze są mistrzami we wzbudzaniu emocji. I wierzę ci że ryczałeś ;) Mi zawsze serce przyspieszało jak wsiadałem do Alfy i czuem sie jakbym miał milion dolarów na koncie. A konto było puste ;)
 

Daniyal9

New member
Makaroniarze są mistrzami we wzbudzaniu emocji. I wierzę ci że ryczałeś ;) Mi zawsze serce przyspieszało jak wsiadałem do Alfy i czuem sie jakbym miał milion dolarów na koncie. A konto było puste ;)

Dla mnie emocje w sztuce dzwieku,obrazu czy tez ruchu sa najwazniejsze.Kwistesencja czlowieka czujacego sercem;)

Rafa@Jeszcze raz Ci szczerze gratuluje!.Bardzo dobry wybor.Duzo dobrego slyszalem o tych kolumnach.Niestety osobiscie ich nie slyszalem, ale czuje,ze daja Ci to czego szukales.

Pozdrawiam.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Dzięki. Tak, zdaje się być pełnia szczęścia ;)

Oczywiście jeszcze pobawie się w dopieszczanie kablami..ale od strony kolumn zostaje na dłużej.
Drugi dzień grają (a grały cały dzień odtwarzając jakieś pierdoły z TV) i jest jakby delikatniej jeszcze.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Moje nowe głosniczki .. :)

qmxbn5i889


Słabe zdjecie ale dopiero co po rozpakowaniu:) i niestety ze słabej komórki robione.

pzdr
 

Henry

Active member
Bez reklam
Abdul, to jeszcze lepsze fotki poproszę i kilka słów jak grają w domu.
Gratulacje :)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Dziś odkryłem pewne ograniczenia Tannoi. Stare kawałki Metallica czy też AC/DC nie brzmią z odpowiednią werwą. Kolumny najwyraźniej się już gubią.

Na szczęście rzadko obecnie słucham mocnych klimatów ;) To co mają robić dobrze robią super.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dziś odkryłem pewne ograniczenia Tannoi. Stare kawałki Metallica czy też AC/DC nie brzmią z odpowiednią werwą. Kolumny najwyraźniej się już gubią.

Na szczęście rzadko obecnie słucham mocnych klimatów ;) To co mają robić dobrze robią super.
Właśnie tego się trochę przy nich obawiam, a ja lubię od czasu do czasu posłuchać czegoś znacznie mocniejszego od Metallica czy AC DC...coraz rzadziej ale jednak :???:
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Ja to "od czasu do czasu" robię w samochodzie gdzie nikt mi nie mówi - ścisz muzykę :) A powiedzmy sobie to szczerze, w ostrej muzyce jakość nie robi ogromnej różnicy, szczególnie że w większości sa nawet dość kiepsko nagrane.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Abdul, to jeszcze lepsze fotki poproszę i kilka słów jak grają w domu.
Gratulacje :)

Dzieki Henry.

Na weekend bede mial czas to porobie ładniejsze Fotki.
Kolumny muszą sie wygrzac bo narazie granie w domu a w salonie przepaść;).

Aaaa no i odkrylem ze akustyka u mnie chyba kuleje , bo moje S606 przenioslem do drugiego pokoju i mam wrażenie , że jest ciut lepiej niz poprzednio.

Jednak niema co sie poddawac :).
No i jak widać Kabelek jeszcze udało mi sie wyrwac for Free.

Pzdr
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście rzadko obecnie słucham mocnych klimatów
ja lubię od czasu do czasu posłuchać czegoś znacznie mocniejszego od Metallica czy AC DC...coraz rzadziej ale jednak :???:
Uspokoiliście mnie Panowie, myślałem, że tylko ja tak mam - wychowany na mocnych lub bardzo mocnych brzmieniach deklarowałem, że nigdy przenigdy nie opuszczę moich idoli - teraz zdecydowanie częściej delikatniejsze klimaty goszczą w odtwarzaczu ;)
To sprawa wieku? :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie ma co się oszukiwać, ale lata swoje robią, poza tym z wiekiem człowiek otwiera się, wychodzi poza schematy, przyzwyczajenia ;)
Z drugiej strony po całym dniu, tygodniu czasem myśli się tylko o uspokojeniu i odpoczynku.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak mam panowie. Częściej spokojniejsze klimaty. Ale co jakiś czas muszę posłuchać porządnego mocnego rocknrolla :)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Zbadałem dziś więcej muzy innych gatunków i..chillout i pop-elektroniczna - super. Pamiętacie kawałek M.Jacksona gdzie zaczyna się jak gość wali w drzwi żeby drugi ściszył muzykę? Tannoye tak wiernie to odtworzyły że robiąc coś z boku wystraszyłem się że ktoś mi wali w drzwi :)
 
Do góry